18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
AgentGrzesiek 2015-08-01, 19:04 14
coś za bardzo cie ostatnio dzieci interesują
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-08-01, 19:07 6
AgentGrzesiek, nikomu nie mów.
Zgłoś
Avatar
S................i 2015-08-01, 19:12 143
Dać jej mieszkanie i darmowe studia w Polsce!
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2015-08-01, 19:15 35
a to mala kurwa
Zgłoś
Avatar
rai87 2015-08-01, 19:34 8
Co jest fajnego w wytresowaniu dziecka, by wykonywało gest, którego nie zna? To tak samo jak zmuszanie do chrztu i pierwszej komunii. Postawiłbym piwo gdyby zrobiła to jako dorosła osoba w otoczeniu antyfaszystów. Dlatego ni chuja z picia piwa.

@xxSekiPlxx
czy mam rozumieć, że wg ciebie bycie Polakiem to propagowanie nazizmu? A mało mamy fanatyków kładących podziały pomiędzy nami?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-08-01, 21:04 6
Wykop już wie.
Cytat:

Mykola Machno, nazi-banderowiec z Kijowa, uczy siostrę jak "rżnąć ruskich" nożem. Do jakich tradycji się odwołuje ten chłopak? Wiemy o nim, że jest uczniem liceum wojskowego im. Bohuna w Kijowie i że chciałby zostać oficerem w ukraińskim wojsku.

Zgłoś
Avatar
S................i 2015-08-01, 21:42 11
@rai87 "czy mam rozumieć, że wg ciebie bycie Polakiem to propagowanie nazizmu? A mało mamy fanatyków kładących podziały pomiędzy nami?"

Widzę, że nie zrozumiałeś sarkazmu. Chodziło oto, że oni odpierdalają takie sceny nawet, jak są już w Polsce. Odwiedzają pomniki AK i demonstrują gesty nazistowskie i składają hołd upa. A nasz rząd włazi im jeszcze w dupę!
Zgłoś