18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości.

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:



A tutaj kilka zdjęć:





Zapraszam do oceniania i chuja wbijam w muzyczne spory. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-06-10, 14:43 4
Ktoś kiedyś fajnie powiedział "słucham muzyki, nie gatunku" Takim motto polecam kierować się wszystkim napinaczom. A co do filmiku, to bardzo spoko, że chłopaki postawili na taki performance i próbują, ale nie zmienia to faktu, że to raczej (imo) nie jest potrzebne. Bywałem na wielu koncertach szeroko pojętej muzyki elektronicznej i wcale, ani to wcale, nie przeszkadza mi DJ stojący za konsolą czy NPCtką.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-06-10, 14:46 3
huntz0r napisał/a:

muzyke



Muzyki nie ale dźwięk zawieszonego Win98 już jak najbardziej

Pomysł z oświetlonymi kombinezonami zerżnięty z Kraftwerk, skakanie po scenie z gitarami z rocka/metalu. Ale efektowne gdyby nie to łub łub w tle.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-06-10, 14:46 2
Doomik napisał/a:

Ktoś kiedyś fajnie powiedział "słucham muzyki, nie gatunku" Takim motto polecam kierować się wszystkim napinaczom. A co do filmiku, to bardzo spoko, że chłopaki postawili na taki performance i próbują, ale nie zmienia to faktu, że to raczej (imo) nie jest potrzebne. Bywałem na wielu koncertach szeroko pojętej muzyki elektronicznej i wcale, ani to wcale, nie przeszkadza mi DJ stojący za konsolą czy NPCtką.


MPC (Music Production Center) tak na marginesie.
Zgłoś
Avatar
elslimomexicano 2013-06-10, 14:54 4
Skoro TO nazywacie muzyką, to ja już wolę dźwięk rynny spadającej ze schodów

Zgłoś
Avatar
snayper1900 2013-06-10, 14:54
Sektor i Cyrax z Mortal Kombat digitaltrends.com/wp-content/uploads/2011/08/mortal-kombat-legacy-sekt...
Zgłoś
Avatar
niggasuckmadick 2013-06-10, 14:55 1
Uszy mi krwawią, ale oprawa fajna
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2013-06-10, 14:56 3
Kombinezony wyglądają jak pancerze wspomagane z fallouta, zwłaszcza pierwszy (takie skojarzenie)
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-06-10, 14:59 4
Hahaha polaczki w formie! Hejt on chamy bez wiedzy. Jak ktoś pisze o techno przy dubstepie jest większym idiotom od Tuska. Nie jestem wielkim fanem dubstepu, jeszcze mniejszym brostepu, ale wszechobecnych zwierząt krytykujących wszystko zapakowałbym razem z muslimami podczas międzylodowania w Warszawie i wyjebał ich do kozojebców czcić kłaklahha.
Zgłoś
Avatar
sati696 2013-06-10, 15:02 1
Od samego oglądania umarło mi kilkaset tysięcy komórek mózgowych.
Zgłoś
Avatar
Wader_21 2013-06-10, 15:09
Zgłoś
Avatar
COOHk 2013-06-10, 15:11 1
To nawet obok dubstepu nie leżało banda zjeb*w co to nazywa dubstepem.
Zgłoś
Avatar
glowonog 2013-06-10, 15:15 1
to nie jest dubstep, tylko gowno... kiedy w koncu zrozumiecie ze tu nie chodzi o to elektro-futurystyczne jebanie skrzaczonymi dzwiekami?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-10, 15:15
ta innowacja,chyba gówna
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-06-10, 15:16
Kaseciak od C64 robił o wiele lepszą muzykę ;D
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-06-10, 15:23

+

+

i dobry producent
= DUBSTEP
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie