18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sars80 2015-12-19, 13:08 1
jak policja to na harda do działu fekaliów wyjebać
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-12-19, 15:00 1
Nie ma chuja, żebym z takiego pomiaru przyjął mandat...
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-12-19, 16:25
To tvPuls o 4 rano czy sadistic?
Zgłoś
Avatar
CiociaPestka 2015-12-19, 20:11 4
0:13 - 0:18 'To się nazywa perfekcyjny strzał' chyba w portfel kierowcy. Jebane ustawiły się na 40stce i popisują się.
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2015-12-19, 22:55 3
SwietyDiabel napisał/a:

Prawo jazdy od 20 lat, rocznie przejeżdżam około 15kkm więc te 300 tysi pękło na 5 samochodach i nie mam ani jednego mandatu. Nie mam CB, antyradaru, tylko mózg i wyczucie w nodze a lubię zapierdalać. Tylko że wiem gdzie i myślę.


Ja robię 10k km rocznie i nie ośmieszaj się, to jest gówno, a nie przebieg. Jak zrobisz 3-4 razy tyle to zrozumiesz, że nie da się nie dostać mandatu.

Pomijając oczywiste akty piractwa i buractwa drogowego, to najwięcej do powiedzenia w temacie wykroczeń drogowych mają janusze, co robią trasy max 20 km.
Zgłoś
Avatar
Marbax 2015-12-19, 23:13
Przepis jest prosty, brak dokumentu ubezpieczenia, prawa jazdy, dowodu rejestracyjny, mandat 50 zł. Co nie nie znaczy że gdzieś go niema, ma być do okazania.
Zgłoś
Avatar
xaron147 2015-12-19, 23:15
Przecież te "suszarki" nawet homologacji nie mają.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-12-19, 23:25 1
jaki głupi chuj z tego krawężnika. takiemu to tylko powiedzieć: weź chłopie wypisuj co masz wypisać i nie wkurwiaj swoimi powiedzonkami.
Świetny duet: krawężnik zgrywający twardziela i kobieta. Przestępczość nie ma szans.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-12-19, 23:26 1
juz tlumacze, jestem ekspertem :

patologia zaczyna sie od finansowania policji, jesli bedzie mala aktywność to znaczy, ze tylu policjantów i funduszy nie trzeba, wiec komendanci wyznaczaja normy mandatów. Taki "pies" musi przyniesc w zebach tyle i tyle mandatow bo jak nie to przejebane. Wiec nie moze stac normalnie przy drodze, jak pzrepisy nakazuja, tylko sie chowa po krzakach... Oczywisci widzimy tylko policjanta i w necie wyzywamy go od skurwysynów.

Jakby nie normy itd to takie kontrole by byly ostatnią rzeczą jaką by chcial robic policjant. Zamiast siedziec w cieplutkim radiowozie, wpierdalac pączki czy coś to on czy zimno czy cieplo musi nabic liczbe mandatów...

W UK przez ponad 10 lat i tysiacach kilometrów policjantów ze suszarką widziałem RAZ ! Dosłownie raz, stali na PROSTYM odcinku drogi, w kamizelkach oczojebnych dosłownie 5cm od jezdni i widoczni byli z 1km. Wyobrazcie sobie - ludzie zwalniali i chyba o to w tym chodzi - o bezpieczenstwo... ?
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2015-12-19, 23:26 5
Mam 20 pkt. myślę że mogę się wypowiedzieć.

Większość z tych punktów dostałem słusznie, nadepnąłem gdzie nie trzeba, nierozważnie, kara się należy.

Ale jeden mandat dostałem na rozbabranej drodze, o godzinie 1 w nocy na wylotówce z miasta przy której jest tylko zakład pogrzebowy i szpital. Za to że jechałem 60 km/h będąc pewnym że jadę przepisowo,boom ograniczenie do 40 z dupy. I dostałem mandat. To jest moim zdaniem skurwysyństwo. Do pozostałych się poczuwam Ale jest policja, i są psy.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2015-12-19, 23:33 4
@Marbax

Uściślając, za brak każdego z tych trzech dokumentów jest 50 zł mandatu. Czyli jeśli nie ma się trzech to kara wynosi 150 zł. Policjanci raczej nie robią z tego tytułu problemów i jeśli umiesz się wytłumaczyć, to puszczają bez mandatu. Ale tutaj była kamera i nagrywanie do telewizji, więc za chooja nie mogli popuścić. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
wowku 2015-12-19, 23:43 1
77km/h... pierdolony morderca....
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2015-12-19, 23:46 2
Na prawdę żałosny przepis żeby mieć przy sobie dokument tylko PO TO żeby policjant i tak sobie sprawdził w swojej bazie danych czy mowisz prawdę !
Zgłoś
Avatar
Matush5 2015-12-19, 23:58 2
@up ja dostałem mandat bo zamiast tego małego kwitu na ubezpieczenie(potwierdzenie), miałem ten duży "główny" i policjant powiedział, że w tej formie jest to nie zgodne z prawem. A ja ciele głupie przyjąłem...
Zgłoś
Avatar
hakashi 2015-12-20, 0:10
a ta pizda to do garów a nie do polcji po znajomościach kurwiszon
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie