18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Dobra wiadomość
pnaj • 2021-11-19, 22:03

Nastolatek, który zastrzelił dwóch atakujących go członków Antify uniewinniony . A teraz dzięki prawu precedensu każdy dymiący na ulicy będzie miał większą szansę legalnie zarobić kulę.

https://www.tvp.info/57015894/usa-18-latek-ktory-zabil-dwoch-uczestnikow-zamieszek-w-kenoshy-uniewinniony-od-zarzutu-zabojstwa

https://www.sadistic.pl/kenosha-geneza-strzelaniny-vt523902.htm?highlight=rittenhouse

2021-11-22, 09:24
Websterthe1 napisał/a:

Josepha Rosenbauma



I takich bohaterów potrzebujemy

2021-11-22, 11:03
Na ulice to miał odwagę wyjść z bronią i strzelać do ludzi, ale w sądzie płakał jak czterolatek, który nie jest w stanie stawić czoła konsekwencjom.

2021-11-22, 14:39
Slawek242 napisał/a:

I takich bohaterów potrzebujemy



Sporo się tu pojawia szurowskich aluzji do Żydów. Wisconsin słynie z tego, że jest zamieszkiwane przez dużą liczbę potomków niemieckich osadników. A to, że zaborca nadawał polskim Żydom niemieckie nazwiska, żeby jeszcze bardziej poróżnić lokalną społeczność, to nie znaczy, że mają oni jakiś związek z tą sprawą, Ale wiadomo, dla pewnych ludzi za wszystkim zawsze stoją jacyś Żydzi.

2021-11-22, 22:16
teddybr napisał/a:

I nie przyszło ci nigdy do głowy że za te skinny jeans byłeś wyśmiewany nie przez swoją orientację tylko dlatego że śmiesznie wyglądałeś?



100 lat temu kobiety też były wyśmiewane bo postanowiły nosić spodnie., a czarni ludzie byli tylko niewolnikami...100 lat później czarny został prezydentem kraju który 100 lat wcześniej prześladował takich jak on i nie pozwalał na edukację.
Co mają takie czy inne jeans do tego jak traktuje się człowieka? Co Ty ciapaty czy inny śniady amator kóz?

:roll:

2021-11-22, 22:29
Folur napisał/a:

100 lat temu kobiety też były wyśmiewane bo postanowiły nosić spodnie., a czarni ludzie byli tylko niewolnikami...100 lat później czarny został prezydentem kraju który 100 lat wcześniej prześladował takich jak on i nie pozwalał na edukację.
Co mają takie czy inne jeans do tego jak traktuje się człowieka? Co Ty ciapaty czy inny śniady amator kóz?



Obecnie często śmiejemy się z samobójców, może za dekadę będzie to modne :lol:

2021-11-23, 01:27
Folur napisał/a:

100 lat temu kobiety też były wyśmiewane bo postanowiły nosić spodnie., a czarni ludzie byli tylko niewolnikami...100 lat później czarny został prezydentem kraju który 100 lat wcześniej prześladował takich jak on i nie pozwalał na edukację.
Co mają takie czy inne jeans do tego jak traktuje się człowieka? Co Ty ciapaty czy inny śniady amator kóz?



Przypomnę ci tylko że to ty o tych spodniach wyjechałeś. Sam przyznałeś że rurki, w których śmiesznie wyglądając poczułeś się wyśmiewany. Dorabiasz teraz teorie, że chodziło o twoją orientację i jeszcze się chwalisz że nie rozumiesz zdań które piszesz.
Naczytałeś się chłopcze jakichś pierdół o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
A może tylko śnisz że jesteś ważny. Wstawaj zesrałeś się

:lol:

2021-11-23, 16:44
wzruszyłem się, złoty chłopak

2021-11-25, 13:46
Folur napisał/a:

to uważasz że spoko jest jak taki "prawak" grozi komuś pobiciem w pracy bo jest gejem i się ośmiela pokazywac publicznie


Co ma piernik do wiatraka?
Czemu wyjeżdżasz ze swoim pedalstwem, kiedy nikt o tym nawet nie wspomniał?

Kompleksy się leczy, a nie pielęgnuje. Marsz do terapeuty.

2021-11-26, 16:52
mit2 napisał/a:

Co ma piernik do wiatraka?
Czemu wyjeżdżasz ze swoim pedalstwem, kiedy nikt o tym nawet nie wspomniał?
Kompleksy się leczy, a nie pielęgnuje. Marsz do terapeuty.



To Ty masz coś na punkcie homoseksualizmu nie ja. W każdym wątku Ty i ten drugi widzicie "pedalstwo" i o tym wspominacie, hehe dzień bez waszego napominania o homozie to dzień stracony

teddybr napisał/a:

Przypomnę ci tylko że to ty o tych spodniach wyjechałeś. Sam przyznałeś że rurki, w których śmiesznie wyglądając poczułeś się wyśmiewany. Dorabiasz teraz teorie, że chodziło o twoją orientację i jeszcze się chwalisz że nie rozumiesz zdań które piszesz.
Naczytałeś się chłopcze jakichś pierdół o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
A może tylko śnisz że jesteś ważny. Wstawaj zesrałeś się



Ja tylko probuje Ci uzyslowic jakiego bzika Ty i pary Twoich homofobicznych kolegow macie - w kazdym prawie poscie widzicie homo, gejow, pedalow...ehh nuda. Nie mozecie zyc bez nich, codziennie to samo. Zesrales się juz dziś? Jak masz zatwardzenie to zrob lewatywę, polecam. Humorek od razu sie poprawi :->

2021-11-26, 17:19
Folur napisał/a:

To Ty masz coś na punkcie homoseksualizmu nie ja. W każdym wątku Ty i ten drugi widzicie "pedalstwo" i o tym wspominacie, hehe dzień bez waszego napominania o homozie to dzień stracony


Ostatni raz o pedalstwie wspomniałem 19 postów temu, odpowiadając na idiotyczny post przyrównujący dziurę w ciele transa do c*pki.
Czyli łżesz jak pies, bo nie w każdym wątku. Z resztą, ja piszę komentarze w bardzo niewielkiej ilości wątków na tym portalu.
Kolejne łgarstwo - nie wchodzę na sadola każdego dnia.
Nikt w tym temacie nie wpomniał nawet o pedałach - ty zacząłeś ten wątek. Jak na dłoni widać, że masz kurewsko duże kompleksy na tym punkcie. Ponawiam swoją radę - idź na terapię i nie zawracaj innym gitary.

I tak, mam coś do was, pedryli. Jesteście dla mnie nienormalni, wykolejeni. I ch*j z wami, jakbyście sobie, tak jak do niedawna siedzieli cicho i robili co chcieli w domowym zaciszu. Ale nie, parad i promocji w życiu publicznym się wam k***a zachciało. Jest akcja, jest reakcja.

Najgorsze jest to, że wszystkim na około na siłę chcecie razem z lewakami wmówić, że wasze zboczenie jest czymś normalnym - nie, nie jest. Nigdy nie było, i nigdy nie będzie.

Żyj jak zwykły człowiek, a swoją "orientację" i jest praktykowanie ogranicz do zacisza swojej sypialni.

I nie wyjeżdżaj mi tylko z tym ch*jowym tekstem o kryptopedalstwie, bo kierując się tą "logiką", taki antyterrorysta jest kryptoterrorystą.

2021-11-27, 06:00
Folur napisał/a:


Ja tylko probuje Ci uzyslowic jakiego bzika Ty i pary Twoich homofobicznych kolegow macie - w kazdym prawie poscie widzicie homo, gejow, pedalow...ehh nuda. Nie mozecie zyc bez nich, codziennie to samo. Zesrales się juz dziś? Jak masz zatwardzenie to zrob lewatywę, polecam. Humorek od razu sie poprawi



j***ny Mesjasz w rurkach...

:lol:

Skąd ty panienko możesz wiedzieć co ja i w którym poście widzę? Ogarnij się, ubierz jak człowiek, zmyj makijaż i idź do ludzi. Przyjrzyj się jak wygląda świat dookoła ciebie. Od siedzenia w piwnicy poj***ło ci się w głowie i nie rozumiesz co sam piszesz.

:roll:



:lol:

2021-12-16, 18:36
Halman napisał/a:

nie wszystkim spodobał się werdykt...



Ona umiera. Niech ktoś ją dobije...

:mrgreen: