18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dofinansowanie do prywatnego biznesu
A................o • 2017-09-27, 21:00
Firma prowadzona przez Tadeusza Rydzyka dostanie kolejne dofinansowanie od rządu w wysokości 20 mln złotych. W sumie od PiS Rydzyk dostał już 46 mln dofinansowania na geotermię. Doliczyć należy do tego opłaty za spoty reklamowe. Wszystko z naszych podatków moi drodzy. A teraz wyobraźcie sobie minę urzędnika kiedy poprosicie o dofinansowanie waszej działalności w wysokości 100 tys złotych.



Źródło
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-09-27, 21:01 8
Kościół to mafia, a mafię lepiej jest mieć po swojej stronie
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-27, 21:13 1
człowieku ja się starałem o dofinansowanie 24 tysięcy, 3 biznes plany, papiery, jeźdzenie, drukowanie... 3 miesiące załatwiania
Na wszystko wydałem około 1500zł z czego 130zł poszło na same kartki A4 drukowane po 20gr/strona.

Więc mi nie pierdol o milionach i 100 tyś. zł. bo bym się chyba nie podjął .
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-09-27, 21:22 1
Knegarn napisał/a:

człowieku ja się starałem o dofinansowanie 24 tysięcy, 3 biznes plany, papiery, jeźdzenie, drukowanie... 3 miesiące załatwiania
Na wszystko wydałem około 1500zł z czego 130zł poszło na same kartki A4 drukowane po 20gr/strona.

Więc mi nie pierdol o milionach i 100 tyś. zł. bo bym się chyba nie podjął .



Do providentu idź.. tylko z dowodem.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-09-27, 21:24
Źródła geotermalne to raczej inwestycja, a nie topienie forsy w piramidy finansowe. Fakt, że stoi za nią klecha więcej mówi o polskich spółkach, które niechętnie angażują się w tego typu projekty.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-27, 21:25 5
Knegarn napisał/a:

człowieku ja się starałem o dofinansowanie 24 tysięcy, 3 biznes plany, papiery, jeźdzenie, drukowanie... 3 miesiące załatwiania
Na wszystko wydałem około 1500zł z czego 130zł poszło na same kartki A4 drukowane po 20gr/strona.

Więc mi nie pierdol o milionach i 100 tyś. zł. bo bym się chyba nie podjął .



100 tys to jakieś 0,2% z tego co dostał Rydzyk. Teraz sobie przelicz ilu firmom można by pomóc za całość tej kwoty i wygenerować przy tym miejsca pracy i dochody z podatków. Pomińmy już spoty reklamowe bo od tych cyfr zacznie się ludziom w oczach mienić. Nie jestem za rozdawnictwem państwowej kasy, ale gdyby to miało podnieść leżącą gospodarkę to byłbym skłonny to przeboleć.

DiKarpio napisał/a:

Źródła geotermalne to raczej inwestycja, a nie topienie forsy w piramidy finansowe. Fakt, że stoi za nią klecha więcej mówi o polskich spółkach, które niechętnie angażują się w tego typu projekty.



Te odwierty robi na własnym terenie, za nasze pieniądze i będzie na tym zarabiał. Chyba nie bardzo czaisz o co chodzi w tym więc rozjaśniam - prywatna osoba dostanie państwowe pieniądze na prace na prywatnym terenie by na tym zarabiać. Inni prywatni przedsiębiorcy o ile coś dostaną to na waciki jak już wspomniał Knegarn. Co więcej dostanie zapewne mega ulgi na prowadzenie działalności i kolejne dotacje przez co wyjdzie na 0 z podatkami. Czysty zysk.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-09-27, 21:31
A te termy toruńskie pod Bydgoszczą będą?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-09-27, 21:33 1
Dlatego czarni w sukienkach i ich dzieci ministranci to wróg publiczny nr 1. Jak przychodzą z kolędą żebrać to szybciej ze schodów spadają niż się spuszczają na twarze dzieci.
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-27, 21:35 3
No chyba która lepiej postawić na rozwój bezrobotnych, ludzi mających ambicję, niż wpierdalać kasę rydzykowi. Przecież to jebany złodziej. Nie wiem nawet co mam napisać bo boli mnie to w chuj, że człowiek ustawiony do końca życia dostaje hajs nie wiadomo po chuj, skoro takie pieniądze dla niego to jak wyciągnięcie 30zł na płyn do spryskiwaczy. No ale nie będę już poruszać tematów politycznych bo rozpęta się nie potrzebna gówno burza...

A wracając do tematów dofinansowania, skoro w zbliżeniu napisałem ile co kosztuję. Między innymi transport po całym mieście, załatwianie spraw, dostarczanie odpowiednich dokumentów w odpowiednim czasie, transport przez miasto,korki. Ja tam się ratuję bo miałem samochód i gotówkę, no ale jak mają zrobić to Ci którzy pedałują rowerem lub chodzą z buta, albo Ci którzy nie mają nawet na tramwaj? Przecież dla nich wydrukowanie kilku kartek A4 to nie lada wyzwanie. Dalej nie komentuję.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-09-27, 21:35
Uwielbiam skowyt lewaków *

*- nie nie jestem za pisuarami, za legitnymi swetru, czy innymi starozytnymi. Jestem gdzieś po środku skąd nadlecą bomby na obie opcje
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-09-27, 21:39
Jeśli zrobił to zgodnie z prawem nic ci do tego.
Jeśli nie to donieś do prokuratury.
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-27, 21:40
@UP
powiedz chociaż czy mu jeszcze staje?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-09-27, 22:17 9
polactwo lubi być dymane w dupska przez kler. W końcu to jest wasza "tradycja", z której jesteście bardzo dumni.
Zgłoś
Avatar
Knegarn 2017-09-27, 22:30 2
Loaloa napisał/a:

polactwo lubi być dymane w dupska przez kler. W końcu to jest wasza "tradycja", z której jesteście bardzo dumni.



Weź zacznij mówić w swoim języku na swoich stronach internetowych z Twojego państwa. Pedale jebany.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-09-27, 23:33
AleDlaczego napisał/a:



100 tys to jakieś 0,2% z tego co dostał Rydzyk. Teraz sobie przelicz ilu firmom można by pomóc za całość tej kwoty i wygenerować przy tym miejsca pracy i dochody z podatków. Pomińmy już spoty reklamowe bo od tych cyfr zacznie się ludziom w oczach mienić. Nie jestem za rozdawnictwem państwowej kasy, ale gdyby to miało podnieść leżącą gospodarkę to byłbym skłonny to przeboleć.

Te odwierty robi na własnym terenie, za nasze pieniądze i będzie na tym zarabiał. Chyba nie bardzo czaisz o co chodzi w tym więc rozjaśniam - prywatna osoba dostanie państwowe pieniądze na prace na prywatnym terenie by na tym zarabiać. Inni prywatni przedsiębiorcy o ile coś dostaną to na waciki jak już wspomniał Knegarn. Co więcej dostanie zapewne mega ulgi na prowadzenie działalności i kolejne dotacje przez co wyjdzie na 0 z podatkami. Czysty zysk.



Każdy biznes wydobywczy jest prowadzony na prywatnym terenie. Wyjątkiem są złoża znajdujące się na terenach państwowych, wtedy trzeba dogadać się z rządem. A co do klechy to co za różnica czy inwestuje w tą geotermie rydzyk czy jakiś inny człowiek?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie