18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Dlaw sie moim chujem!
Jokerd • 2021-10-21, 09:38
Sadole, ktory to z was dzialal w mysl piosenki „gdzie jest k***a zbyszek”?

Sąd Okręgowy w Świdnicy wydał wyrok w sprawie Andrzeja U. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej partnerki. Mężczyzna korzystając z faktu, że kobieta śpi pijana, postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", badania wykazały, że miała 5,1 promila alkoholu w organizmie.

https://www.o2.pl/informacje/swidnica-udusil-partnerke-podczas-stosunku-oralnego-uslyszal-wyrok-6695966384638560a

2021-10-21, 09:52
ch*jowa śmierć.

2021-10-21, 09:56
nie dała mu znaku żeby juz przestał - jej wina...

2021-10-21, 10:13
A ch*j jej w ryj.

Absolutnie mnie to nie rusza.Każdy alkoholik powinien zostać poddany utylizacji,ponieważ nie wnosi do społeczeństwa nic,poza generowaniem niepotrzebnych kosztów.
Czy zdajecie sobie sprawę ile trzeba "walczyć" żeby uzyskać 5,1 promila.Nie jest to jeden,nawet zajebiście ostry melanż.To jest k***a co najmniej miesiąca w ciągu.Nie czytałem artykułu na WP,bo mam adblocka i nie wiem czy miała jakieś potomstwo.Jak miała to mam nadzieję że dzieci da się jeszcze uratować przed patologicznym życiem i trafią do jakichś normalnych rodzin.A jak nie miała,to k***a całe szczęście.
Także,jeszcze jeden wrzód rozj***ny.Brawo dla partnera i życzę mu szybkiego dołączenia do partnerki na cmentarzu.
Palić kurewskimi alkoholikami w piecach miejskich.Zima idzie,rachunki będą mniejsze.

2021-10-21, 10:54
zwierzak30 napisał/a:

A ch*j jej w ryj.
Absolutnie mnie to nie rusza.Każdy alkoholik powinien zostać poddany utylizacji,ponieważ nie wnosi do społeczeństwa nic,poza generowaniem niepotrzebnych kosztów.
Czy zdajecie sobie sprawę ile trzeba "walczyć" żeby uzyskać 5,1 promila.Nie jest to jeden,nawet zajebiście ostry melanż.To jest k***a co najmniej miesiąca w ciągu.Nie czytałem artykułu na WP,bo mam adblocka i nie wiem czy miała jakieś potomstwo.Jak miała to mam nadzieję że dzieci da się jeszcze uratować przed patologicznym życiem i trafią do jakichś normalnych rodzin.A jak nie miała,to k***a całe szczęście.
Także,jeszcze jeden wrzód rozj***ny.Brawo dla partnera i życzę mu szybkiego dołączenia do partnerki na cmentarzu.
Palić kurewskimi alkoholikami w piecach miejskich.Zima idzie,rachunki będą mniejsze.



Palenie trupów zjada energię a nie ja generuje.

I co do twojego manifestu o eliminacji alkoholików to jest całkowicie odrealniony. Do tego bez sensu i w sumie to zwyczajnie głupi, bo kto wtedy będzie głosował na PiS?

2021-10-21, 11:19
5i1 primila? j***ny, dawno przekręcić się powinien.

2021-10-21, 11:20
mogła wypluć na spodeczek i posolić a nie się od razu zabijać jak nie smakowało

2021-10-21, 11:21
Ty lepiej popatrz na tych swoich idoli szmaciarzy POwskich a od PiS to się odwal.

2021-10-21, 11:45
Pajan napisał/a:

5i1 primila? j***ny, dawno przekręcić się powinien.



Musisz zacząć uważniej czytać, a potem nauczyć się popranie pisać.

Pajan napisał/a:

5i1 primila? j***ny, dawno przekręcić się powinien.



Muj Borze

2021-10-21, 12:11
Przecież się uśmiechała o h*j chodzi temu sędziemu :mrgreen:

2021-10-21, 12:12
luxpiotr napisał/a:

Ty lepiej popatrz na tych swoich idoli szmaciarzy POwskich a od PiS to się odwal.



Wskaż mi jakieś różnice między PiS a PO otumaniony ciulu...

2021-10-21, 12:31
luxpiotr napisał/a:

Ty lepiej popatrz na tych swoich idoli szmaciarzy POwskich a od PiS to się odwal.



Brajanek?? czy jakis inny Anżej ? :D obie partie to to samo gówno, przy czym PO duzo bardziej ucywilizowane, ta druga TFU pseudoprawicowa partia to zwykla komuna

2021-10-21, 12:36
k***a, czy juz nigdzie w necie nawet nie ma miejsca gdzie mozna sie uwolnic od tego politycznego przerzucania sie gownem?? Artykul o zadlawieniu ch*jem, a wy uskuteczniacie polityke? Ja pie**ole co za chore spoleczenstwo.. wyjdziesz do sklepy - puerdolenie o polityce, wlaczysz tv - wiadomo, wlaczysz internet, to samo. Do k***ej nedzy pozajebujcie sie w koncu nawzajem za poglady a nie ciagle skaczecie sobie do mord. Ja jebie k***a :roll:

53...........4n
2021-10-21, 12:44
Rada na przyszłość, jeżeli będziecie chcieli kogoś udusić to tylko ch*jem - 4 lata szybko zlecą

2021-10-21, 14:18
To już nie pyton tylko boa dusiciel. :lol: