18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Jakiś czas temu, śmigając po kanałach, natknąłem się na program w tvp kultura o cyganach. Zacytuję wam kawałek, jak cygani tłumaczą sobie moralnie naturę swoich wybryków. Jest to wypowiedź króla cyganów z Mołdawii dla pani Barbary Włodarczyk z TVP.

Cytat:

,,[...] -a czy Pan w pełni ufa swoim cyganom?
-Nie. Dzisiaj nie można w pełni dowierzać własnemu dziecku i własnej żonie też nie. Jest taka opowieść o cyganach. Kiedy Jezus Chrustus miał zostać ukrzyżowany, to Żydzi razem z Rzymianami do kogo poszli po gwoździe? Do kowala, a kowalem był oczywiście cygan. Kiedy przyszli do niego złożyć zamówienie, to on wiedział po co to wszystko i nie chciał tego. Zamówiono u niego 5 gwoździ: 2 na ręce, 2 na nogi, a piąty miał być wbity w serce[...]. cygan nie zrobił jednak tego ostatniego gwoździa z żelaza, tylko z miękkiego ołowiu i kiedy zaczęto go wbijać, to ciągle się giął. Wtedy Jezus Chrystus powiedział: tak,cygan, to twoja sprawka. By mi ulżyć oszukałeś ich i dlatego możesz całe życie oszukiwać."



Ogólnie polecam obejrzeć cały materiał, który w oryginale trwał 30min, ale jakimś cudem teraz na vod trwa tylko 24, a kawałek wypowiedzi miejscowego cygana na temat kradzieży został usunięty. Link do całego dokumentu znajdziecie na vod wpisując Szerokie Tory odc. 6 (nie mam możliwości wstawienia linka- jakiś admin wstawi?).

Oglądając to nieźle się uśmiałem, ale jestem ciekaw waszego zdania
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 12:53 2
Usunięty?! Olaboga lewaki propagandujo!
Zgłoś
Avatar
qwas253 2014-04-24, 13:15 24
ta jasne cygan pracujący kowal, to jak nie pijacy rusek albo milutki nazista
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-04-24, 13:29
cygan podjebał materiał na 5tego gwoździa i zrobił go z wosku.
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-04-24, 13:54 2
Mesjach napisał/a:

Usunięty?! Olaboga lewaki propagandujo!



Obejrzyj pajacu to zobaczysz, jak nieudolnie jest ten fragment usunięty.

W owym odcinku jest więcej takich ,, smaczków" np. cygan ukazany w roli głównej ma zakład, w którym zatrudnia ludzi, ale co ciekawe żaden (!) nie jest cyganem. Ciekawe dlaczego
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 14:27 1
@up
A skąd wiesz pajacu że to akurat ten fragment? Acha i chcę źródło, nie myśl że będziemy wierzyć ci na słowo...
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-04-24, 15:32 1
up@ Nie wypowiadaj się za innych
Zgłoś
Avatar
Ivanowic 2014-04-24, 20:17
Cygan ->rom czyli takie ścierwo co je wyj*bali z Indii...może mi ktoś powiedzieć co obywatel indii miał wspólnego z Jezusem ?
Pozdro
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-04-24, 23:38
nie wiem czy ktokolwiek poświęci 24 minuty na oglądanie brudasów
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-04-24, 23:38
Mnie babcia opowiadała podobną historię. Różnica polegała na tym, że podczas ukrzyżowania cygan podpierdolił gwoździa, przez co Jezusowi wbito jeden do obu stóp. I niby dlatego te kurwy nie mają swojego miejsca w świecie.
Zgłoś
Avatar
Woxior 2014-04-24, 23:44 16
No to faktycznie ulżył Jezusowi. Zamiast szybkiej śmierci męczył się kilka godzin... Cygańska logika
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-04-25, 2:45 1
Gdzie mogą tam mogą. Ku pokrzepieniu serc poczytajcie sobie o pogromie mławskim, oświęcimskim i o pogrzebie gruzojada w Kętach
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-04-25, 7:44
Kozioł. napisał/a:

Gdzie mogą tam mogą. Ku pokrzepieniu serc poczytajcie sobie o pogromie mławskim, oświęcimskim i o pogrzebie gruzojada w Kętach



leci piwko- duch w narodzie jeszcze nie umarł
Zgłoś
Avatar
Marquez 2014-04-25, 8:53
Kto dał cyganom pozwolenie na bron?!
Zgłoś
Avatar
T................6 2014-04-25, 11:31
Jezu, spalić to wszystko w pizdu...
Zgłoś