18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości.

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:



A tutaj kilka zdjęć:





Zapraszam do oceniania i chuja wbijam w muzyczne spory. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-06-10, 15:25
moim skromnym zdaniem guziczki na tych 'gitarach' są dla picu, a DJ-em i tak jest RANDOM
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-06-10, 15:37
muzyka przyszłości
Zgłoś
Avatar
UfoTeam* 2013-06-10, 15:56








Muzyka - pojęcie względne.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-06-10, 16:00 1
huntz0r napisał/a:

Zajebiste ! Jest moc i chuj w dziób tym co zaraz będą krytykować muzyke



Muzykę? W tym poście jest gdzieś muzyka?
Zgłoś
Avatar
Szalej 2013-06-10, 16:13
ja tam lubie takie klimaty cyberpunkowe fajnie by było miec taka zbroje ;d polecam Cyberpunkers - Fuck the system!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-10, 16:18
glowonog napisał/a:

to nie jest dubstep, tylko gowno... kiedy w koncu zrozumiecie ze tu nie chodzi o to elektro-futurystyczne jebanie skrzaczonymi dzwiekami?



Dokładnie, słuchając dubstepu słychać wyraźnie zakorzenienie w muzyce dub, czyli te pierwsze dubstepy, hybryda dub + drum and bass, a to mi podchodzi raczej pod brostep/glitch.
Zgłoś
Avatar
Rutherfrodo 2013-06-10, 16:21
Pomysł dobry, ale nie moje klimaty... Za bardzo sitko z głowy to robi.
Zgłoś
Avatar
teka86 2013-06-10, 16:23 1
po pierwsze ten gatunek muzyczny (nie będe uszczypliwy i napisze po prostu GATUNEK) to nei jest dubstep tylko jakiś trap / glitch. Po drugie co to niby jest DUBMAKER i skąd niby tą definicje ukradłeś ? |Pierwszy wynik googla podpowiada coś takiego: dubmaker.com/
I polecam posłuchać co to jest DUB i z czego się wziął dubstep. Polecqam film "Living Inside the Speaker"
Zgłoś
Avatar
BroOshee 2013-06-10, 16:33
Darkstep_Warrior napisał/a:

wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu.


to skrillex komercyjna dziwka zaniżył poziom... stał się tak popularny że wszyscy kojarzą jego styl z całym dub stepem a to błąd...
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-06-10, 16:35
Na chuj im te gitary i perkusja ?
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-06-10, 16:36 4
Jak ja uwielbiam czytać wasze komentarzyki, experci. :**
Cała prawda o dubexpertach.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-06-10, 16:40 1
-Grasz na czymś?
-Na gitarze.
-Ooo super! A co?
-Dubstep
-kurwa

panie, idź pan w chuj, to co oni tam robią nie komponuje się w muzykę ni chuja...
Zgłoś
Avatar
j2m2 2013-06-10, 16:42
@up łatwiej powiedzieć że to nie muzyka od zawsze powtarzam, że muzyka to to, co mozna zagrać bez prądu.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-10, 16:53 1
Darkstep_Warrior napisał/a:

Jak ja uwielbiam czytać wasze komentarzyki, experci. :**
Cała prawda o dubexpertach.



Nie ma jak to sadzić jakiegoś słabego hejta na ludzi którzy potrafią rozróżniać gatunki, kiedy sam nie wiesz czego słuchasz skoro dla Ciebie to jest dubstep czasem warto się przyznać do błędu i posłuchać starszych kolegów, ale jak tam uważasz "dubstepowcu"
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-06-10, 16:55
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Nie ma jak to sadzić jakiegoś słabego hejta na ludzi którzy potrafią rozróżniać gatunki, kiedy sam nie wiesz czego słuchasz skoro dla Ciebie to jest dubstep czasem warto się przyznać do błędu i posłuchać starszych kolegów, ale jak tam uważasz "dubstepowcu"



Ojej, bardzo mnie wzruszyła twoja historia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie