18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-11-29, 9:26 13
UkrytaPodNickiem napisał/a:

kilkuletniemu dziecku tez wypierdoliłbyś w pysk bo pokazało ci język?



Nie, bo to dziecko. Porównujesz dziecko do dorosłego człowieka, który jest już w pełni świadomy i musi odpowiadać za swoje czyny. Takie protekcjonalne pierdolenie nie dociera do mnie, bo wiem na ile kobiety potrafią sobie pozwolić, świadomie, celowo będą cię wkurwiać, żebyś wyszedł z siebie. Zresztą nie jest mi żal jakieś tępej pizdy, który przed kamerami paraduje w stringach i bikini.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2014-11-29, 9:58
kobietynierobiąkupy napisał/a:

Takie protekcjonalne pierdolenie nie dociera do mnie, bo wiem na ile kobiety potrafią sobie pozwolić, świadomie, celowo będą cię wkurwiać, żebyś wyszedł z siebie.

to udaj się do psychiatry jak byle kurwa i jej pierdolenie bez sensu potrafi spowodować że wypierdolisz kobiecie w pysk i poczujesz się samcem
Zgłoś
Avatar
DrPepper 2014-11-29, 11:06 13
UkrytaPodNickiem, Zamknij się kurwa bo zaraz ci zajebie a tak serio to faktycznie ta bezkarność kobiet jest przesadzona. Tępe pizdy myślą że mogą robić wszystko, bo przecież "kobiet się nie bije". Ile razy na sadolu widzieliśmy jakąś furiatkę obrażającą i upokarzającą mężczyznę, wychodzącą z założenia, że jest bezkarna to można sobie pozwolić? W takiej sytuacji jak najbardziej małpiszona powinno się sprowadzić na ziemię solidnym jebnięciem w rozwydrzoną mordę. Ślepe brnięcie w zasadę "kobiet się nie bije" jest tak durne jak "bezstresowe wychowanie", i prowadzi do podobnych efektów. Kobieta jest kobietą tylko jeśli zachowuje się jak kobieta. W innych przypadkach jest tępą pizdą, której można jebnąć w ryj.

Mój komentarz nie jest jednak usprawiedliwieniem kolesia z filmiku. Nie wiadomo czym ta skąpo odziana dziewoja go tak wkurwiła, więc nie nam to osądzać.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2014-11-29, 12:14 1
DrPepper napisał/a:

a tak serio to faktycznie ta bezkarność kobiet jest przesadzona. Tępe pizdy myślą że mogą robić wszystko, bo przecież "kobiet się nie bije". Ile razy na sadolu widzieliśmy jakąś furiatkę obrażającą i upokarzającą mężczyznę, wychodzącą z założenia, że jest bezkarna to można sobie pozwolić?

jest różnica między uderzeniem kobiety w twarz która powie Ci że jesteś chujem itp a inna jak sama pierwsza wyleci z łapami, po co dawać takim satysfakcje i powód do stwierdzenia że brak facetowi jaj bo uderzył pyskującą kobietę?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-11-29, 12:16 4
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jaką trzeba być pizdą aby uderzyć kobietę która nawet sobie na to nie zasłużyła...rozumiem gdyby napluła mu w twarz, czy sama wyskoczyła z pazurami, ale to? ruscy to jednak pierdolone zwierzaki



Mamy równo uprawnienie.

Chcecie zarabiać tyle samo - statystycznie wykonując analogiczną prace gorzej (po za wyjątkami typu prace biurowe, albo prace wymagające dużej sprawności manualnej przy jednocześnie małych gabarytach dłoni)

Chcecie równouprawnienia w polityce (poprzez parytety...) - prosze bardzo.

Chcecie podziału ról w domu.

Chcecie płodzić dzieci.

Chcecie wysportowanych facetów - prosze bardzo. Ale same nic w zamian

To czemu kurwa po ryju dostawać nie chcecie jak mężczyźni ani przechodzić na emeryture razem z nami?
Zgłoś
Avatar
DrPepper 2014-11-29, 12:25
UkrytaPodNickiem napisał/a:

jest różnica między uderzeniem kobiety w twarz która powie Ci że jesteś chujem itp a inna jak sama pierwsza wyleci z łapami, po co dawać takim satysfakcje i powód do stwierdzenia że brak facetowi jaj bo uderzył pyskującą kobietę?


No tu akurat masz racje. Przemoc w odpowiedzi na argumenty słowne jest najczęściej (chociaż nie zawsze!) oznaką pustki umysłowej. Ale jak taka z łapami wyleci to zielone światło i można walić ile wlezie
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-11-29, 12:32 2
co to kurwa za prawo, że baba może drwić z faceta a ten m grzecznie stać i obrywać. Jak głupia kurwa zasłuży to każdy facet ma prawo jebnąć z liści ana uspokojenie
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2014-11-29, 12:41
Ja pierdole... Jaki zlot miękkich cipek, które czują się obrażone gestem kobiety! Ja wiem, że laski bywają wkurwiające, ale jeżeli ktoś nie umie dobrać metodę sprowadzenia na ziemię współmierną do zaczepki, to jest "rozsądkowo niewydajny".
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-11-29, 13:41
Jak jej przyjebał to komentatorka powiedziała "Wygrałeś"
Zgłoś
Avatar
morderuk 2014-11-29, 15:27 2
Kobiety zbyt czesto naduzywaja swojego przywileju pod tytulem "kobiet sie nie bije" glupio komentujac, ublizajac i wkurwiajac facetow, bo im nie wolno nic zrobic. A jak dostanie w pizde to jest grana karta "niewychowany/stary go bil". Przecietny facet dostal po mordzie w zyciu pare razy i wie ze czasami morde trzeba trzymac na klodke, natomiast kobiety zyja w swoim utopijnym swiecie bycia kobieta, "o mnie sie troszcz, mi pomagaj, mi wszystko wolno" (jednoczesnie chca rownouprawnienia na wielu plaszczyznach). I ktoras tam pisala ktoremus ze stary matke napierdalal w domu i tym podobne rzeczy. Co innego bic zone/dziewczyne a co innego jakas obca kurewke z gola dupa co ci ubliza. Ja na miejscu goscia prawdopodobnie bym sie tak nie zachowal mimo wszystko, pewnie bym zwyzywal, nigdy zony/dziewczyny tez bym nie uderzyl nawet jakby mnie uderzyla, ale co innego obca pizda na ulicy. Tak dla podsumowania, kobieta przestaje byc kobieta kiedy przestaje zachowywac sie jak kobieta, kobieta z klasa nigdy nie zostanie uderzona przez faceta bo nigdy sie z kims zdolnym do tego nie zwiaze i nigdy na to nie zasluzy. Co innego grupa pizd jak ta z filmiku. Generalnie nie pochwalam goscia, ale w ogole mi tej cipy nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Rasael 2014-11-29, 15:37
Cóż, równouprawnienie działa w obie strony. Gdyby w scenie brały udział dwie laski albo dwóch facetów, to każdy by zrozumiał tego/tą zwyrodniałego/łą oprawcę/czynię. Tak naprawdę to każdy kogo oburzają tego typu sceny jest zwykłym seksistą. To przez takie zacofane osobniki mamy jeszcze nierówność w miejscach pracy, gwałty i ... cokolwiek tam jeszcze te durne feministki nie skandują kiedy ktoś im wytknie brak logicznie brzmiącego argumentu. Serio, powinniście się wszyscy wstydzić! Albo i nie. ;P
Zgłoś
Avatar
Kozar 2014-11-29, 18:28
ruski telewizyjny wrestling, dziwne że jeszcze ktoś się na to nabiera.
Zgłoś
Avatar
levy5434 2014-11-29, 18:44
Ciekawe czy wygrał samochód.
Zgłoś
Avatar
Vaa 2014-11-29, 19:29 1
Może ktoś dać link do źródła? Bo na filmiku słychać komentarze dot. tego, iż ta miła Pani "Sama się o to prosiła" dlatego chciałabym się dowiedzieć co to za program i zobaczyć całość
Zgłoś
Avatar
padi666 2014-11-29, 20:27 1
Mądry głupiemu ustępuje, ale co gdy głupi się z tego nie raduje? Krzyczy z grubym kijem, że połamie ci kości. Że mądry ustąpił to oznaka słabości!!!
Reasumując, nie pchaj się wilkowi w paszczel, najpierw zaszczel.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie