18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mamaPszemka 2013-06-07, 23:52 1
@master sorry, myślałam, że twój wcześniejszy post był skierowany do mnie, takie moje niedopatrzenie;) a poza tym to jaki masz widok przed oczami, jak mówisz "kobieta sadistica"?
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-06-08, 0:06 4
master0romus napisał/a:



elda1987 najsłodsza.. nie o to pytałem ale jak już o tym wspomniałaś to hmmm.. brzmi jeszcze bardziej kusząco ;p

Nie wiem czy powinienem drążyć ten temat zważając na Twoj nick i to że jestes kobietą sadistica ;p Chociaz może dzięki temu uzbiera się jakiś temat na harda



Umawiać się na sadisticu ?! Przecież ona cię zgwałci na pierwszej randce
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 0:20 3
pinki20cm napisał/a:

@master sorry, myślałam, że twój wcześniejszy post był skierowany do mnie, takie moje niedopatrzenie;) a poza tym to jaki masz widok przed oczami, jak mówisz "kobieta sadistica"?



Miałem na myśli te 20cm w nicku Bo jest takie powiedzenie tutaj na stronce (bez obrazy oczywiście) że kobietom sadistica większość koło chuja lata ;p

RapujacyToster napisał/a:



Umawiać się na sadisticu ?! Przecież ona cię zgwałci na pierwszej randce



Oby RaptujacyToster... Oby

Byle by tylko mój penis był w użyciu a nie jej ;p
Zgłoś
Avatar
mamaPszemka 2013-06-08, 0:24 1
master0romus napisał/a:



Miałem na myśli te 20cm w nicku Bo jest takie powiedzenie tutaj na stronce (bez obrazy oczywiście) że kobietom sadistica większość koło chuja lata ;p



Nick jak nick ty masz master i o czymś to świadczy?
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 0:29 1
pinki20cm napisał/a:



Nick jak nick ty masz master i o czymś to świadczy?



Że jestem sexi A tak z ciekawości skąd się wzięło te 20cm ?
Zgłoś
Avatar
mamaPszemka 2013-06-08, 0:36 1
master0romus napisał/a:



Że jestem sexi A tak z ciekawości skąd się wzięło te 20cm ?



Pics or didn't happen!
Żeby było tajemniczo
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 0:42 1
pinki20cm napisał/a:



Pics or didn't happen!
Żeby było tajemniczo



Pics... hmm. o ile data urodzin w Twoim profilu nie jest prawdziwa i 20cm to nie jest rozmiar penisa to jestem skłonny to przemyśleć
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-06-08, 0:43 3
ja tak sobie teraz myślę, że w sumie to ja chodze nadal do toalety z kolegami, bo do damskiego jest zawsze kolejka a chłopaki w męskiej walą w pisuar, więc kibelek jest zawsze wolny. A więc nadal zdarza mi się "pomylić drzwi" i cichaczem zapakować się do środka z koleżanką choc kiedys w innych celach też się tam chodziło
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 0:51 5
elda1987 napisał/a:

ja tak sobie teraz myślę, że w sumie to ja chodze nadal do toalety z kolegami, bo do damskiego jest zawsze kolejka a chłopaki w męskiej walą w pisuar, więc kibelek jest zawsze wolny. A więc nadal zdarza mi się "pomylić drzwi" i cichaczem zapakować się do środka z koleżanką choc kiedys w innych celach też się tam chodziło



Wiesz co elda? Lubie Cie . Mimo tego że jesteś w związku i masz dziecko to nie popadłaś w taką (codzienną) rutynę co jednak nie zdarza się tak często. Ponadto siedzisz tutaj i umiesz nieco sarkastycznie zażartować Twój facet musi być zadowolony z wyboru
Zgłoś
Avatar
mamaPszemka 2013-06-08, 0:55 1
master0romus napisał/a:



Pics... hmm. o ile data urodzin w Twoim profilu nie jest prawdziwa i 20cm to nie jest rozmiar penisa to jestem skłonny to przemyśleć



To myśl
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 1:00 1
pinki20cm napisał/a:



To myśl



Może żeby było ciekawiej : Napisz mi coś o sobie.. Niech to będzie coś ciekawego i osobistego a zarazem pamiętaj że piszemy publicznie i każdy może to przeczytać.. powiedzmy że to taka zabawa
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-06-08, 1:13 2
master0romus napisał/a:



Wiesz co elda? Lubie Cie . Mimo tego że jesteś w związku i masz dziecko to nie popadłaś w taką (codzienną) rutynę co jednak nie zdarza się tak często. Ponadto siedzisz tutaj i umiesz nieco sarkastycznie zażartować Twój facet musi być zadowolony z wyboru



zadowolony jak cholera
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 1:14 1
elda1987 napisał/a:



zadowolony jak cholera



O tym właśnie mówię Po prostu powiedz które łazienki odwiedzasz najcześciej ;p
Zgłoś
Avatar
mamaPszemka 2013-06-08, 1:17 1
master za duzy offtop się zrobił ;p
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-08, 1:19 1
pinki20cm napisał/a:

master za duzy offtop się zrobił ;p



Co w związku z tym proponujesz ??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie