18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pan Leszek Żebrowski to ewenement na YouTube
Jest zaprzeczeniem samego siebie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Pomimo że nazywa się Żebrowski to nigdy nie żebrze o jakieś polubienia i subskrypcje. Wykład bardzo długi i wielowątkowy jak książka ale bardzo ciekawy i dobrze się tego słucha. Natomiast moja konkluzja po jego wysłuchaniu jest następująca
Gospodarczo już dawno jesteśmy podbici a teraz podbija się nasze umysły abyśmy myśleli że polskość to obciach.






Człowieka lewica wprost nie cierpi, a i Żydzi chyba też sympatią nie dążą zatem najprędzej skomentują ci dywersanci, którzy nawet nie wysłuchają, a za wszelką cenę Żebrowskiego zechcą zdyskredytować, nazywając go agentem SB na szczęście jest wyrok sądu uniewinniający, ale też łatwa do znalezienia w necie oryginalna teczka agenta "Leszka" z której nic nie wynika poza tym, że SBcja próbowała Żebrowskiego bezskutecznie pozyskać.

2022-11-30, 23:27
Żółte napisy daje się w filmie nie w komentarzu, inaczej wygląda to bardzo jakby miało sens i było warte uwagi. .

2022-12-01, 21:39
Kriski napisał/a:

Żółte napisy daje się w filmie nie w komentarzu, inaczej wygląda to bardzo jakby miało sens i było warte uwagi. .



Obejrzałeś co ten gość mówił w tym wywiadzie, myślę że nie bo gdybyś to zrobił to żółte napisy nie byly by dla Ciebie czyms co mam sens albo nie. Obejrzyj całość wyciągnij wnioski i zacznij merytoryczną rozmowę co historia daje nam w znaczeniu przyszłości. Kim jesteśmy dziś a kim byliśmy wczoraj i 90 lat temu a kim będziemy jutro za tydzień 5 lat.

fi...........in
2022-12-04, 20:56
Kriski napisał/a:

Żółte napisy daje się w filmie nie w komentarzu, inaczej wygląda to bardzo jakby miało sens i było warte uwagi. .



A paszport kolego to Ty masz polski? Bo bez obrazy, ale Twoja aktywność na sadolu sprawia wrażenie, jakbyś wypłatę dostawał od SBU - vide powtarzanie słowo w słowo i reprodukowanie materiałów ukraińskiej propagandy. Wniosek z tego taki, że albo jesteś Polakiem, tylko głupim, albo jesteś Ukraińcem i wara Ci od takich rozważań.

2022-12-04, 23:17
figgin napisał/a:

A paszport kolego to Ty masz polski? Bo bez obrazy, ale Twoja aktywność na sadolu sprawia wrażenie, jakbyś wypłatę dostawał od SBU - vide powtarzanie słowo w słowo i reprodukowanie materiałów ukraińskiej propagandy. Wniosek z tego taki, że albo jesteś Polakiem, tylko głupim, albo jesteś Ukraińcem i wara Ci od takich rozważań.



Mam paszport Polsatu, zatkało kakało?
Z tą aktywnością to popłynąłeś, jak moja wczorajsza kupa.
A co do mojego komentarza to chyba nie wyłapałeś ironii, pomimo że gościu bredzi jak mu Pan Braun każe. Takie same brednie jak opowiada pani Lucyna Kulińska a niby to ludzie wykształceni są.

2022-12-04, 23:54
Kriski napisał/a:


A co do mojego komentarza to chyba nie wyłapałeś ironii, pomimo że gościu bredzi jak mu Pan Braun każe. Takie same brednie jak opowiada pani Lucyna Kulińska a niby to ludzie wykształceni są.







Konkretnie w którym monecie bredzi jakieś argumenty merytoryczne jakieś wiarygodne nie przekłamane przez komuchów źródła historyczne! A nie obrzucanie epitetami jak gównem w nadziei że coś się przyklei.


A pani doktor Lucyny Kulińskiej zawsze warto posłuchać kto jeszcze tego nie słyszał niech wysłucha.
https://youtu.be/a-tT8J59QAQ

fi...........in
2022-12-05, 00:12
Kriski napisał/a:

Mam paszport Polsatu, zatkało kakało?
Z tą aktywnością to popłynąłeś, jak moja wczorajsza kupa.
A co do mojego komentarza to chyba nie wyłapałeś ironii, pomimo że gościu bredzi jak mu Pan Braun każe. Takie same brednie jak opowiada pani Lucyna Kulińska a niby to ludzie wykształceni są.



