18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Z cyklu Sadol uczy i bawi, w tym wypadku tylko uczy, bo z zabawy są tutaj tylko ... resoraki.

Łopatologiczne wytłumaczenie dlaczego trzeba jeździć na zamek


Od siebie tylko powiem, że jazda na zamek jest niedozwolona tylko w jednym przypadku. Gdy jesteś przed przejściem granicznym. Tam akurat liczy się kolejność kto kiedy przejedzie
Niestety nadal mamy w Naszym kraju ogromną ilość kretynów którym jazda na zamek to rzecz obca, zła i niedozwolona i ni cholery Cię taki burak nie wpuści czy nie zrobi miejsca, BA! czasem nawet i zruga od cwaniaczków, bo ktoś w przeciwieństwie do niego samego - myśli za kółkiem. Co gorsza przybywa też nowych kretynów, bo na kursach na prawko, jazda na zamek występuje tylko jako informacja i nic więcej, dlatego wiele osób tą informacje puszcza koło uszu.

Materiał 'nie mój'.
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2013-01-04, 21:00
0;14 a jak ktos by jechal tym skrzyzowaniem do ''gory'' i by chcial skrecic w prawo??gdzie tu sens i logika, blokowac innych odblokowywujac innych
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-04, 21:19
lukaszq15 napisał/a:

0;14 a jak ktos by jechal tym skrzyzowaniem do ''gory'' i by chcial skrecic w prawo??gdzie tu sens i logika, blokowac innych odblokowywujac innych



Pisałem o tym wcześniej, ja pierdolę Zakładamy, że droga jest jednokierunkowa, co Ty, myślisz, żeby na zwykłej drodze dwukierunkowej zjeżdżać na lewy pas? Ech...
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2013-01-04, 21:30 1
Ja pierdolę, do niektórych, to jak kulą w płot. Najlepsi są ci, którzy po spostrzeżeniu że za kilometr jest zwężenie, to zamiast dojechać do końca i ładnie wpasować się w jakąś lukę bez zatrzymania, staną ten kilometr wcześniej z prawym kierunkiem i zablokują nie tylko lewy, ale i prawy pas, bo przecież żeby taki wjechał, to trzeba mu się zatrzymać i pokazać wszystkimi możliwymi sposobami, że może się wpasować. Debil i tak ruszy po 5 długich sekundach namysłu. Niech dotrze do was "grzecznych, potulnych i pokornych prawopasowców" że to wy sobie tamujecie ruch i przez was któryś pas zawsze stoi.

Tutorial dla opóźnionych: jak widzisz, że za jakiś czas będzie zwężenie, zredukuj prędkość, nie dojeżdżaj do zderzaka poprzedzającego Cię samochodu, tylko pozostaw jakieś 20-30m odstępu i tak się grzecznie tocz, czy to prawym czy lewym pasem. Wpuszczamy na zasadzie 1 za 1 - na zwężony odcinek wjeżdża na zmianę lewy, prawy, lewy, prawy... W takiej sytuacji, obojętnie który pas będzie zamknięty, zawsze bez stresu przejedziesz po wpasowaniu się lub ustąpieniu sąsiadowi. Płynność ruchu zachowana, nikt nie stoi i nie płacze że ktoś mu się wpierdolił.

Weź to tylko wytłumacz panikarzom, co jak mają skręcić w lewo, zajmują lewy pas 10km wcześniej i jadą nim 20km wolniej niż dopuszczalna prędkość.
Zgłoś
Avatar
gucio926 2013-01-04, 23:00
Coś mi się zdaje że to w tym wypadku i tak jazda pod prąd mimo że pas lewy jest zablokowany...
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-01-04, 23:10
a mnei to jebie... jak ktos nie zna tej zasady to robie tak:

trabie

jak nie pomaga wyciagam tel robie zdjecia

chwila moment sie czaje i gdy koles jadacy srodkiem chce wrocic podjezdzam z prawej szybko i go blokuje tak ze zostaje na barierce i stoi jak chuj bo nikt go nei wpuszcza a ja wysylam zdjecia na policje i oni daja sprawe do sadu:D bo u mnei w miescie gdzie to regularnie zglaszam stwierdzaja ze maja dosc takich chujow i sprawa prosto do sadu zawsze idzie:D

wiec ja sie chwile naczekam ale koles ma zawsze sprawe w sadzie:D i chuj juz 8 mam takich;p
Zgłoś
Avatar
makasa20 2013-01-05, 0:48
Nikt kurwa nie powinien stać na 2 pasach ani na jednym. Jak byście sie poczuyli matoły to byście wiedzieli ze ci co stoją rondzie nie mają prawa na nie wjechać bez wcześniejszego upewnienia się że mogę je opuścić tak samo jest ze skrzyżowaniem. Czy to tak trudno pojąć? A wy układacie jakieś pseudo intelektulane gadki dla dzieci i gimbazy
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-05, 11:45
krakuSzAgh napisał/a:

a mnei to jebie... jak ktos nie zna tej zasady to robie tak:

trabie

jak nie pomaga wyciagam tel robie zdjecia

chwila moment sie czaje i gdy koles jadacy srodkiem chce wrocic podjezdzam z prawej szybko i go blokuje tak ze zostaje na barierce i stoi jak chuj bo nikt go nei wpuszcza a ja wysylam zdjecia na policje i oni daja sprawe do sadu:D bo u mnei w miescie gdzie to regularnie zglaszam stwierdzaja ze maja dosc takich chujow i sprawa prosto do sadu zawsze idzie:D

wiec ja sie chwile naczekam ale koles ma zawsze sprawe w sadzie:D i chuj juz 8 mam takich;p



Większych bzdur już dawno nie czytałem
Zgłoś
Avatar
lith 2013-01-05, 12:08
markross napisał/a:


Kij ci w oko i tak cie nie wpuszcze. To ze jest znak ze pas sie konczy nie oznacza ze "gorsi" kierowcy zjezdzja jak roboty na prawo, po prostu zjezdzasz jak masz dobra okazje a pozniej machasz srodkowym palcem tym "lepszym" co stoja na koncu pasa i blagaja o łaske.


Nie musisz mnie wpuszczać, łaski bez. Ja sobie po prostu pas zmienię bez żadnego problemu kiedy będę chciał. Jak dla kogoś zmiana pasa to taki wyczyn, ze musi 'dobrej okazji' szukać to nic dziwnego, że woli odstać 0,5h dłużej tylko po to, żeby łatwiej mu było ten manewr wykonać. Mam koleżankę, która potrafiła kawał drogi nadrobić, żeby nie skręcać w lewo (wolała objechać i jebnąć 3x w prawo). Tu widzę podobna liga.

markross napisał/a:


Sorry ale nikt mnie nie ukarze jesli zajebie ci w zderzak jesli wymuszasz na mnie pierwszenstwo


Sorry, potrafię zmienić pas nie wymuszając pierwszeństwa. A zajebać w zderzak to masz największe szanse temu przed sobą jak stoisz godzinę w korku, się spinasz i blokujesz, żeby przypadkiem nikt przed Ciebie nie wjechał.

Ale spoko jeździj dalej jak jeździsz, z góry dziękuję jakbym Cię kiedyś kończącym się pasem wyprzedzał.
Zgłoś
Avatar
maydayovsky 2013-01-05, 14:02


można od 0:40

Myślę, że ten film wyjaśni niektórym, że jazda na zamek nie ma sensu. " UUU ale z Ciebie debil itp itd. w innych krajach tak robią" - no właśnie, w innych krajach.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-01-05, 16:20
maydayovsky napisał/a:



można od 0:40

Myślę, że ten film wyjaśni niektórym, że jazda na zamek nie ma sensu. " UUU ale z Ciebie debil itp itd. w innych krajach tak robią" - no właśnie, w innych krajach.



maydayovsky, szkoda już słów na Was, ciemnota nie zrozumie zalet. Kiedyś będziesz stał w korku, bo na skrzyżowaniu w poprzek jest korek, to zajarzysz. Albo będziesz stał w dwukilometrowym korku tylko po to, by kilometr później skręcić w prawo. A lewy pas świecił będzie pustkami.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-05, 22:19
Dobre!!! Piwo leci. Kultura na drodze jest w cenie
Zgłoś