18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
wut 2014-11-28, 23:27
bo zupa była zimna
Zgłoś
Avatar
SOOPER 2014-11-28, 23:32 1
równouprawnienie kurwa!
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-28, 23:32
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jaką trzeba być pizdą aby uderzyć kobietę która nawet sobie na to nie zasłużyła...rozumiem gdyby napluła mu w twarz, czy sama wyskoczyła z pazurami, ale to? ruscy to jednak pierdolone zwierzaki



Nie obrażaj zwierząt.
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-11-28, 23:56
preliator napisał/a:

Pizda a nie facet, pewnie lany przez ojca i kolegów, to musi się wyżywać na słabszych istotach... Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, że w jego ramionach kobieta czuje się bezpieczna, zamiast myśleć czy za chwilę jej "kochanemu" coś nie odwali i nie dostanie w pysk.



Ta a ja myslałem że prawdziwego mężczyzne poznaje się nie po tym jak zacznie tylko jak kończy - najlepszy tekst wrednej polonistki z gimbazy w stosunku do mojego kolegi podczas recytacji wiersza w 3klasie
Po co bić kiedy można wyruchać gdzie jest sens gdzie logika
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-11-29, 0:01
głupie toto jest
Zgłoś
Avatar
Nethris 2014-11-29, 0:48
i co, wygrał furę?
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2014-11-29, 0:50
Pierdolony grzbiet, do łagru z nim
Zgłoś
Avatar
leszczykers 2014-11-29, 1:10
równouprawnienie, męski świat, męska gadka, męski wpierdol
Zgłoś
Avatar
DigiArt 2014-11-29, 1:12 1
jakbym to widział, to zrobił bym trzy czynności:

1. Chwycić twary mały przedmiot mieszczacy sie w dloni

2. Podejsc do macho i mu pogratulować męskości

3. Pierd**lnąć aż by się liśmi nakrył burak jebany.

Równouprawnienie Równouprawnieniem ale ku*wa buca bym zaj3bał!
Zgłoś
Avatar
ja88 2014-11-29, 1:42 2
Tak prawdziwe jak anna maria wesołowska.
Zgłoś
Avatar
neoszw 2014-11-29, 1:44
wyruchałbym ją najpierw jak już. a potem zapakował do auta i choou
Zgłoś
Avatar
kosmozordtje 2014-11-29, 1:55
ale jak to Ty doigrales maloszka? bo jakas dupa "praszu" o przerwanie? jebac te gwiazdy co tak gwiazdorza przed kamerami i mysla ze sa ok. wcale nie sa ok, bo mysla po femienistycznemu. ok, atakujcie. al jestem jebany i nie mam dalszego ciagu
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-11-29, 2:40 21
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jaką trzeba być pizdą aby uderzyć kobietę która nawet sobie na to nie zasłużyła...rozumiem gdyby napluła mu w twarz, czy sama wyskoczyła z pazurami, ale to? ruscy to jednak pierdolone zwierzaki



A jaką trzeba być pizdą by pozwalać sobie na to, aby jakaś zmanierowana kurwa wykonywała ci przed nosem obraźliwe gesty czy ruchy i nie reagować w imię jakiejś posranej płciowej poprawności politycznej. Widzisz tylko fragment tego odcinka, a może ona już go wkurwiała wcześniej i nie reagowała na prośby by przestać?

Są takie tępe kurwy na świecie, co zawsze mają mniemanie, że tobie jako facetowi to mogą przed nosem robić wszystko, wszystko powiedzieć, wykonywać różne wkurwiające gesty i że zawsze im wolno doprowadzić cię do ostateczności tylko dlatego, że są kobietami. To mniemanie kończy się w momencie sprowadzenia na ziemię takim szybkim ruchem jak zademonstrował bohater, kiedy prośby nie pomagają.

Brawo dla tego pana, szkoda tylko, że był taki delikatny.
Zgłoś
Avatar
htr83 2014-11-29, 3:53 1
ale przecież na końcu pokazała że jest git więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2014-11-29, 8:46 4
hogg napisał/a:

UkrytaPodNickiem napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jaką trzeba być pizdą aby uderzyć kobietę która nawet sobie na to nie zasłużyła...rozumiem gdyby napluła mu w twarz, czy sama wyskoczyła z pazurami, ale to? ruscy to jednak pierdolone zwierzaki

A jaką trzeba być pizdą by pozwalać sobie na to, aby jakaś zmanierowana kurwa wykonywała ci przed nosem obraźliwe gesty czy ruchy i nie reagować w imię jakiejś posranej płciowej poprawności politycznej. Widzisz tylko fragment tego odcinka, a może ona już go wkurwiała wcześniej i nie reagowała na prośby by przestać?

Są takie tępe kurwy na świecie, co zawsze mają mniemanie, że tobie jako facetowi to mogą przed nosem robić wszystko, wszystko powiedzieć, wykonywać różne wkurwiające gesty i że zawsze im wolno doprowadzić cię do ostateczności tylko dlatego, że są kobietami. To mniemanie kończy się w momencie sprowadzenia na ziemię takim szybkim ruchem jak zademonstrował bohater, kiedy prośby nie pomagają.

Brawo dla tego pana, szkoda tylko, że był taki delikatny.

nawet sobie nie próbuje wyobrazić jak twój stary musiał napierdalać twoja matkę za każde krzywe słowo, no wybacz ale takie wnioski musiałeś wyciągnąć z rodzinnego gniazda bo żaden normalny facet nie wypierdala kobiecie w twarz za to że ta macha mu butem przed twarzą, a wątpię aby to ona pierwsza podniosła rękę na niego, kobiety można po prostu mocniej upokorzyć najzwyczajniej świecie ignorując takie żałosne zachowanie, kilkuletniemu dziecku tez wypierdoliłbyś w pysk bo pokazało ci język? takie szczeniackie zachowanie się ignoruje

swoją droga masz chujowy miernik męskości skoro napierdalanie kobiety to dla ciebie wyznacznik niebycia pizdą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie