18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Barmanix 2010-12-11, 19:08
Apollo napisał/a:



Inżynier się kurwa znalazł, dyrektor jebanej budki na moim parkingu... Weź odśnież mi wyjazd lepiej
Twój podpis: "Zawsze ktorys z koleji , slodka niedojda i zawsze spozniony z reakcja no i cholernie niesmialy, z masa wad, kompleksow i malymi rozmiarami." sugeruje, że powinieneś sam sięgnąć do książek, od elementarza począwszy.
No chyba, że brali Cię w kolejarza gdy to pisałeś


Choć koleś odpisał Ci z myślą jaki to on mądry nie jest - też się uśmiałem jak przeczytałem jego posta o tarciu itd., to w podpisie nie popełnił błędu.
sjp.pwn.pl/szukaj/kolei
Zgłoś
Avatar
s................y 2010-12-11, 21:55
nie interesuje mnie wasza opnia i wasze zdanie ;D nie bierzcie zycia na powaznie ja mam przynajmniej do siebie dystanst i w sumie nieinteresuje mnie to co o mnie piszecie a nawet sie z wami zgadzam smiejscie sie ze mnie a ja wam moge spojrzec w twarz i powiedziec ze macie racje a pozniej smiac sie z was roznica bedzie polegala na tym ze ja wszystko oleje to co wy mowicie na moj temat a was strasznie wkurwi to co powiem na wasz temat lubie czytac ksiazki moz ei jestem pseudo intelegentem ale chociaz pseudo a wam i do tego jest daleko wiec milego jechania po mnie zycze wszystkim tym ktorych zabolalo to co napisalem i to co mam w opisie tak wogole to dajcie sobie troche luzu bo wam odjebie niedlugo
Zgłoś
Avatar
lool3k69 2010-12-11, 23:07
-Ruski są?
-SĄ!
-Porażka drogowców jest?
-JEST!
-Filmik jest nagrywany kalesonami?
-TAK JEST!
-Napinacze w komentarzach pod filmikiem są?
-SĄ!

Można postawić browar
Zgłoś
Avatar
hiitman 2010-12-12, 0:24
stary napisał/a:

nie interesuje mnie wasza opnia i wasze zdanie ;D nie bierzcie zycia na powaznie ja mam przynajmniej do siebie dystanst i w sumie nieinteresuje mnie to co o mnie piszecie a nawet sie z wami zgadzam smiejscie sie ze mnie a ja wam moge spojrzec w twarz i powiedziec ze macie racje a pozniej smiac sie z was roznica bedzie polegala na tym ze ja wszystko oleje to co wy mowicie na moj temat a was strasznie wkurwi to co powiem na wasz temat lubie czytac ksiazki moz ei jestem pseudo intelegentem ale chociaz pseudo a wam i do tego jest daleko wiec milego jechania po mnie zycze wszystkim tym ktorych zabolalo to co napisalem i to co mam w opisie tak wogole to dajcie sobie troche luzu bo wam odjebie niedlugo


Jesteś pojebany.
Zgłoś
Avatar
s................y 2010-12-13, 7:53
@up i to jeszcze jak ;D
Zgłoś