Niczego mi nie zatkało, a wypowiedzi na poziomie obrażonego przedszkolaka możesz zachować dla siebie. Co do Twojej aktywności wystarczy przejrzeć dział "Wojna na Ukrainie", żeby dojść do wniosku, że albo widlastą propagandę łykasz jak pelikan rybkę, albo po prostu jesteś na ich liście płac, albo jesteś głupi i łykasz tą histerię z mainstreamowych mediów. Żebyśmy dobrze się zrozumieli, ruskich też nie cierpię i zdecydowanie nie pochwalam tego, co z małymi ruskami robią. Ale robienie z małych ruskich, zabijających tych większych ruskich bohaterów, zwłaszcza w obliczu tego co się a`propos tych mniejszych ruskich odpierdziela w Polsce kosztem Polaków, jest co najmniej śmieszne. Każdy cywilizowany naród dałby im wikt i opierunek w obozach dla uchodźców (zamkniętych), a nie sprawiał, że pod Żabką w weekend muszę się powstrzymywać, żeby nie zrobić krzywdy jakiemuś pijanemu ukrowi ekhm..... chciałem powiedzieć dzielnemu obrońcy zachodu w wieku poborowym. Żadna z tych nacji nie jest faworytem w kategorii "przyjaciele Polski". I raczej nie będzie, co widać choćby po tym, kto jest ukrzym wiceministrem spraw zagranicznych. A odnośnie filmu: gość nie opowiada bredni - sięgnij do źródeł.- przedstawia proste fakty, nie podchodząc do tego nadmiernie emocjonalnie.

2022-12-05, 00:24
figgin napisał/a:

Niczego mi nie zatkało, a wypowiedzi na poziomie obrażonego przedszkolaka możesz zachować dla siebie. Co do Twojej aktywności wystarczy przejrzeć dział "Wojna na Ukrainie", żeby dojść do wniosku, że albo widlastą propagandę łykasz jak pelikan rybkę, albo po prostu jesteś na ich liście płac, albo jesteś głupi i łykasz tą histerię z mainstreamowych mediów. Żebyśmy dobrze się zrozumieli, ruskich też nie cierpię i zdecydowanie nie pochwalam tego, co z małymi ruskami robią. Ale robienie z małych ruskich, zabijających tych większych ruskich bohaterów, zwłaszcza w obliczu tego co się a`propos tych mniejszych ruskich odpierdziela w Polsce kosztem Polaków, jest co najmniej śmieszne. Każdy cywilizowany naród dałby im wikt i opierunek w obozach dla uchodźców (zamkniętych), a nie sprawiał, że pod Żabką w weekend muszę się powstrzymywać, żeby nie zrobić krzywdy jakiemuś pijanemu ukrowi ekhm..... chciałem powiedzieć dzielnemu obrońcy zachodu w wieku poborowym. Żadna z tych nacji nie jest faworytem w kategorii "przyjaciele Polski". I raczej nie będzie, co widać choćby po tym, kto jest ukrzym wiceministrem spraw zagranicznych. A odnośnie filmu: gość nie opowiada bredni - sięgnij do źródeł.- przedstawia proste fakty, nie podchodząc do tego nadmiernie emocjonalnie.



Jak smakuje ruskie gówno?
Pytam bo od jakiegoś czasu pełno takich ukrytych czerwonych larw, co to niby ruskich nie lubią a w rzeczywistości sypią piach między polaków i Ukraińców, że Wołyń że Lwów polski że inne bzdury a rubelki w norach liczą.

Może nie mam nikogo z rodziny z Ukrainy, może mógłbym się nie mieszać, ale jak już gdzieś pisałem wolę mieć za sąsiada proeuropejskich Ukraińców niż czerwoną hołotę znad Moskwy. I bardzo chętnie w miarę możliwości im pomagam i kibicuję.

fi...........in
2022-12-05, 00:49
Kriski napisał/a:

Jak smakuje ruskie gówno?
Pytam bo od jakiegoś czasu pełno takich podjudzaczy, co to niby ruskich nie lubią a w rzeczywistości sypią piach między polaków i Ukraińców, że Wołyń że Lwów polski że inne bzdury a rubelki w norach liczą.



Nie wiem, ale podpytam o ukraińskie? I druga rzecz: jak to jest być głupim? Bo Twój przypadek jest wręcz fascynujący. Zjechało się do nas parę milionów ludzi. Na wszelkie rozbuchane programy pomocowe nadrukowano pieniędzy. Według oficjalnych danych z tych świeżych pracuje 1/3. W przyszłym roku, jak bezrobocie pójdzie w górę z powodu inflacji, będziesz z nimi konkurował o pracę/klientów/zlecenia, co tam wolisz, reasumując: o kasę. Będziesz konkurował z ludźmi, którzy Tobą gardzą (co widać choćby po mianowaniu tego śmiecia Melnyka na wcieministra SZ i kwestii ekshumacji ofiar ukraińskiego barbarzyństwa na Wołyniu) i sprzedaliby Cię za złotówkę do godziny. Reszta naszych wybawicieli będzie siedziała na państwowym garnuszku i się z Ciebie śmiała, że naiwny polaczek. W Twoim własnym kraju. Coś dzwoni?
I weź Sobie wbij do głowy, że większości Polaków widłoland się przejadł.
Masz już kolego większych ruskich za sąsiadów w postaci Kaliningradu, od bardzo dawna.

2022-12-06, 01:14
Kriski napisał/a:

Jak smakuje ruskie gówno?
Może nie mam nikogo z rodziny z Ukrainy, może mógłbym się nie mieszać, ale jak już gdzieś pisałem wolę mieć za sąsiada proeuropejskich Ukraińców niż czerwoną hołotę znad Moskwy. I bardzo chętnie w miarę możliwości im pomagam i kibicuję.



Najwięcej to na sadolu od dłuższego czasu upadlińców. Ruskie mają nas w piździe, ale za to upadlińcy to tylko daj bo nam się należy - fano UPADLIŃŚKI polaczku.

2022-12-11, 00:19
Facet pie**oli swoje przemyślenia i ma do tego prawo - bo żyjemy w wolnym kraju. Zdaje się, że sam nie rozumie, iż skoro może organizować takie spotkania i głośno wypowiadać się o tym, co myśli i jakie wyciąga wnioski, to ma to szczęście, że żyje w kraju wolnym. Pierwszy już kwadrans jego wypowiedzi pełen jest jest podstawowych błędów w rozumieniu geopolityki i historii. Reszta to tylko rozwinięcie tychże. Coś go boli, czuje jakąś niesprawiedliwość dziejową, ale to czucie to żeby usprawiedliwić to pie**olenie.

2022-12-11, 04:47
Kolego " Pogrom' gość mówi o historii której nie znamy z telewizoooora dużo o niej wie i nie chce jej usprawiedliwiać tylko żeby upańce przyznali że Wołyń był i chce aby się z tym zmierzyć. A jak widzisz nawet nasza marionetka w Belwederze przymyka na to swe oczy.

2022-12-11, 17:35
Zgaduje w ciemno. Kolejny filmik „wyloncz telewizje wloncz myźlenie”?

2022-12-14, 11:35
Wiewór napisał/a:

Zgaduje w ciemno. Kolejny filmik „wyloncz telewizje wloncz myźlenie”?



Nie inaczej.



figgin napisał/a:


I weź Sobie wbij do głowy, że większości Polaków widłoland się przejadł.



A wiesz co mnie obchodzi że się innym polaczkom temat przejadł? Tyle, co mocz, który oddałem rano. Ja w przeciwieństwie do takich jak ty rozumiem, że obecne ewentualne kłopoty to nic przy tym co by było, gdyby Ukraińcy nie zdecydowali się walczyć. Takich typów jak ty uważam z automatu za element rosyjskej wojny w polskiej sferze informacyjnej. Zasadniczo za ludzi głupich, oszurzałych i zwyczajnie złych. Ale czasem zastanawiam się co by było gdyby. Powiem tyle. Mam nadzieję, że polski kontrwywiad się ogarnia. Bo będzie miał mnóstwo roboty w razie W.

2022-12-14, 14:16
figgin napisał/a:

Nie wiem, ale podpytam o ukraińskie? I druga rzecz: jak to jest być głupim? Bo Twój przypadek jest wręcz fascynujący. Zjechało się do nas parę milionów ludzi. Na wszelkie rozbuchane programy pomocowe nadrukowano pieniędzy. Według oficjalnych danych z tych świeżych pracuje 1/3. W przyszłym roku, jak bezrobocie pójdzie w górę z powodu inflacji, będziesz z nimi konkurował o pracę/klientów/zlecenia, co tam wolisz, reasumując: o kasę. Będziesz konkurował z ludźmi, którzy Tobą gardzą (co widać choćby po mianowaniu tego śmiecia Melnyka na wcieministra SZ i kwestii ekshumacji ofiar ukraińskiego barbarzyństwa na Wołyniu) i sprzedaliby Cię za złotówkę do godziny. Reszta naszych wybawicieli będzie siedziała na państwowym garnuszku i się z Ciebie śmiała, że naiwny polaczek. W Twoim własnym kraju. Coś dzwoni?
I weź Sobie wbij do głowy, że większości Polaków widłoland się przejadł.
Masz już kolego większych ruskich za sąsiadów w postaci Kaliningradu, od bardzo dawna.



Mam kolegę rolnika, daje całkiem nieźle zarobić, ale... Polacy pracować nie chcą, a jeżeli chcą to się opie**alają, Widziałem na własne oczy ich pracę przez kilka dni. Ukraińcy pracują znakomicie, wiedzą, że im się opłaca. Dniówka, w ubiegłym roku, wyniosła 250 zł, teraz jest więcej, ale Polacy nadal nie chcą pracować, więc o jakiej konkurencji pie**olisz?