18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Paker331 2010-12-11, 2:44 6
śmiech lepszy od całego zdarzenia )
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-12-11, 4:28 1
Komórka z cienką kamerką - kilka rubli,
ruska zima - za darmo zabieraj całą Panie...
Chachanie ruskich zjebów - bezcenne...

Zapomniałem o walcu...
Walec na żyletki pociąć, skoro nie umie jechać... Kierowcę też, skoro nie umie jeździć czopuch jeden...
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2010-12-11, 7:10 17
Zapomniał na zimówki zmienić.
Zgłoś
Avatar
Lesniak007 2010-12-11, 8:12
haha śmiech rozkurwia! ;***
Zgłoś
Avatar
Fromasz 2010-12-11, 10:44 5
Mi ten śmiech Waldka przypomina z Kiepskich

Zgłoś
Avatar
Bakcyl 2010-12-11, 11:12 5
Fejk, tak można jeździć tylko na specjalnych oponach.

Zgłoś
Avatar
worms 2010-12-11, 11:43
mam wrażenie, że w Polsce tak właśnie robią drogi!
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-12-11, 11:53 1
Jest drift, jest piwo
Zgłoś
Avatar
kris1579 2010-12-11, 12:46
Ooo... To walcem można jeździć na boki?
Zgłoś
Avatar
s................y 2010-12-11, 12:57 1
@Apollo Nie wiem co mialo oznaczac to ostatnie twoje zdanie "Walec na żyletki pociąć, skoro nie umie jechać... Kierowcę też, skoro nie umie jeździć czopuch jeden..." Nie wiem po jakiego chuja ciac walec na zyletki a dokladniej chodzi mi to co napisales o kierowcy, pociac to powinienes sie ty sam bo zanim cokolwiek napiszesz to kurwa pomysl albo siedz z dupa cicho jak nie masz bladego pojecia dlaczego walec zjechal na bok. Zjechal bo :
1. jezdnia jest pochylona
2. koles probujac jechac przekroczyl tarcie statyczne
3. walec jak sama nazwa ma walce zamiast kol ktore sa gladkie i metalowe a w polaczeniu z jezdnia pokryta sniegiem i lodem daje nam prawie zerowy wspolczynnik tarcia

Tak wiec Apollo zamiast siedziec na sadolu i sie spinac

zapierdalaj do ksiazek a pozniej sie madruj
Zgłoś
Avatar
qrczaq 2010-12-11, 13:17 2
To niesamowite co piszesz stary!!! Opowiedz mi proszę jeszcze o tym, jak to było... a tak: tarciu, bo inaczej nie będę mógł spać.
Zgłoś
Avatar
Avallach 2010-12-11, 13:32 3
Cytat:

@Apollo Nie wiem co mialo oznaczac to ostatnie twoje zdanie "Walec na żyletki pociąć, skoro nie umie jechać... Kierowcę też, skoro nie umie jeździć czopuch jeden..." Nie wiem po jakiego chuja ciac walec na zyletki a dokladniej chodzi mi to co napisales o kierowcy, pociac to powinienes sie ty sam bo zanim cokolwiek napiszesz to kurwa pomysl albo siedz z dupa cicho jak nie masz bladego pojecia dlaczego walec zjechal na bok. Zjechal bo :
1. jezdnia jest pochylona
2. koles probujac jechac przekroczyl tarcie statyczne
3. walec jak sama nazwa ma walce zamiast kol ktore sa gladkie i metalowe a w polaczeniu z jezdnia pokryta sniegiem i lodem daje nam prawie zerowy wspolczynnik tarcia

Tak wiec Apollo zamiast siedziec na sadolu i sie spinac

zapierdalaj do ksiazek a pozniej sie madruj



Tak jak ty teraz nie? Geniusz się kurwa znalazł... Opisałeś nam tu budowę cepa i myślisz, że się w życiu naczytałeś... Wypierdalaj Mam dość pseudo inteligentów na sadolu...
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-12-11, 14:38 3
-Panie, a ten walec do przodu pojedzie?
-A gdzie ma jechać? W bok?
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-12-11, 15:25
stary napisał/a:

@Apollo Nie wiem co mialo oznaczac to ostatnie twoje zdanie "Walec na żyletki pociąć, skoro nie umie jechać... Kierowcę też, skoro nie umie jeździć czopuch jeden..." Nie wiem po jakiego chuja ciac walec na zyletki a dokladniej chodzi mi to co napisales o kierowcy, pociac to powinienes sie ty sam bo zanim cokolwiek napiszesz to kurwa pomysl albo siedz z dupa cicho jak nie masz bladego pojecia dlaczego walec zjechal na bok. Zjechal bo :
1. jezdnia jest pochylona
2. koles probujac jechac przekroczyl tarcie statyczne
3. walec jak sama nazwa ma walce zamiast kol ktore sa gladkie i metalowe a w polaczeniu z jezdnia pokryta sniegiem i lodem daje nam prawie zerowy wspolczynnik tarcia

Tak wiec Apollo zamiast siedziec na sadolu i sie spinac

zapierdalaj do ksiazek a pozniej sie madruj



Inżynier się kurwa znalazł, dyrektor jebanej budki na moim parkingu... Weź odśnież mi wyjazd lepiej
Twój podpis: "Zawsze ktorys z koleji , slodka niedojda i zawsze spozniony z reakcja no i cholernie niesmialy, z masa wad, kompleksow i malymi rozmiarami." sugeruje, że powinieneś sam sięgnąć do książek, od elementarza począwszy.
No chyba, że brali Cię w kolejarza gdy to pisałeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie