18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Pan Leszek Żebrowski to ewenement na YouTube
Jest zaprzeczeniem samego siebie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Pomimo że nazywa się Żebrowski to nigdy nie żebrze o jakieś polubienia i subskrypcje. Wykład bardzo długi i wielowątkowy jak książka ale bardzo ciekawy i dobrze się tego słucha. Natomiast moja konkluzja po jego wysłuchaniu jest następująca
Gospodarczo już dawno jesteśmy podbici a teraz podbija się nasze umysły abyśmy myśleli że polskość to obciach.






Człowieka lewica wprost nie cierpi, a i Żydzi chyba też sympatią nie dążą zatem najprędzej skomentują ci dywersanci, którzy nawet nie wysłuchają, a za wszelką cenę Żebrowskiego zechcą zdyskredytować, nazywając go agentem SB na szczęście jest wyrok sądu uniewinniający, ale też łatwa do znalezienia w necie oryginalna teczka agenta "Leszka" z której nic nie wynika poza tym, że SBcja próbowała Żebrowskiego bezskutecznie pozyskać.

2022-12-16, 13:16
Pomoc Ukrainie jest poprostu w naszym najlepszym interesie, warto wysupłać trochę grosza nawet z prywatnych kieszeni i zrzucać się na dobry sprzęt dla nich , jak np nasza amunicja krążąca Warmate. Co wszystkim polecam , dawno nie miałem poczucie tak dobrze wydanych pieniędzy. Razem pokonamy ruskie szmaty . Sława

2022-12-17, 20:46
darek1234 napisał/a:

Mam kolegę rolnika, daje całkiem nieźle zarobić, ale... Polacy pracować nie chcą, a jeżeli chcą to się opie**alają, Widziałem na własne oczy ich pracę przez kilka dni. Ukraińcy pracują znakomicie, wiedzą, że im się opłaca. Dniówka, w ubiegłym roku, wyniosła 250 zł, teraz jest więcej, ale Polacy nadal nie chcą pracować, więc o jakiej konkurencji pie**olisz?



Pewnie minimalna, a reszta pod stołem. Tak czy inaczej - był w tej bajce smok?

skywalker75 napisał/a:

Pomoc Ukrainie jest poprostu w naszym najlepszym interesie, warto wysupłać trochę grosza nawet z prywatnych kieszeni i zrzucać się na dobry sprzęt dla nich , jak np nasza amunicja krążąca Warmate. Co wszystkim polecam , dawno nie miałem poczucie tak dobrze wydanych pieniędzy. Razem pokonamy ruskie szmaty . Sława



A co jak się nie zwróci? Jak zyski z upadliny zgarną niemcy/amerykanie, a my pozostaniemy z upadlińcami w kraju na utrzymaniu i guzik z tego zobaczymy? Jeszcze będą nam obierać środki z UE bo "praworządność", a jak bym co najmniej 1/3 sędziów wyj***ł po przejrzeniu ich życiorysu i wyroków jakie orzekali, gdzie nawet przeciętny półgłówek wydałby sprawiedliwszy wyrok.
No i oczywiście żeby to był najlepszy interes, to upadlina musi jeszcze wygrać, a ty chyba w to zaczynasz wątpić, bo sugerujesz że mam oddać swoje prywatne pieniądze na tych banderowców?

fi...........in
2022-12-23, 02:08
deWar napisał/a:

Nie inaczej.
A wiesz co mnie obchodzi że się innym polaczkom temat przejadł? Tyle, co mocz, który oddałem rano. Ja w przeciwieństwie do takich jak ty rozumiem, że obecne ewentualne kłopoty to nic przy tym co by było, gdyby Ukraińcy nie zdecydowali się walczyć. Takich typów jak ty uważam z automatu za element rosyjskej wojny w polskiej sferze informacyjnej. Zasadniczo za ludzi głupich, oszurzałych i zwyczajnie złych. Ale czasem zastanawiam się co by było gdyby. Powiem tyle. Mam nadzieję, że polski kontrwywiad się ogarnia. Bo będzie miał mnóstwo roboty w razie W.



