18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cytat:




W Wołgogradzie i innych regionach kraju wszystkie służby siłowe postawione zostały w stan pogotowia – oświadczył dyrektor FSB Rosji, Aleksander Bortnikow.

Jak powiedział Bortnikow, Narodowy Komitet Antyterrorystyczny opracował dodatkowe środki zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom w okresie świąt noworocznych.

„Podejmujemy środki o charakterze prewencyjnym, angażujemy między innymi dodatkowe siły – brygady wewnętrznych wojsk, które będą pracować na ulicach Wołgogradu wspólnie z policją” – powiedział Bortnikow.

Amatorską kamerą nagrano wprowadzenie wojsk wewnętrznych do Wołgogradu.




Cytat:

Operacja antyterrorystyczna, w której udział bierze ponad 4000 funkcjonariuszy MSW, odbywa się po zamachach w Wołgogradzie.

„Od dzisiejszego ranka prowadzona jest operacja „Wichr-Antyterror”, w której uczestniczy ponad 4000 policjantów i żołnierzy” – poinformował przedstawiciel komitetu antyterrorystycznego. Jak powiedział, w mieście działa 268 grup poszukiwawczych i 142 posterunki śledcze.

W mieście odbywa się masowa kontrola dokumentów. W ciągu dnia 87 osób zostało zabranych na posterunki policji za stawianie oporu funkcjonariuszom ochrony porządku publicznego, odmowę okazania dokumentów, noszenie broni i inne naruszenia.





No to szykuje się ostry rozpierdol. Przy okazji dodam, że w Iraku rozpoczęły się masowe starcia szyitów z całą resztą, a Zachodniej Europie grozi się zamachami. Tyle muzułmańskiego ekstremizmu w tak krótkim czasie? Czy jest to przypadkowe? Czy może islam rozpoczął ostatnią fazę dżihadu? Miejmy nadzieję, że Polskę to ominie. Miejmy również cichą nadzieję, że ciapaci dostaną wpierdol, a Zachód w końcu przebudzi się i zobaczy co znaczy tolerowanie "religii pokoju".

Źródło: Głos Rosji



Czemu oni kurwa mają takie ujebane samochody?
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-31, 3:21 11
Oooo tak...na hardzie będzie się działo Już widzę tą ruską vendettę!
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-31, 3:25 8
Gdyby zaczął się ciapaty rozpierdol to na pewno we Francji, UK i Niemczech oraz pozostałych państwach pro-multi-kulti ulice dosłownie spłynęłyby krwią (tak jak ciapaki mówią, że będzie - i to mówią OD LAT). Oni tam by się nie cackali z nikim niezależnie od wieku czy płci tylko kosa, ciach i kolejny łepek na kupkę.
W Polsce? Na Polsce to oni raczej by się zatrzymali bo tu jeszcze nie ma meczetu w każdym mieście... chociaż plany takie są.

Za 10-20 lat na pewno islam zacznie wojować tak konkretnie w Europie - narazie się organizują, w czym UE im pomaga w każdy możliwy sposób.
Zgłoś
Avatar
Perturbator 2013-12-31, 8:16 58
Niech ciapaci wyrżną lewaków, potem my wyrżniemy ciapaków i na końcu Polska będzie rządzić Europą.
Zgłoś
Avatar
pasiasty1990 2013-12-31, 10:37
Widać się ciapatym nie spodobały teksty Putina.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2013-12-31, 12:43 6
Cytat:

Miejmy również cichą nadzieję, że ciapaci dostaną wpie**ol, a Zachód w końcu przebudzi się i zobaczy co znaczy tolerowanie "religii pokoju".


Mam nadzieję, że ciapaci dostaną wpierdol, a jednocześnie Rosja i kraje zachodu dostaną tak po dupie, że cofną się w rozwoju o kilkadziesiąt lat. Ekstremizm islamski w krajach zachodu jest jedyna szansą dla Polski na wyrównanie szans, taka jest moja opinia jeżeli ktoś ma problem z moją wypowiedzią to niech łapie :
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2014-01-01, 19:00 1
"Zachód w końcu przebudzi się i zobaczy co znaczy tolerowanie "religii pokoju"." - Zachód się obudzi...

....Zachód się obudzi...

...Zachód się obudzi...

hahahahaha, że co kurwa zrobi ? hahahaha. Zachód się obudzi! hahahahah
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-01, 19:04 2
LordMrok napisał/a:


Mam nadzieję, że ciapaci dostaną wpierdol, a jednocześnie Rosja i kraje zachodu dostaną tak po dupie, że cofną się w rozwoju o kilkadziesiąt lat. Ekstremizm islamski w krajach zachodu jest jedyna szansą dla Polski na wyrównanie szans, taka jest moja opinia jeżeli ktoś ma problem z moją wypowiedzią to niech łapie :Obrazek



Ja nie mam. Tylko chciałem napisać, że jesteś idiotą. Maść w tubce umieść w swojej dupce. Drugą możesz zeżreć. Trzecią wepchaj se do nosa.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-01, 19:06
w sumie zastanawia mnie jedna rzecz, kiedy świat się obudzi i zacznie coś działać z kozojebami na poważnie
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-01-01, 19:13 6
@up tak samo moge powiedzieć kiedy pierdolone polaczki się obudzą i przestaną być jebani w dupę przez swój rząd.
Fala hejtu niech się rozpocznie.
Przykro mi, jeśli kogoś uraziłem "polaczkiem", ale jak słyszę takie kurwa teksty o "budzeniu się" i ogólnie o "kozojebcach", którzy nic w tym kraju nie robią, to mi sie robi niedobrze.
Jak zwykle Polak tam, gdzie nie powinien się wpierdala.
Zgłoś
Avatar
KMD 2014-01-01, 19:15
Czemu nadzieja, żeby Polskę to ominęło? Niech kurwa jebną u nas bombę, póki ich wiele nie ma, to lewaki rządzące może ustosunkują swoją politykę wobec nich. Wojna wymaga poświęceń.
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-01-01, 19:25
KMD masz rację wojna wymaga poświeceń ale niech jebną bombę w twoim domu skoro wyskoczyłeś z taką inicjatywy
Zgłoś
Avatar
g................l 2014-01-01, 19:27 1
A pamięta ktoś zamachy z 1999 roku na bloki mieszkalne w Bujnaksku, Moskwie i Wołgodońsku?
Wygooglujcie se Alexander Litvinenko i prosze zacząć myśleć...
Rosja coś szykuje.
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-01-01, 20:13
Kulka w łeb każdemu ciapakow prewencyjnie i problem z bani.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-01-01, 21:09
O Rosji można wiele złego powiedzieć, ale na pewno nie to, że dadzą się pierdolić jebanym brudasom tak jak spora część świata..

.. I przez to znikną z map.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie