18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Miranda 2012-05-17, 23:36 2
Ja pierdolę, nikt nie grał a wszyscy się wypowiadają, że klimat chujowy, że wszystko be. I ten tekst o "że za kolorowo"... A jak kurwa ma być? Wszystko czarno-białe? Albo w 50 odcieniach szarości :/
Zgłoś
Avatar
musiel123 2012-05-17, 23:39 1
JakobekS napisał/a:

Mogę się założyć, że gdyby Diablo 3 było zbyt podobne do 2 to te same osoby, które narzekają teraz burzyłyby się o odgrzewanie staroci.



Na bank by tak było, ponieważ by powiedzieli, że nic nie poprawili, a tak są zmiany, ale im się kur&a nie dogodzi

Miranda w stu procentach cię popieram
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-05-18, 0:57
Nie widzicie, że szef Activision Blizzard robi wszystko żeby wycisnąć jak najwięcej kasy z ludzi? Starcraft 2 miał być jedną grą a rozbili go na 3 części a Bobby Kotick chciał sprzedawać przerywniki filmowe z gier za 30$. Dlatego macie cukierkową grafikę w Diablo i 'Starze'. To już nie jest ten sam Blizzard co kiedyś.
Zgłoś
Avatar
lololololl 2012-05-18, 1:37
krzys.toxic napisał/a:


...
BTW chyba nei zdąże kupić tego przez następne 10 lat.



Ja czekam aż cena spadnie.. kupie jak będzie na wagę z resztą gier typu maluch racer.
Zgłoś
Avatar
s................u 2012-05-18, 11:55
co to za nuta w tle?
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-05-18, 12:49
Jeśli chodzi o plucie jadem w stronę gier, to moim ulubionym gatunkiem jest "napinacz graficzny". Nigdy mu nie dogodzisz. Za dobra grafika? Bez sensu, będzie się haczyć i trzeba mieć PC z kosmosu (chociaż i tak znajdzie wiele niedopracowań związanych z teksturami, tudzież złą fryzurą głównego bohatera). Jak zrobią grę wyglądającą schludnie, lecz bez szału (nie powiecie mi, że diablo 3 wygląda tak źle), to będzie się czepiać, że mu się nie podoba, że grafika z przed kilku lat i ogólnie do dupy.

Wy chyba musicie sobie ponarzekać, co?
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-05-18, 13:38
Cytat:

Ja pierdolę, nikt nie grał a wszyscy się wypowiadają, że klimat chujowy, że wszystko be. I ten tekst o "że za kolorowo"... A jak kurwa ma być? Wszystko czarno-białe? Albo w 50 odcieniach szarości :/



ja napierdalam juz na koszu,i co do grafiki mi sie bardzo podoba nie wiem o huj chodzi z tym cukierkowym swiatem bo wcale tego tam nie widac ,wiekszosc gry napierdala sie bo jakis mrocznych miejscach piwnicach czy twierdzach wiec nie wiem o huj wam chodzi cukierkowo jest moze w 2 miejscach i to jeszcze nie do konca
\
Skille wygladaja wyjebanie ,zwloki wybuchaja rozwalaja sie na czesci ale dla wielkich fanow ktorzy raz na kilka lat nie umieja wydac 170 zl to bedzie hujowe

lepiej byscie napisali jak sie tam dostac i czy drop konkretny:D
Zgłoś
Avatar
K................0 2012-05-18, 15:53
Mówisz - masz
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-05-18, 16:22
nuta w tle : joe esposito "you're the best"
Zgłoś
Avatar
BigMac 2012-05-18, 18:33
http://www.diablo.pl/news/diablo-3-nowe-logo

pamiętam gdzieś czytałem obszerniejszy artykuł o tym żarcie... w każdym razie nie spodziewałem się ukrytego lvl po cichu liczyłem na powrót krowiego króla.
Zgłoś
Avatar
K................0 2012-05-18, 23:15
Tylko nie zapominaj że w Diablo 2 Krowi poziom się pojawił gdyż w jedynce spekulowano na jego temat
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-05-20, 16:43
Odpalam Baldur's Gate 2
Zgłoś