Wytłumacz mi proszę, co by było. Ruscy wypowiedzieliby wojnę NATO? Tak? Naprawdę? Zatem, biorąc pod uwagę fakt, że Twoi Ukraińcy obijają obecnie mordy ruskim na sznurku NATO i zasobami NATO, jak myślisz, jak skończyłaby się taka konfrontacja? Cała zawier*cha jest dlatego, że Stany przygotowują się do wojny z Chinami. I tylko dlatego. Żeby zapobiec ewentualnemu zaangażowaniu na dwóch teatrach. A my w tym wszystkim jesteśmy rozgrywani tak samo jak ukry, tylko naszą rolą jest znosić to bydło ze wschodu i ich zj***ne zachowania, żeby aby nie stracili animuszu do wykrwawiania ruskich, których z resztą też nie cierpię. Dotarło?

darek1234 napisał/a:

Mam kolegę rolnika, daje całkiem nieźle zarobić, ale... Polacy pracować nie chcą, a jeżeli chcą to się opie**alają, Widziałem na własne oczy ich pracę przez kilka dni. Ukraińcy pracują znakomicie, wiedzą, że im się opłaca. Dniówka, w ubiegłym roku, wyniosła 250 zł, teraz jest więcej, ale Polacy nadal nie chcą pracować, więc o jakiej konkurencji pie**olisz?



Bez obrazy, ale jak widzę wypowiedź, która się zaczyna od "mam kolegę", który coś tam opowiedział, to z automatu jest ona dla mnie bezwartościowa dla dyskusji.

2022-12-26, 04:22
figgin napisał/a:

Wytłumacz mi proszę, co by było. Ruscy wypowiedzieliby wojnę NATO? Tak? Naprawdę? Zatem, biorąc pod uwagę fakt, że Twoi Ukraińcy obijają obecnie mordy ruskim na sznurku NATO i zasobami NATO, jak myślisz, jak skończyłaby się taka konfrontacja? Cała zawier*cha jest dlatego, że Stany przygotowują się do wojny z Chinami. I tylko dlatego. Żeby zapobiec ewentualnemu zaangażowaniu na dwóch teatrach. A my w tym wszystkim jesteśmy rozgrywani tak samo jak ukry, tylko naszą rolą jest znosić to bydło ze wschodu i ich zj***ne zachowania, żeby aby nie stracili animuszu do wykrwawiania ruskich, których z resztą też nie cierpię. Dotarło?
Bez obrazy, ale jak widzę wypowiedź, która się zaczyna od "mam kolegę", który coś tam opowiedział, to z automatu jest ona dla mnie bezwartościowa dla dyskusji.


Ci ludzie sa juz tak zaprogramowani ,ze kazda probe dyskusji musza spuentowac gatka o onucy , agenturalnosci etc . Szkoda , ze przez takich "kontrwywiadowcow" znowu dostaniemy nieziemski wpie**ol ...

fi...........in
2022-12-26, 15:26
NoYes napisał/a:

Ci ludzie sa juz tak zaprogramowani ,ze kazda probe dyskusji musza spuentowac gatka o onucy , agenturalnosci etc . Szkoda , ze przez takich "kontrwywiadowcow" znowu dostaniemy nieziemski wpie**ol ...



Oni raczej nie są zindoktrynowani, tylko opłacani. Tyle się pierdół o ruskiej operacji wywiadowczej w polskim necie opowiada, ale żaden idiota się nie zająknie, że druga strona robi to samo ... Haaaaaa - tfu, na wystarczająco głupich, żeby wierzyli w ukrzą propagandę i poprawka na tych, co wierzą w ruską. Aczkolwiek jednocześnie: "bohaterowie" spod Żabek i z sadola wypie**alać do siebie. Żaden Ukrainiec (mężczyzna oczywiście, bo chyba mają problem ze zdefiniowaniem tego pojęcia i dla nich "mężczyzna" to ktoś kto w obcym kraju drze mordę, że "mu się należy" i robi z siebie cwaniaka - tacy oczywiście szacunku nie mają z automatu) w wieku poborowym, który siedzi w Polsce nie zasługuje na szacunek.