18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z rzadka wrzucam coś na ten portal chociaż jestem tu częstym gościem. Wiem że w kwestii legalizacji (jak i każdej innej) racja jest jak dupa i każdy ma swoją. Myślę jednak, że do wielu przemówi ta animacja. W kilku minutach zawiera cały sens legalizacji. Bo sens przecież jest
Zgłoś
Avatar
Wavin 2010-09-30, 18:02 1
świetnie przedstawione... jakby zalegalizowali jaranie to nic by się nie zmieniło przecież kto nie chce to i tak nie będzie palił a budżet państwa faktycznie by na tym zyskał
Zgłoś
Avatar
Kub 2010-09-30, 20:30 1
zyskal? i to jeszcze jak... sami palacy by zyskali, na dobrym, sprawdzonym paleniu, a nie podworkowe scierwo. jest moze ta animacja gdzies na utube?
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2010-09-30, 20:38 1
Cała prawda !!!! świetnie zostało pokazane jak może być a jak jest.
Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-09-30, 20:56 2
Nigdy nie jarałem, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mam tą waszą legalizację głęboko w dupie

Moim zdaniem, jest miliard innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy, które trzeba odkłamać, niż to, ze marihuana jest narkotykiem, no ale chuj ja tam wiem skoro nie czuję sensemili...
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2010-09-30, 20:59 1
Sadzic, palic legalizowac!
Zgłoś
Avatar
t................n 2010-09-30, 21:08 5
@up,up,up,up <pomijam gszysztowa>
głupie gnojki z gimnazjum.

"Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?" - ja pierdolę
dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
cezarysek 2010-09-30, 21:31 3
@tomjun - a może jakieś argumenty na potwierdzenie Twojej tezy? bo Ciebie też mógłbym kretynem nazwać, ale osobie logicznej nie wypada przedstawić tezy bez dowodu.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-09-30, 21:49 4
bajeczka.
wasze mądrości życiowe są porażające, a wiedza ekonomiczna ? oj ciężko ciężko.

widzieliście kiedyś jarającego wyluzowanego 30 lat brudasa ? ile państwo ma z niego pożytku? ktoś wam coś narysował a wy w to wierzycie. niestety muszę wam powiedziec że tak pięknie to nie wygląda.
Zgłoś
Avatar
cezarysek 2010-09-30, 21:58 3
Zgadza się. Z 30 letniego chlejącego brudasa też nie ma pożytku - to fakt.

A co powiesz na 30 letnich pracujących jarających czyściochów? Pewnie zaraz powiesz "nie ma takich, bo to narkotyk i zawsze się idzie na dno" - to czemu istnieją 30 letnie chlejące pracujące czyściochy? To narkotyk i to narkotyk.

Wskaż gdzie się mylę lub co pominąłem.
Zgłoś
Avatar
madmanzmc 2010-09-30, 21:58 1
kamuha napisał/a:

bajeczka.
wasze mądrości życiowe są porażające, a wiedza ekonomiczna ? cieżko to opisać słowami.
widzieliście kiedyś jarającego wyluzowanego 30 lat brudasa ? ile państwo ma z niego pożytku?



państwo potrzebuje niewolników którzy będą płacić podatki i oddawać 50 % kasy. co oni by zrobili jak by np. z milion ludzi przestało pracować i potrzebowało by do szczęścia jedzenia domu sexu i palenia. skończyła by sie ich władzą. oni maja taka władzę jaka sami im dajemy
Zgłoś
Avatar
Lew 2010-09-30, 22:05 2
W Polsce nie zalegalizują, dlaczego ? za dużo mafia na tym zarabia bez legalizacji, a jak wiemy mafia to też sejm

Wszystko ładnie cię toczy wokół kasy.

Za dużo ważnych szych by straciło dużą kasę gdyby zalegalizowali

A co do filmiku przesłanie piękne
Zgłoś
Avatar
EroMedic 2010-09-30, 22:07 1
hmm? od kiedy słonecznik jest zdelegalizowany?
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2010-09-30, 22:18 4
tomjun napisał/a:

@up,up,up,up <pomijam gszysztowa>
głupie gnojki z gimnazjum.

"Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?" - ja pierdolę
dziękuje, dobranoc.



emm.. jestes debilem? tak!
Zgłoś
Avatar
smoke8787 2010-09-30, 22:19 7
Poprostu nie jestesmy wcale wolnymi ludzmi , ani w naszym panstwie ani w zadnym innym zakątku ziemi . A TV robi z glowy jajo , inne media zreszta tez . Jestesmy tylko "robakami" ktore charuja zeby dogodzic tym u gory . Wiec kto chetny wjechac podminowanym STARem w parlament ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie