18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
soqman 2012-03-22, 17:44 1
I tak atakują mnie tymi pierdolonymi ulotkami w czasie wyborów... od samego kurwa rana! Wychodzę na 7.00 na autobus i już mam z osiem takich kolorowych karteczek. I tak od rana do nocy!
Ale później przez całe 4 kolejne lata żaden z tych jebanych kandydatów z ulotek nie zapyta mnie jak się kurwa czuję, czy wszystko ok, czy mi coś przeszkadza - wtedy chuja ich obchodzę!

Swołocz pierdolona a nie politycy. Banda darmozjadów śmiejących się w twarz ciężko pracującemu polakowi, bez którego nota bene nie mieliby swojego koryta, samochodu, dodatków do diety.

Wkurwia mnie to wszystko... idę się napić

Aha... piwo dla tego psa, który mimowolnie odzwierciedla chęć mojego zachowania w stosunku do ulotek, etc
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-03-22, 17:52 9
Mojemu psu podstawiłem ulotkę Tuska to się nie chciał na nią wysrać.
Zgłoś
Avatar
Vexille 2012-03-22, 17:57
Czyżby pierwsze pożyteczne zastosowanie tego wyborczego ścierwa? Wala się to-to potem na ulicy i żaden z polityków nawet nie kwapi się aby ten syf po sobie posprzątać.
Zgłoś
Avatar
Kryzelek 2012-03-22, 20:32 1
Gówniany filmik
Zgłoś
Avatar
so whaat 2012-03-22, 20:33
@Vexille
nie nazywaj tych kurew politykami, prosze!!
Zgłoś
Avatar
Vexille 2012-03-22, 20:40
Up
W sumie racja
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2012-03-22, 20:51 1
Zastanawiam się po co ktoś nakręcił ten film i jaki był cel? na ulotce widać kandydującą na prezydenta Le Pen która chce się wziąć za muzułmanów ale na filmie widać psa. A jak wiadomo muslimki nienawidzą psów wiec wniosek prosty- marna prowokacja jakiegoś żabojada
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-03-22, 22:04
@soqman, nie pierdol, tylko idź do biura poselskiego tego kolesia na którego głosowałeś...
Zgłoś
Avatar
soqman 2012-03-24, 9:50
Cytat:

@soqman, nie pie**ol, tylko idź do biura poselskiego tego kolesia na którego głosowałeś...



Jako logicznie myślący Polak przekreśliłem wszystkie nazwiska i dodałem opis do każdej partii:

"nikt z powyższych nie zasługuje na otrzymanie mandatu"

I nadal tego się będę trzymał, ponieważ te barany w sejmie, senacie, radach miasta, powiatu, etc przez niektórych zwanych "politykami" do tarcia chrzanu się nadają a nie do uczciwego służenia swojemu narodowi

A w związku z tym, że nie głosowałem na żadnego barana i na wybory chodzę, mogę śmiało wyrażać swoje pojebane ale słuszne opinie na temat marnowania szans i pieniędzy podatników przez włodarzy państwa, miasta, itd
Zgłoś