18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
TheUziman 2014-03-02, 0:36
za Korwina zawsze piwko :0
Zgłoś
Avatar
j................e 2014-03-02, 1:12
Dobre mydlenie oczu przez polityków, to takie kiedy uznajesz program tej partii za idealny. Za korwina i pomaganie tym, którzy nie umieją się dorobić w obecnym systemie chuj w dupę. Nie pozdrawiam

Jedyna szansa dla nierobów to rewolucja, może im coś wpadnie. Do roboty kurwa, znajomości od siedzenia na sadolu się nie zrobią, więc nie pierdolcie, że ciężko.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-02, 4:01
Ja proponuję zamiast oglądać Janusza, chociaż zawsze miło się go słucha to może coś przeczytać, żeby umieć powiedzieć coś samemu. Janusz, spoko, przewijałem tak co 10 minut i znam już słowo w słowo. Jak ktoś bardzo chce posłuchać, to niech ruszy dupę na spotkanie, na każdym mówi to samo, wiem, bo byłem w tym roku na dwóch i mówił dokładnie to samo. Ale może by się tak trochę rozwinąć?
Polecam może na początek przeczytać Bastiata " Co wiadać, czego nie widać " , potem może zbiór wykładów Misesa? Przebierać wybierać: Smith, Hayek, Rothbard i wielu innych. Umieć coś wytłumaczyć, a nie tylko " To prawda, bo Korwin tak mówił ".
Potem zebrać się na spotkanko z JKM, jeździ po całej Polsce więc co chwile gdzieś się pojawia. Zapytać, podyskutować. Czemu nie?
Ale za JKM jak to się mówi, zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-03-02, 12:41
JKM to taka furtka dla niewtajemniczonych-mówi prosto, przekonująco i nie wdaje się w szczegóły... Jak sie chce trochę głebiej wejśc w temat to Michalkiewicz daje rade
Zgłoś