18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
.................. 2012-02-10, 10:58
sanjuro10 napisał/a:

Ja bym walił i skręcał... Ach te marzenia



Może kiedyś opanujesz skręcanie jedną ręką. Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
TJ1991ELO 2012-02-10, 11:04
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:

Powtórzę już coś, co nieraz pisałem.

Niech legalizują każdą substancję wpływającą w tak dużym stopniu na ludzkie postrzeganie i zachowanie, pod warunkiem, że ja, normalny człowiek, napotykając taką abominację na mojej drodze mam prawo wypruć jej flaki, rozwlec po całej ulicy a uciętą głowę natknął na pal przed bramami miasta.

Dlaczego? Dla bezpieczeństwa, nie będe ryzykował, że jakiś wesołek nagle zobaczy we mnie jezusa albo Ogra na 23 poziomie i będzie chciał mnie zabić. Wolę pierwszy zadać śmiertelny cios.



haha Ty idioto..
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-02-10, 12:30
czarkou napisał/a:

Skręcić, zapalić, wyruchać. Osobiście taką właśnie kolejność bym preferował.


To ja współczuję ci ogromnie. Jeśli od mokrej cipki wolisz się naćpać jak jakiś jebany przychlast z Kazachstanu to od razu pojedź do województwa małopolskiego a dokładniej przy ujściu Soły do Wisły pomiędzy Pogórzem Karpackim a Wyżyną Śląską bo tam jest miejsce dla takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
sirdiner 2012-02-10, 12:40
@Super Ruchacz, co ty pijesz do mnie człowieczku? Żyjesz w niewiedzy a posiłkujesz się informacjami od babci. I to ty jesteś czystym przykładem wąskiego umysłu i klapeczek na oczkach.
Krzycz dalej

Btw zmień nick na Erotoman Gawędziarz
Zgłoś
Avatar
backu 2012-02-10, 12:46
jak mozna nazywac palenie trawy cpaniem?? no prosze was...
to jest slabsze niz wodka a ona juz nie jest cpaniem tak?

cpun daje w kable i kazdy kto wyszedl dalej niz za swoje podworko to wie
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-02-10, 12:54
sirdiner napisał/a:

@up chłopaczku joint jest z tytoniem, więc odpada. Jak już to czyścioszek. Pomaga myśleć kreatywniej i wyluzowuje
Druga sprawa, tylko słabe jednostki palą codziennie (i raperzy lol).
Wszystko dla ludzi, tylko z głową.


No ja znam jednego takiego co ćpanie pomogło mu myśleć kreatywnie! Tak chłop kreatywnie się zamyślił że przez 6 godzin stał przed szkołą i gapił się chuj wie na co.
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-02-10, 13:08 1
sirdiner napisał/a:

@Super Ruchacz, co ty pijesz do mnie człowieczku? Żyjesz w niewiedzy a posiłkujesz się informacjami od babci. I to ty jesteś czystym przykładem wąskiego umysłu i klapeczek na oczkach.
Krzycz dalej

Btw zmień nick na Erotoman Gawędziarz



Żyje w niewiedzy, a to dobre. Posiłkuję się informacjami, które mógłbyś znaleźć w 2 minuty, gdybyś tylko chciał. Raport WHO o którym skrobiesz, był sporządzony jakieś 17 lat temu, a trochę się kurwa zmieniło od tamtego czasu. W dodatku, raport od samego początku budził kontrowersje. Klapeczki na oczach mają osoby uzależnione, może kiedyś to do ciebie dotrze Taki nowoczesny, oświecony i cool jesteś bo ćpasz trawe

Btw zmień nick na ZatwardziałyĆpun or something like that
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-02-10, 13:50
Nie ma co tracić nerwów Jeszcze się taki nie urodził, który by przekonał ćpuna na forum internetowym, że jego narkotyki są złe. Narkus zawsze będzie bronił swojego wyimaginowanego poglądu na temat narkotyków. Tak jak alkoholik powie, że nie jest alkoholikiem i pije dla przyjemności, tak ćpun stwierdzi, że zioło nie szkodzi. Ba! Wręcz przeciwnie, leczy, pomaga, jest lepsze niż rutinoscorbin. To całe pierdolenie o tym, że marihuana nie szkodzi i jest dobra, jest lekiem to jest największa głupota jaką znam.

Proponuję zamknąć temat ze względu na bezcelowość dalszej debaty.
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-02-10, 14:29
wow ten koleś co dostał dużo piw za komentarz na temat maryśki i ćpania, po pierwsze trzeba być cepem i kretynem ,żeby uważać marihuane za narkotyk... haha prosze cię.

Duża część ludzi na świecie paliła, pali i będzie palić. Ja osobiście palę i będe palił lubie to i będe tak czynił nadal. Nie co dzien ale jednak.

I ten kto napisał ,że ktoś jak pali to jest ćpunem ? A kim ty jesteś ,żeby mi tak mówić ? Nie bede pisał na temat tytoniu i alkoholu bo każdy wie o co mi chodzi. Chuj ci do tego czy pale czy nie

ĆPUN DAJE W ŻYŁE i sprzedał by nawet matke za działke, ja pale for fun kiedy mi się podoba a nie kiedy musze !!!
Zgłoś
Avatar
gyn 2012-02-10, 14:50
Mam wyjebane i tak będę ćpał ^^
Zgłoś
Avatar
Khaelisto 2012-02-10, 15:09
Jeśli można.
@Bożydar
Widać w pewnym stopniu Twoje niedoinformowanie.
W aptece masz więcej narkotyków niż u większości dilerów i to legal.
Syropem możesz się nacpać lepiej niż groszkami, a Twoja babcia czy tam dziadek to większe ćpuny niż jaracze trawy (bez obrazy ofc. bo może "cpuny" zabrzmiało niegrzecznie)
Zgłoś
Avatar
kials 2012-02-10, 15:21
Każdy ma prawo ćpać, pić, palić co mu sie podoba, sam poniesie tego konsekwencje (te wasze dziury w mózgu czy rozjebana wątroba) i nie ma tu o czym dyskutować. Na głupote jest tylko jeden sposób = łeb upierdolić, takie gadanie nic nie pomoże. ;p
Zgłoś
Avatar
parzych73 2012-02-10, 16:32
A ja mam na to wyjebane...
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-02-10, 17:09
No, jestem ćpunem. So what?
Zgłoś
Avatar
sirdiner 2012-02-10, 20:31
@Super Ruchacz marihuanę człowiek zna od kilku tysięcy lat, a raport był zablokowany, bo szrym eminencją nie był na rękę.
Uzależniony to ja jestem, ale od sportu i kawy (podobno do 400mg kofeiny/dzień jest ok:)), szlugi rzuciłem ponad 4 lata temu, a to bylo mega wyzwanie. Casual green smoker

A pro pos nicku UMYSŁOWY IMPOTENT idealnie odzwierciedla cb

PEACE i nie bulgotaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie