18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
janlew 2021-10-27, 12:39 12
Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2021-10-27, 12:47 17
janlew napisał/a:

Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo kurwa dobrze.



Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-27, 12:52 34
janlew napisał/a:

Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo kurwa dobrze.


Serio porównujesz kurwę pierdolącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu?
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2021-10-27, 13:44 2
Niech się kobita cieszy że jej po głowie nie poskakał dla hecy
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-10-27, 13:53 3
Nie dość, że biała to jeszcze do tego rasistka.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-10-27, 13:55 7
spike2222 napisał/a:

Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!



Pisze tam ze czarnuch wjebal sie do wagonu i kazal wszystkim wypierdalac mu i jego bachorom z drogi. Piwo dla babki za jaja.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-10-27, 13:56
Manii napisał/a:

Pisze tam ze czarnuch wjebal sie do wagonu i kazal wszystkim wypierdalac mu i jego bachorom z drogi. Piwo dla babki za jaja.



I do tego jeszcze transseksualna...
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-10-27, 14:00 23
A teraz wyobraźcie sobie, że to agresywny biały zajebał bułę czarnej kobiecie mówiąc "zajmij się swoimi sprawami". To nagranie byłoby puszczane na CNN co godzinę
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-10-27, 14:46 6
Taka to wolność słowa w US and A. Laska powiedziaa mu, że potrzebuję tabletkę na uspokojenie i tyle. Widocznie miala rację skoro wyjebal jej gonga.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-27, 15:09 4
Jesse.Pinkman napisał/a:

Serio porównujesz kurwę pierdolącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu?


A kim są te wszystkie lewaczki w różowych i niebieskich włosach? Właśnie tym, co opisałeś: "kurwę pierdolącą się z małpiszonem na masce samochodu". Dosrała się bajdenówa do swojego "brata", i wyłapała. Dla mnie to jak by się psy pogryzły. Podtrzymuje więc, bardzo kurwa dobrze.

spike2222 napisał/a:

Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!


Moja jak była młoda to jeszcze murzyna w Polsce nie widzieli, więc pudło. Twoja też pewnie didnusów nie miała szansy obsługiwać, ale po twoich gówniarskich tekstach zgaduje że masz z 15lat, więc twoja spokojnie mojego mogła mieć w dziobie
Zgłoś
Avatar
Prosty 2021-10-27, 15:50 1
Props dla pacjentki .... normalnie nożem w gardło pierdolone czarne gówno!
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2021-10-27, 16:25
janlew napisał/a:

A kim są te wszystkie lewaczki w różowych i niebieskich włosach? Właśnie tym, co opisałeś: "kurwę pierdolącą się z małpiszonem na masce samochodu". Dosrała się bajdenówa do swojego "brata", i wyłapała. Dla mnie to jak by się psy pogryzły. Podtrzymuje więc, bardzo kurwa dobrze.
Moja jak była młoda to jeszcze murzyna w Polsce nie widzieli, więc pudło. Twoja też pewnie didnusów nie miała szansy obsługiwać, ale po twoich gówniarskich tekstach zgaduje że masz z 15lat, więc twoja spokojnie mojego mogła mieć w dziobie



Pewnie byś siedział w tym wagonie i patrzał jak reszta tych pizd a czarnych by się panoszył. Na koniec byś mi ojebał na uspokojenie i wszyscy by było zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-10-27, 18:48 1
Achhh zdrowe, tradycyjne społeczeństwo Europy zachodniej i U.S.A.
Zgłoś
Avatar
mgrhans 2021-10-27, 19:03 3
Cały PKS ludzi i nikt nie zareagował... Szczerze ,jakbym był przy tym, to nawet jakbym miał dostać po mordzie od tego czarnego ścierwa to bym mu zajebał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie