18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
arturek_w 2015-12-18, 15:22 38
Jak pies jest schowany za płotem, krzakami itp to nie powinien mieć prawa do wystawienia mandatu.. To ma być to działanie prewencyjne? Kpina..
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-12-18, 15:51 1
Dobrego cela ma laska, zamiast do drogówki do AT by ją dali.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2015-12-18, 15:55 109
Trzeba być głupim chujem żeby nie pozwolić dowieźć papierka. I do chuja. Jeśli można to sprawdzić to po jaki chuj my wozimy i drukujemy tą makulaturę?
Zgłoś
Avatar
dlwar 2015-12-18, 16:30 1
Jebać policje (specjalnie z małej) HWDP 100% pierdolić tych co za plecami sieją ferment. JP propaganda.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-12-18, 16:41 4
Jak każdy temat tak i ten z kontrolami i łapankami ma dwa oblicza.

Z jednej strony gdyby nie było kontroli, kar i mandatów to na ulicach byłby już kompletny burdel. I tak na drogach jest za duzo kretynów.

Z drugiej wiadomo jak jest. Policja ma określona normę na mandaty w danym miesiącu. Chodzi zwyczajnie o kasę.
Ciekawe czy byliby tacy aktywni gdyby karali tylko punktami karnymi i zabieraniem prawka. A nie byłoby kar finansowych. Mieliby wyjebane bo nie byłoby korzyści dla budżetu.
Zgłoś
Avatar
Popitoleniec 2015-12-18, 16:58 24
Powinnismy miec przy sobie tylko dowod osobisty i tyle, a reszta policjant powinien sprawdzac u sb w aucie.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-12-18, 17:24 7
@arturek_w

"Prewencyjnie" to są znaki postawione przy drodze. Policja sprawdza tylko czy ludzie przestrzegają panujących tu i ówdzie zasad. Niepokorni dostają bilety i tyle. I tu dopiero idealnie zaczyna działać prewencja - pacjent dostaje bilet, wie za co i następnym razem 2x się zastanowi czy warto odpierdalać manianę na drodze.

@el_kadafi, @Popitoleniec
Uwierz, żaden policjant nie wystawia mandatu za brak papierka bo takie ma "widzimisię" - jest KD i każdy ma go przestrzegać - tyle w temacie. Ewentualne pretensje można kierować do ustawodawcy. W UK np teoretycznie nie musisz mieć przy sobie *nic* oprócz "I.D." (dowolnego dokumentu identyfikacyjnego ze zdjęciem) - policja wszystko sobie już wystuka na komputerze w 5 minut. W Polsce jest podobny system ale ...NIE DZIAŁA tak sprawnie i szybko dlatego jesteśmy w "średniowieczu".

@dlwar
żałosny komentarz.
Zgłoś
Avatar
Gotti 2015-12-18, 17:36 1
Na jaki chuj to tu wrzucać nie dość że głupków na drogach się naoglądam to jeszcze tu.
Jak chcesz się podniecać pracą drogówki to się tam zatrudnij
Zgłoś
Avatar
s................y 2015-12-18, 18:24
to jest SKURWY*YŃSTWO ze strony Pana Władzy!! Jak sobie poradzi w chwili zdarzenia to dlaczego robi problem?!!!
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2015-12-18, 19:19
Jeżdżę, już prawie 11,5 roku i jeszcze w życiu nie miałem mandatu ani żadnej kontroli. Trzeba wiedzieć, gdzie można depnąć na gaz by było bezpiecznie dla siebie i otoczenia. A po drugie policja ma parę oklepanych miejsc do kontroli, więc trzeba być debilem by ryzykować w tych punktach.
Zgłoś
Avatar
SwietyDiabel 2015-12-18, 20:50 3
Prawo jazdy od 20 lat, rocznie przejeżdżam około 15kkm więc te 300 tysi pękło na 5 samochodach i nie mam ani jednego mandatu. Nie mam CB, antyradaru, tylko mózg i wyczucie w nodze a lubię zapierdalać. Tylko że wiem gdzie i myślę.
Zgłoś
Avatar
pisage 2015-12-18, 22:39
A oni cały czas używają tych nielegalnych suszarek?
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2015-12-18, 23:09 16
@up

nie zesrajcie się, zliwkidowali by ograniczenia i jebane fotoradary to w końcu ludzie zaczeli by patrzeć na drogę, a pojebańce tak czy siak będą zapierdalać, nie ważne czy będą ograniczenia i kary czy nie. Dziś jechałem z Opola do Piotrkowa Tryb. Z opola do częstochowy piękna droga przez las, ograniczenie 90, można śmiało lecieć 160 co redukuje czas dojazdu o prawie 1/3! Tereny zabudowane są najlepsze, 6 domów na odcinku 5km, wszystkie z drogami dojazdowymi do posesji ale chuj, jedź 50km/h.

Po dzisiejszym dniu uważam, że zamiast jebanych fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości należy doświetlać przejścia dla pieszych tak by było tam biało, a nie, że lampy drogowe stoją po 20m od pasów a na pasach ciemno.

@SwietyDiabel

co to jest 15kkm rocznie? Robię 15kkm w 2 miesiące i uchroniłem się od mandatów dzięki kulturze migania światłami na drodze + yanosik + cb. Co chwila czają się skurwysyny na wylotach z terenów zabudowanych albo w terenie zabudowanym, gdzie masz 5 domów na krzyż, a miejscowość zarabia tylko na mandatach.
Zgłoś
Avatar
i................n 2015-12-18, 23:13 4
Łapią o 3 w nocy na dwujezdniowej wylotówce z warszawy ogrodzonej ekranami, a powinni spisywać w tym czasie kretyńsko postawione znaki drogowe, źle oznakowane/samowolne przejścia dla pieszych, czy ograniczoną reklamami widoczność, czy te oślepiające oczojebne reklamy jak również zgłaszać do zarządców dróg koleiny i niebezpieczne uszkodzenia nawierzchni w celu naprawy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie