18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:56
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Avatar
Lolo18 2020-06-08, 7:53 13
Jeszcze te przekladanie rak na kierownicy
Jak widze takich debili to mam chec podleciec wyjac kluczyki ze stacyjki...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-06-08, 8:23 17
Lolo18 napisał/a:

Jeszcze te przekladanie rak na kierownicy
Jak widze takich debili to mam chec podleciec wyjac kluczyki ze stacyjki...



Nie wiem jak ty kręcisz kierownicą, ale są ludzie którzy właśnie tak jak na tym filmie nie krzyżują rąk. Powód może ci się wydać dziwny, ale poszukaj sobie w sieci jak wyglądają ręce i twarz ludzi krzyżujących ręce na kierownicy gdy odpali poduszka. Wygląda to podobnie do tego, jakie obrażenia mają ci, którzy trzymają nogi na konsoli w samochodzie. A ten cep, co nie potrafi wjechać tam gdzie wjechałby TiR z przyczepą, ma spore szanse na odpalenie poduszki. Poza tym, co cię to kurwa obchodzi, jak kto kręci kierownicą?! To nie od chujowego kręcenie zadrapał szlaban.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-06-08, 8:28 7
Lolo18 napisał/a:

Jeszcze te przekladanie rak na kierownicy



Mój instruktor nazywał to dojeniem krowy
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-06-08, 8:46 5
Męskie dłonie widzę, więc to pizda a nie kierowca.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-06-08, 9:11 4
Pajan napisał/a:

Męskie dłonie widzę, więc to pizda a nie kierowca.



Po stylu jazdy śmiem twierdzić, że to raczej baba z męskimi dłoniami Ewentualnie jakiś stary i ślepy dziad.
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2020-06-08, 9:15 5
Juzwa napisał/a:

Nie wiem jak ty kręcisz kierownicą, ale są ludzie którzy właśnie tak jak na tym filmie nie krzyżują rąk. Powód może ci się wydać dziwny, ale poszukaj sobie w sieci jak wyglądają ręce i twarz ludzi krzyżujących ręce na kierownicy gdy odpali poduszka. Wygląda to podobnie do tego, jakie obrażenia mają ci, którzy trzymają nogi na konsoli w samochodzie. A ten cep, co nie potrafi wjechać tam gdzie wjechałby TiR z przyczepą, ma spore szanse na odpalenie poduszki. Poza tym, co cię to k***a obchodzi, jak kto kręci kierownicą?! To nie od ch*jowego kręcenie zadrapał szlaban.



Obchodzi bo takie barany 4 razy dluzej kurwa parkuja albo sie lamia gdzies gdzie ja bym zrobil to w kilka sekund a pozniej korki przez takie kaleki..

Juzwa napisał/a:

Nie wiem jak ty kręcisz kierownicą, ale są ludzie którzy właśnie tak jak na tym filmie nie krzyżują rąk. Powód może ci się wydać dziwny, ale poszukaj sobie w sieci jak wyglądają ręce i twarz ludzi krzyżujących ręce na kierownicy gdy odpali poduszka. Wygląda to podobnie do tego, jakie obrażenia mają ci, którzy trzymają nogi na konsoli w samochodzie. A ten cep, co nie potrafi wjechać tam gdzie wjechałby TiR z przyczepą, ma spore szanse na odpalenie poduszki. Poza tym, co cię to k***a obchodzi, jak kto kręci kierownicą?! To nie od ch*jowego kręcenie zadrapał szlaban.



Albo powiedz mi jak taki baran z poslizgu wyjdzie jak w ten sposob z kierownica sie obchodzi nie realne

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-06-08, 9:24
Lolo18 napisał/a:

Albo powiedz mi jak taki baran z poslizgu wyjdzie jak w ten sposob z kierownica sie obchodzi nie realne



Załóż sobie takie coś jak gałka na kierownicę i spróbuj pokręcić kierownicą z gałką i bez. Zobaczysz, że twoje przekładanie i krzyżowanie rąk jest dużo wolniejsze. Jak ci się spieszy z parkowaniem, to tego co parkuje przed tobą i parkuje wolniej, ma w dupie, że ty musisz szybciej.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-06-08, 9:28 7
Juzwa napisał/a:

Nie wiem jak ty kręcisz kierownicą, ale są ludzie którzy właśnie tak jak na tym filmie nie krzyżują rąk. Powód może ci się wydać dziwny, ale poszukaj sobie w sieci jak wyglądają ręce i twarz ludzi krzyżujących ręce na kierownicy gdy odpali poduszka. Wygląda to podobnie do tego, jakie obrażenia mają ci, którzy trzymają nogi na konsoli w samochodzie. A ten cep, co nie potrafi wjechać tam gdzie wjechałby TiR z przyczepą, ma spore szanse na odpalenie poduszki. Poza tym, co cię to kurwa obchodzi, jak kto kręci kierownicą?! To nie od chujowego kręcenie zadrapał szlaban.



Ta, kurwa. Poduszka w aucie z poprzedniego stulecia.
Zgłoś
Avatar
Warystor 2020-06-08, 10:12
To Rosja i nowoczesny rosyjski samochód
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2020-06-08, 10:42 4
Juzwa napisał/a:

Załóż sobie takie coś jak gałka na kierownicę i spróbuj pokręcić kierownicą z gałką i bez. Zobaczysz, że twoje przekładanie i krzyżowanie rąk jest dużo wolniejsze. Jak ci się spieszy z parkowaniem, to tego co parkuje przed tobą i parkuje wolniej, ma w dupie, że ty musisz szybciej.



Moze i wolniej ale na pewno szybciej od takiej ameby.
A juz nawet nie chce myslec jak takiemu wyszkoczy sarna czlowiej albo ktos na czolowke bedzie lecial wprost na niego.
Zgłoś
Avatar
Erqti 2020-06-08, 11:30 2
kręcenie kierownicą typu "przekładanka" oraz "krzyżowanie" świadczy tylko o jednym - osoba za kółkiem siedzi na niewłaściwym miejscu. i nie chodzi tu o pierdolenie typu "zrobie to po prostu wolniej a dokładniej" albo "nie puszczam kierownicy żeby skały srały", to jest przejaw braku wymaganej synchronizacji człowiek-maszyna. bojaźń, strach i permanentny stres prowadzeniem auta. Takie beztalencia będą jeździć, bo się owszem da, ale jakie to stwarza zagrożenia dla środowiska??
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-06-08, 14:58 2
Lolo18 napisał/a:

Jeszcze te przekladanie rak na kierownicy
Jak widze takich debili to mam chec podleciec wyjac kluczyki ze stacyjki...



I machanie lewarkiem lewo prawo "czy to luz.... ehhh

Juzwa napisał/a:

Nie wiem jak ty kręcisz kierownicą, ale są ludzie którzy właśnie tak jak na tym filmie nie krzyżują rąk. Powód może ci się wydać dziwny, ale poszukaj sobie w sieci jak wyglądają ręce i twarz ludzi krzyżujących ręce na kierownicy gdy odpali poduszka. Wygląda to podobnie do tego, jakie obrażenia mają ci, którzy trzymają nogi na konsoli w samochodzie. A ten cep, co nie potrafi wjechać tam gdzie wjechałby TiR z przyczepą, ma spore szanse na odpalenie poduszki. Poza tym, co cię to kurwa obchodzi, jak kto kręci kierownicą?! To nie od chujowego kręcenie zadrapał szlaban.



To wrzuć te linki - bo piszesz ciulstwa jak ci co to nie zapinają pasów by się nie spalić. Ten sam poziom spierdolenia umysłowego.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-06-08, 15:45 2
Lolo18 napisał/a:

Moze i wolniej ale na pewno szybciej od takiej ameby.
A juz nawet nie chce myslec jak takiemu wyszkoczy sarna czlowiej albo ktos na czolowke bedzie lecial wprost na niego.



Ty chyba nie prowadziłeś nigdy samochodu. Jak coś wyskoczy i trzeba zmienić pas ruchu to kierownicą się nie kręci do kurwy nędzy! Kierownicą robi się niewielki skręt, inaczej fajtniesz i obracasz się wokół własnej osi i najprawdopodobniej zapierdolisz w coś twardego.
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2020-06-08, 16:01
Juzwa napisał/a:

Ty chyba nie prowadziłeś nigdy samochodu. Jak coś wyskoczy i trzeba zmienić pas ruchu to kierownicą się nie kręci do k***y nędzy! Kierownicą robi się niewielki skręt, inaczej fajtniesz i obracasz się wokół własnej osi i najprawdopodobniej zapie**olisz w coś twardego.



Tak mam prawo jazdy i nigdy nie prowadzilem samochodu.
Dobra koniec tematu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie