18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Najnowszy odcinek z serii "No chance"


2021-10-26, 20:47
Ostatni piękny wiatrak przy tym „sierpie”

2021-10-26, 21:25
Podobają misię amerykańskie chodniki: takie wielkie betonowe płyty, lane prosto na glebę. Nic się nie wybrzusza, wózkiem normalnie można przejechać, zadnych dziur itp. Czemu u nas wszyscy się pie**olą z tymi małymi kosteczkami, które pewnie kosztują ze trzy razy więcej?

2021-10-26, 21:56
Mzimu Jak Ci sie podobają to wez zmien kraj, bedziesz kolejnym j***nym debilem tam chodzacym po tych 3x tanszych pieknych plytach, baaa nawet bedziesz mogl na nich spac a nawet zdechnąc wcześniej wyr*chany w dupsko przez zaćpane czarne "nygi" No i to 3x wieksze ku*asy niz te co cie tutaj rżną! I 3x Taniej !

2021-10-26, 22:14
Urwał napisał/a:

Mzimu Jak Ci sie podobają to wez zmien kraj, bedziesz kolejnym j***nym debilem tam chodzacym po tych 3x tanszych pieknych plytach, baaa nawet bedziesz mogl na nich spac a nawet zdechnąc wcześniej wyr*chany w dupsko przez zaćpane czarne "nygi" No i to 3x wieksze ku*asy niz te co cie tutaj rżną! I 3x Taniej !



Nie posraj się z podniecenia i już się tak k***a nie unoś patriotycznie bez sensu. Przecież kolega wyżej nie napisał, że USA jest lepszym krajem (bo oczywiście nie jest) tylko, że lepiej przemyśleli konstrukcję chodników i można by to zaadaptować u siebie.

Ja jestem patriotą w dobrym tego słowa znaczeniu ale nie można popadać w skrajności. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

2021-10-26, 22:48
Barnellini Ojj Przepraszam, nie mialem pojecia ze ksztusicie sie razem własnymi ku*asami i lizecie dupska z Mzimu. Zaadoptować to wy sobie razem z tymi plytami pieknymi i nygami na nich pelzajacych bolce w dupska i do japy zaadoptowac.

2021-10-26, 23:14
Nie przejmujcie się chłopaki urwał woli lokalne ukraińskie bolce nie nierównym chodniku.

2021-10-26, 23:21
czemu te małpy biegają bez łańcuchów ?

2021-10-27, 01:42
Jak mnie wk***ia ta małpiarnia.

2021-10-27, 05:09
mam nadzieje ze go zabił, jak ten stracił przytomność, dwa chwasty były by wyrwane za jednym zamachem )

2021-10-27, 07:48
Urwał napisał/a:

Barnellini Ojj Przepraszam, nie mialem pojecia ze ksztusicie sie razem własnymi ku*asami i lizecie dupska z Mzimu. Zaadoptować to wy sobie razem z tymi plytami pieknymi i nygami na nich pelzajacych bolce w dupska i do japy zaadoptowac.



Ja pie**olę, jaki debil. :facepalm:

2021-10-27, 09:19
Urwał napisał/a:

Mzimu Jak Ci sie podobają to wez zmien kraj, bedziesz kolejnym j***nym debilem tam chodzacym po tych 3x tanszych pieknych plytach, baaa nawet bedziesz mogl na nich spac a nawet zdechnąc wcześniej wyr*chany w dupsko przez zaćpane czarne "nygi" No i to 3x wieksze ku*asy niz te co cie tutaj rżną! I 3x Taniej !



Nigdzie nie wyjadę z powodu chodników, och*jałeś czy co?

2021-10-27, 17:10
Pierwsze ujęcie: Ktoś doj***ł Xibita za ch*jowe pimp my ride .

2021-10-27, 17:37
Xzibit dostaje oklep xdd

2021-10-27, 18:32
Cz@rni to jednak najwiekszy błąd ewolucji takie przeciwieństwo normalnych cywilizowanych ludzi. Można tworzyć tysiące eksperymentów a zawsze i tak okaże sie ze oni potrzebują tylko domu z gówna by żyć. Po to lewica miesz ich z nami by ta rasa miała jakąś przyszłość a nie tylko zbieranie bananów.