18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Dochodzenie
voidinfinity • 2017-09-07, 12:10
Nowa ramówka w TVPis ;-)


2017-09-07, 12:26
Lepszy TVPis niż TVniemiecka.

2017-09-07, 12:26
Dzięki, że dzielisz się z nami wspomnieniami z dzieciństwa :ok:

2017-09-07, 12:35
Dużyku*as napisał/a:

Lepszy TVPis niż TVniemiecka.



Tyle tylko, że za TVNiemiecka nie płacisz ani złotówki, a na telewizję karakana państwo pożyczyło dodatkowo prawie 1 miliard złotych. Nie będę ci przeliczał na bimber albo cebulę, bo na zawał pie**olniesz ;-)

Velture napisał/a:

Dzięki, że dzielisz się z nami wspomnieniami z dzieciństwa :ok:



Rozumiem, że chcesz się wykazać tym słynnym katolskim miłosierdziem? Niestety koleżko. Zły adres ;-)

2017-09-07, 12:42
Cytat:

Tyle tylko, że za TVNiemiecka nie płacisz ani złotówki


Albo pokaż mi kwit, że płacisz abonament rtv albo szczymryj i nie pie**ol bo mogę się założyć, że nie płacisz i twoja opinia o TVP jest ch*ja warta tak samo jak głos p*zdusiów co nie chodzą głosować a potem mają najwięcej do powiedzenia.
Nie płacisz = nie masz prawa się odzywać. Nie głosujesz = nie masz prawa narzekać.

2017-09-07, 12:54
Mogę ci pokazać kwity, od Pana Sorosa. Chcesz? :krejzi:

Velture napisał/a:

Nie płacisz = nie masz prawa się odzywać.



Płacę podatki, z których to wydano 1mld złotych na propagandówę karakana. Czyli nawet jakbym nie płacił abonamentu, to jestem zmuszony to finansować. Podobnie jak kościół - mimo że na tacę nie rzucam.

Tak więc, rezerwuje sobie prawo, do dopie**alania się.

Velture napisał/a:

Nie głosujesz = nie masz prawa narzekać.



Można na tą sprawę różnie patrzeć ;-)



W skrócie dla tych co nie chcą słuchać, albo nie "rozumiooom" - jeżeli głosujesz to jesteś współodpowiedzialny za syf, który politycy robią. A co jak co - ciężko żeby osoba współodpowiedzialna miała prawo cokolwiek krytykować. Przecież chciałeś żeby tak było - więc morda w kubeł.

2017-09-07, 13:07
voidinfinity napisał/a:



Tyle tylko, że za TVNiemiecka nie płacisz ani złotówki, a na telewizję karakana państwo pożyczyło dodatkowo prawie 1 miliard złotych. Nie będę ci przeliczał na bimber albo cebulę, bo na zawał pie**olniesz ;-)



Rozumiem, że chcesz się wykazać tym słynnym katolskim miłosierdziem? Niestety koleżko. Zły adres ;-)



Nie mieszkam w Polsce wiec nie płacę na karakana ani złotówki wiec roszczę sobie prawo do obiektywnej oceny jak i porównania obu stacji, co nie zmienia faktu że mógłbym płacić karakanowi dwa razy więcej jeżeli zdelegalizowałby TVniemiecką.

2017-09-07, 13:08
Dużyku*as napisał/a:

Nie mieszkam w Polsce wiec nie płacę na karakana ani złotówki



Aha, no to w takim razie może się nie wpie**alaj w nieswoje sprawy? :amused:

Abonament rtv możesz płacić nawet mieszkając za granicą.

2017-09-07, 13:10
voidinfinity napisał/a:



Aha, no to w takim razie może się nie wpie**alaj w nieswoje sprawy? :amused:

Abonament rtv możesz płacić nawet mieszkając za granicą.



Jak w nie swoje? Jestem obywatelem RP ale nie płacę radiowego wiec szczym ryj bo już nudny jesteś.

2017-09-07, 13:12
Dużyku*as napisał/a:

Jak w nie swoje? Jestem obywatelem RP ale nie płacę radiowego wiec szczym ryj bo już nudny jesteś.



sp***oliłeś ze swojego kraju? Zostawiłeś matuszkę ojczyznę? Swoją matkę też byś porzucił za parę szekli? Ty Polak jesteś? Nie rozśmieszaj mnie.

Głosuj na pis - wypie**ol z kraju :krejzi:

Chcesz mieć prawo głosu? Wróć do tego raju na ziemi i przestań pie**olić.

2017-09-07, 13:18
voidinfinity napisał/a:



sp***oliłeś ze swojego kraju? Zostawiłeś matuszkę ojczyznę? Swoją matkę też byś porzucił za parę szekli? Ty Polak jesteś? Nie rozśmieszaj mnie.

Chcesz mieć prawo głosu? Wróć do tego raju na ziemi i przestań pie**olić.



Przestań się pląsać bo nie masz argumentów "wielki Polaku".
A co do PiSu to nigdy na nich nie głosowałem i głosować nie będę. Tak wiec zastanów się nad swoją inteligencją bo coś chyba ona ucieka. Może przez propagandę innych partii która zrobiła ci sito z mózgu. Co do kasy to wysyłam do Polski więcej szmalu niż ty pewnie zarabiasz, nie mówiąc już o jakichś podatkach, wszystko trafia do polskiego banku w którym największe udziały ma skarb państwa. Jak widzisz mój wpływ na wasz dobrobyt jest o wiele więskzy niż twój. A nie mieszkam nawet w Polsce.

2017-09-07, 13:24
@up

Dostałeś już parę argumentów. Nic mnie nie śmieszy jak patrioty co głosują na kogoś, potem sp***alają z kraju jak szczury, a potem jeszcze w internetach pie**olą jak byczo jest :amused:

Może nie jestem wielkim Polakiem, ale prowadzę tutaj interesy, ściągam kapitał do Polski, daje prace rodakom.

Co ty zrobiłeś dla swojego kraju ostatnio? Oprócz tego, że napisałeś że to dobrze że karakan robi z telewizji publicznej, telewizję partyjną? (do czego jak sam zaznaczyłeś - nie dorzuciłeś złotówki)

Dużyku*as napisał/a:

Jak widzisz mój wpływ na wasz dobrobyt jest o wiele więskzy niż twój. A nie mieszkam nawet w Polsce.



Buahahahahahahahahhahah :amused: Nie rozśmieszaj mnie ziomuś.

2017-09-07, 13:24
voidinfinity napisał/a:

@up

Dostałeś już parę argumentów. Nic mnie nie śmieszy jak patrioty co głosują na kogoś, potem sp***alają z kraju jak szczury, a potem jeszcze w internetach pie**olą jak byczo jest :amused:

Może nie jestem wielkim Polakiem, ale prowadzę tutaj interesy, ściągam kapitał do Polski, daje prace rodakom.

Co ty zrobiłeś dla swojego kraju ostatnio? Oprócz tego, że napisałeś że to dobrze że karakan robi z telewizji publicznej, telewizję partyjną? (do czego jak sam zaznaczyłeś - nie dorzuciłeś złotówki)



Jesteś debilem bo nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Wytłumaczę ci raz i dalej rób co chcesz. Propaganda TVPiSu jest lepsza niż propaganda TVniemiecka, i nic więcej nie powiedziałem. Tak więc ciebulaku weź się usuń bo naleśnik jesteś.

2017-09-07, 13:26
Dużyku*as napisał/a:

Propaganda TVPiSu jest lepsza niż propaganda TVniemiecka,



No faktycznie - bardziej ją widać. Oglądając TVNiemiecka można odnieść wrażenie, że to obiektywne wiadomości.

Nawet propagandówkę trzeba umieć robić.

Ale taki wafel tego nie ogarnie. Idź lepiej te talerze zmywać - bo gospodarka Polski upadnie :krejzi:

2017-09-07, 13:28
Ja jebię... idę po popcorn :amused: