18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Djano Ku klux Klan
meganerools246 • 2015-01-23, 15:38
Tłumaczenie:

ukryta treść
O ile nie zaczną strzelać pierwsi,
nikt do nich nie strzela.
To by było o wiele za proste dla tych pajaców.
Zlejemy tego miłośnika czarnuchów na śmierć,
a ja osobiście wykastruje tego asfalta.
Cholera,
nic kurwa przez to nie widzę.

- Jesteśmy gotowi czy co?
- Poczekajcie, pierdolę się z otworami na oczy.
Jasna cholera... tylko to pogorszyłem.
- Kto zrobił to cholerne gówno?
- Żona Willarda
- To zróbcie sobie sami swoje cholerne maski.
- Słuchaj, nikt nie mówi, że nie doceniają tego co Jenny zrobiła.
- Jeżeli wszystko co miałbym zrobić to wycięcie dziury w worku, to zrobiłbym to lepiej niż to.
- A co z tobą Robert? Widzisz coś?
- Nie za dobrze. To znaczy - jeżeli nie ruszam głową to widzę ciebie całkiem dobrze... mniej więcej.

- Ale kiedy zaczynam jechać, to worek zaczyna się przesuwać i jadę na ślepo.

Cholera
Własnie popsułem swój.

Ma ktoś z was dodatkowy worek?
- Nie. Nikt nie zabrał dodatkowego worka.

Tylko pytam.

-Czy musimy je nosić kiedy jedziemy?
Oczywiście, że tak!
Jeśli nie ubierzecie worków jak będziecie jechać to mija się to z celem.

- Nic nie widzę w tym jebanym worku! Nie mogę oddychać w tym jebanym worku! Nie mogę jechać w tym jebanym worku
- Pierdolcie się wszyscy! Wracam do domu!
- Patrzyłem jak moja żona przez cały dzień robiła trzydzieści worków dla was niewdzięcznych sukinsynów.

- I wszystko co słyszę to krytykowanie, krytykowanie, krytykowanie.

- Od teraz nie pytajcie mnie ani mojej żony o nic!
- Dobra, nie zapominajmy po co tu jesteśmy. Mamy czarnucha-zabójce za tym wzgórzem i musimy zrobić z niego przykład.

- Dobra jestem zmieszany. W workach czy bez?
- Myślę, że wszyscy myślimy, że worki to był fajny pomysł.

- Ale bez pokazywania palcami, mogły być lepiej zrobione.

Więc co powiecie na: teraz bez worków, ale następnym razem zrobimy worki prawidłowo i wtedy pojedziemy w pełnym rynsztunku.

- Zaraz. Nie powiedziałem "żadnych worków".

- Ale nikt nic nie widzi.

- Więc?
- Więc byłoby miło widzieć.

- Niech to szlag! To jest rajd! Ja nie widzę, wy nie widzicie, i co z tego?
Jedyne co się liczy to czy jebany koń widzi. To jest rajd!
Zgłoś
Avatar
Sov3reign 2015-01-23, 15:43 2
Dlaczego nie wstawisz od razu całości tego propagandowego gówna, co?
Django to film po którym straciłem do Tarantino cały szacunek.
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-01-23, 15:50 7

Ten pseudo film to byl popis propagandy - czarnuchy to spoko goscie,biali to glupki zawistnicy i moralne karly a jedyny dobry bialy, ktoremu lezy na sercu cierpienie biednej czarnej rasy to niemiec
Brakowalo tylko jeszcze zydow.Ale w innych filmach tarantino dobrzy zydzi sie znajda
Dlatego olewam watpliwa tworczosc tego pana cieplym moczem.
Zgłoś
Avatar
pR8 2015-01-23, 16:46 2
Ja jestem za takimi filmami a jak jak również za tym żeby polaków uważać za rasistów itd bo dzięki temu te wszystkie życiowe zjeby pozostaną w tych ich przekonanych o słuszności krajach i prędzej czy później doprowadzą do ruiny i wtedy mój kraj stanie się potęgą pomiędzy gnijącymi postkolonialnymi kurwami rządzących przez kozojebców.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-01-23, 17:32
Napinacie się, zasadniczo największym wrzodem w całym filmie był czarnuch, który służył u białego,
Poza tym miło popatrzyć jak soczyście się ropierdalali
Zgłoś
Avatar
misiekkorba 2015-01-23, 18:20 8
Wsioki z was straszne.
Zgłoś
Avatar
M................o 2015-01-23, 18:37 54
No tak, bóldupyużytkownikówsadistia mode on, bo nikt nie rozumie, że Tarantino nie jest twórca filmów dokumentalnych.

To może ja wam wytłumaczę, że:

1. Jego kino jak ktoś się nie zorientował odznacza się przede wszystkim przerysowywaniem i pokazywaniem pewnych kwestii w krzywym zwierciadle.
2. W sumie to osiągnął swój cel bo wywołał ból dupy wśród was, ludzi zgorzkniałych, którzy uważają swoje poglądy za jedynie słuszne.
3. A no i w sumie dzięki tego typu twórczości, mogę mieć teraz z was bekę.

Chociaż tak, zastanawiając się dłużej, amerykańskie rednecki, w rzeczywistości wykazali by się prawdopodobnie zbliżoną błyskotliwością jak ci w Django.
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-01-23, 19:13 1
@up

Satyra w ktorej tworzeniu wiele rzeczy sie wyolbrzymia badz przerysowywuje nie ma nic wspolnego z bezczelna propaganda.
A tu jedynie z propaganda mamy do czynienia i promowanie jedynej slusznej wizji czyli postepowego, nowoczesnego swiata gdzie bialy stanowi cale zlo a kazdy inny odcien jest wspanialy.
Zgłoś