18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Ogólnoeuropejska akcja zbierania podpisów w celu zainteresowania Komisji Europejskiej sprawą depenalizacji marihuaen. Akcja wymaga podania danych osobowych, więc jak ktoś się boi niespodziewanego samobójstwa to niech lepiej nie bierze udziału. Policja mówi że będzie grzeczna i nie będzie inwigilować partycypantów inicjatywy. Aby towarzysze sekretarze (tfu!) łaskawie rozpoczęli szersze obrady na temat depenalizacji, potrzebny jest milion podpisów zebranych w państwach członkowskich UE. Na razie najwięcej podpisów zebrano w Polsce, przy wyraźnej przewadze nad innymi krajami. Ciekawe ...



Aby wyrazić swoje poparcie należy odwiedzić stronę inicjatywy. Ze względu na bzdurny regulamin linki do strony są w komentarzach.

Amatorów gównoburz wyprzedzająco pozdrawiam.

PS.1 Gość na zdjęciu to nie ja.
PS.2 Nie mam dobrego zdania na temat funkcjonowania UE, ale mam jeszcze gorsze zdanie na temat naszego państwa sprawiedliwości i dobrobytu.
PS.3 Post może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/

ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/map.do?lang=pl
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-27, 19:27 8
internetowa wojna ćpuni vs alkoholicy
3
2
1
.
.
.
Zgłoś
Avatar
buddah 2014-02-27, 20:10 2
Maryhuana to wspaniała używka dla wyjątkowych alkusow i moczymord, wiem po sobie
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-27, 21:04 22


Jestem wolnościowcem, więc jestem za. Mam w dupie czy ćpuny będą się tarzać po ziemi, czy zdechną. Ich życie ich sprawa, ale nie zgadzam się, żeby alkohol i papierosy, czyli groźniejsze narkotyki, były legalne, a marihuana nie.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2014-02-27, 21:21 1
Ja jestem za, kasa do państwa wpłynie choć i tak ją przepierdolą na nową limuzynę czy pozłacaną deskę klozetową.
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-02-27, 22:00
heil $atan napisał/a:



PS.1 Gość na zdjęciu to nie ja.
PS.2 Nie mam dobrego zdania na temat funkcjonowania UE, ale mam jeszcze gorsze zdanie na temat naszego państwa sprawiedliwości i dobrobytu.
PS.3 Post może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.




na wstępie już się tłumaczysz? Co Ty kurwa, pedał jesteś?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-02-27, 22:49 2
Jestem za. Niech jeszcze zalegalizują. Wtedy lewactwo samo się wykończy i będzie po problemie.
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-02-27, 23:56 17
remi1982 napisał/a:

Jestem za. Niech jeszcze zalegalizują. Wtedy lewactwo samo się wykończy i będzie po problemie.



Bo jak ktoś pali trawę to od razu lewak?

Niby chłopie po trzydziestce jesteś a takie pierdoły gadasz....
Zgłoś
Avatar
silence333 2014-02-28, 1:01 2
Uważam, że ludzie opowiadający się za legalizacją w naszym kraju są głupi. Kto ma palić i tak to robi, mimo wyolbrzymiania każdego wyroku, tak naprawdę za małe ilości wcale od razu się nie dostaje kilku lat paki tylko najwyżej zawiasy.

Rząd po legalizacji narzuci 75% podatku i tyle z tego będzie. Będziecie mieli po prostu inną perspektywę do napinki w temacie marihuanen

Co innego gdyby w każdym kraju na około była dopuszczalna, wtedy byłoby jakieś okólne ograniczenie co do ceny.
Poza tym jak ktoś sobie wkręci i jest debilem to zrobi sobie krzywdę po każdym środku zmieniającym stan psychoemocjonalny.

Nie palę i nie mam w zwyczaju pić alkoholu. Tylko sporadycznie i nie po to żeby się najebać jak dzika świnia.
Zgłoś
Avatar
hUghOu 2014-02-28, 1:01 5
petru23 napisał/a:



Bo jak ktoś pali trawę to od razu lewak?

Niby chłopie po trzydziestce jesteś a takie pierdoły gadasz....



Wiek świadczy tylko o tym ile dana osoba zapierdala po tym świecie i o niczym innym. Można mieć 11 lat i mieć pod sufitem więcej niżeliby ten, którego cytujesz.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-02-28, 1:06
Cytat:

internetowa wojna ćpuni vs alkoholicy


Cpun rzadzi twoim panstwem poczytaj troche to sie dowiesz, ze Tusk mial najlepsza trawe w akademiku

Aha, Obama <PAN tego swiata> rowniez palil.
Pozdtawiam.
Zgłoś
Avatar
popczop 2014-02-28, 1:29
Te jebane arachidy są wszędzie!!
Zgłoś
Avatar
klint0n 2014-02-28, 1:33
Zapalić i wypić piękna sprawa:) ale faktycznie, jak będzie legalnie to w kurwę drożej... Stać Was na to u nas? Kupić gram za przykładowe 25, a potem za 70, to legal to mija się z celem moim zdaniem.

silence333 dobrze gada! Polać mu i skręcić niech ma!
Zgłoś
Avatar
Moshe 2014-02-28, 1:40
silence333 napisał/a:

mimo wyolbrzymiania każdego wyroku, tak naprawdę za małe ilości wcale od razu się nie dostaje kilku lat paki tylko najwyżej zawiasy.



Ale i tak ktoś musi zapierdalać po sądach, a państwo wydaje kasę na zupełnie nieszkodliwego osobnika z jednym blantem.

Legalizacja... chuj - depenalizacja marihuanen to jeden z najprostszych sposobów na cięcia budżetowe i odciążenie machiny policyjno sądowniczej, która przestała by się zajmować pierdołami i miała więcej czasu na inne rzeczy.

Jeden chuj jak kto sobie będzie kupował, sadził czy cokolwiek, ale rozluźnienie portów pod tym względem będzie jednym malutkim krokiem ku lepszemu życiu
Zgłoś
Avatar
Zuni 2014-02-28, 1:47
heheh ,boicie się podpisać głupią petycje obawiając się policji ,a nie boicie się palić i ryzykować wyrokiem ,ew zawiasami (to ma sens ,CZUJE WPLYWY PO ). Ahh Ci internetowe bestie ,wszystko źle ,krzyczmy o legalizację ,czekając na obiad u mamy ,połowa krzyczacą o legal pewnie uwaza sie za rastamanow a po chwili pewnie kameleon ,blada ściana .
Ci co mają palić ,bedą palić ,legalizacja zmiejszyła by tylko zanieczysczenie .

czekam na falę hejtu buntownicy !

2UP
klint0n medyczne odmiany być może i były by tyle warte ,ale to nie zmienia faktu,że polepszyłą by się jakość . Spójrz na tablice coffików 8-12 euro za gram ,oczywiscie jeśli podchodzisz do tego jakość < cena .

up
Moshe to o czym mówisz to nie do końca prawda, wystarczy poszukać ,żeby zobaczyć ,że tylko niewielki odsetek spraw kończy się umorzeniem . Każde miasto ma przecież swoją prokurature .

Tylko po co legalizować ,skoro pieniadzę zamiast do kasy państwa idą do kieszeni ^^ .

Zmień dilera na rolnika : )
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-02-28, 1:57 1
Wszelkie uzywki sa dla nieszczesliwego bydla co sie bawic bez "dopalaczy" mie potrafi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie