18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep) którzy wprowadzili dubstep na wyższy poziom niż stanie przy konsolecie i gibanie się w jednym miejscu. W skład Destroidu wchodzą Excision, Downlink, KJ Sawka. Panowie wpadli na pomysł żeby urozmaicić dubstepowe koncerty i wprowadzić coś nowego. Co zrobili?: Zrobili zbroje/kombinezony (w które włożyli nie lada małe pieniądze) przypominające androidów (jednego można skojarzyć z Cyraxem/Sektorem) oraz zamiast położonych konsolet na stoliczku, wbudowali je w formie dubstepowych gitar oraz dub-perkusji. Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie. Moim zdaniem, Destroid zasługują na złoty medal pomysłowości.

Tutaj wideo ich pierwszego występu w nowej odsłonie, San Francisco:



A tutaj kilka zdjęć:





Zapraszam do oceniania i chuja wbijam w muzyczne spory. Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-06-10, 17:01 1
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Nie ma jak to sadzić jakiegoś słabego hejta na ludzi którzy potrafią rozróżniać gatunki, kiedy sam nie wiesz czego słuchasz skoro dla Ciebie to jest dubstep czasem warto się przyznać do błędu i posłuchać starszych kolegów, ale jak tam uważasz "dubstepowcu"



Odezwała się sierota ktora pewnie zna 10 gatunków/podgatunków muzyki elektronicznej na krzyż
Zgłoś
Avatar
NluckY 2013-06-10, 17:04
Ale ból dupy ; _ ;.

A ja sie pytam skont majo te roboty?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-10, 17:06 1
kLinek_Analny napisał/a:



Odezwała się sierota ktora pewnie zna 10 gatunków/podgatunków muzyki elektronicznej na krzyż



Spudłowałeś transwestyto
Zgłoś
Avatar
Dolan_Dusk 2013-06-10, 17:15
Cóż, może muzycznie(tak, bez względu na to co twierdzi banda ograniczonych idiotów, to nadal jest muzyka) nie moje klimaty, ale muszę przyznać że oprawa im całkiem nieźle wyszła
Zgłoś
Avatar
Xidros 2013-06-10, 17:16
A co mnie obchodzi w co są ubrani artyści
Słucham muzyki a nie patrze na jakichś pedałów przebranych za cyborgów i trzymających pseudo gitary.
Dubstep ssie a ten kawałek jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-06-10, 17:24
Kazdy slucha czego chce, o gustach sie nie dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-10, 17:55 4
Cytat:

Chciałbym wam przedstawić zespół dubmakerów (dubmaker - osoba tworząca dubstep)



Za moich czasow bylo takie slowko "muzycy" (osoby tworzace muzyke), ale chyba w takim razie dubstep oficjalnie wycofal sie z tej dziedziny sztuki .
Zgłoś
Avatar
Najkus 2013-06-10, 17:56
Za Destroid zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-06-10, 18:26 5
mopet napisał/a:

chuj w dziub mnie ominie bo to co mam zamiar skrytykować muzyką nie jest. Dubstep, ciężko mi to nazwać muzyką, inni pewnie sądzą inaczej, może mają rację i to ja się mylę a dubstep to szczyt muzycznej ewolucji, chuj to wi. Kto to sprawdzi? tak naprawdę to chłopaki muszą się przebierać żeby zostać zauważonym, "grają" chujnie jakiej wiele, jedyne co ich wyróżnia z tłumu wytwórców dubstepu to właśnie ich image. I spoko, mają pomysł, tylko chwalić i się uczyć. Kojarzą mi się z slipknotem który muzycznie oczywiście dla mnie, jest knotem a proszę jak ładnie funkcjonuje na scenie i kasiorkę biję. (garowy jordison daje radę w chuj swoją drogą).Funkcjonują dzięki głupocie swoich odbiorców a że głupoty na świecie jest nadmiar( tak, ja również jestem głupim pajacem lecz nie fanem dubstepu) to pewnie z głodu nie padną.
Ps. osobiście słucham italian vegan regressive disco z domieszką folku.



Tak samo mógłbym skomentować to czego Ty słuchasz. Tobie podoba się to, drugiemu tamto. I na chuj temat drążysz?
Zgłoś
Avatar
Piosenkarz 2013-06-10, 18:48
Przecież tego nie da się słuchać.
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-06-10, 19:13 3
Androidy powiadasz? Gdzie ja to już widziałem?

Kreatywne w chuj.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-10, 19:13
stalowyszczur napisał/a:



Za moich czasow bylo takie slowko "muzycy" (osoby tworzace muzyke), ale chyba w takim razie dubstep oficjalnie wycofal sie z tej dziedziny sztuki .



Dokładnie, teraz jak widać się popieprzyło trochę, krótkie przykłady:

muzyk = dubmaker

mieszanki electro, fidget, house itp = techno

-||- brostep, complextro, glitch itp = dubstep

...i tak można by wymieniać w nieskończoność, ale powiem tylko tyle, że niech każdy sobie słucha tego co lubi i się nie przejmuje niczym, bo gusta są różne, ale nazywajmy rzeczy po imieniu, bo np. bezsensem jest nazywanie bmw = porshe, czy porshe = fiatem, na cholerę wprowadzać ludzi w błąd, szczególnie jak ktoś dopiero chce poznać jakiś odpowiedni dla siebie gatunek muzyczny, nie szerzmy ciemnoty, tylko muzykę taką jaka jest
Zgłoś
Avatar
t................s 2013-06-10, 19:28 2
Darkstep_Warrior napisał/a:

Sądzę że to o wiele ciekawsza zabawa niż stanie w jednym miejscu i nic praktycznie nie robienie.



Taa, ciekawe jaki Ty byś dał pokaz umiejętności na ich miejscu, skoro nic niby nie trzeba robić.

Co do ich pomysłu to jest mega Takie bajery to co prawda tylko dodatek ale dają niesamowite efekty. Pod warunkiem oczywiście że to muzyka jest na pierwszym planie i jej jakość zadowala jakieś tam mniejsze lub większe liczby zainteresowanych osób.

Hejterom i trollom murzyńskie pały w dupy. Swoją drogą zauważyłem pewną prawidłowość - jakoś nie widziałem żeby fani elektroniki sadzili się na każdym kroku do rocka, metalu, rapu, reggae, klasyki itd. A odwrotnie? Owszem.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-06-10, 19:29
Zimny_browar napisał/a:

Tak samo mógłbym skomentować to czego Ty słuchasz. Tobie podoba się to, drugiemu tamto. I na chuj temat drążysz?


Drążę temat bo mogę, bo to jest forum gdzie ludzie wymienią się swoimi spostrzeżeniami, opiniami. Jedni twierdzą że o gustach się nie dyskutuje, ja akurat tak nie uważam. Jeśli chcesz coś napisać o tym czego ja słucham to proszę bardzo. Tak naprawdę nie jest to italian vegan regressive disco z domieszką folku a zwyczajny death metal( w chuj zabawny i groteskowy gatunek swoją drogą) i pochodne, no i trochę IDM i w chuj innego badziewia.
Zgłoś
Avatar
AdamexPL 2013-06-10, 19:30
Wiecie, perkusje i gitary w zespole to już dawno były
i w takim połączeniu występowało mnóstwo rock n' rollowych zespołów, zanim powstało elektroniczne badziewie.
prochu nie wymyślisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie