18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
CrazyEdek 2023-06-30, 7:44 60
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-06-30, 7:47 37
O kurwa ale to było zajebiste. Dobry zawodnik, jeszcze po plaskaczu każdemu na papę i mogą się rozejść.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-06-30, 7:59 40
Trzeba było ich polać płynem po surstrommingu....
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-06-30, 8:05 7
Szkoda, że nie benzyną
Zgłoś
Avatar
Payan 2023-06-30, 9:11 3
No i prawidłowo, blokować drogę będą cwele.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-06-30, 9:17
Mleczko było chyba lekko nieświeże
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-06-30, 9:21 34
czemu te wszystkie pizdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! kurwa niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpierdol
Zgłoś
Avatar
joti 2023-06-30, 9:37 7
SizzleMyDizzle napisał/a:

czemu te wszystkie pizdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! kurwa niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpierdol



Pamiętam te czasy skinheadów, bo w moim liceum w latach 90-tych było ich całkiem sporo. Tyle że nie lali lewicowych aktywistów, a bezdomnych. Nawet kilku podpalili gdy spali na ławce w parku. Tych to się nie bali, szczególnie jak w 5 atakowali jednego bezdomnego.
Zgłoś
Avatar
Kwass93 2023-06-30, 9:42 5
Ajot napisał/a:

Pamiętam te czasy skinheadów, bo w moim liceum w latach 90-tych było ich całkiem sporo. Tyle że nie lali lewicowych aktywistów, a bezdomnych. Nawet kilku podpalili gdy spali na ławce w parku. Tych to się nie bali, szczególnie jak w 5 atakowali jednego bezdomnego.



Byłem tym bezdomnym XD.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-06-30, 9:42 32
SizzleMyDizzle napisał/a:

czemu te wszystkie pizdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! kurwa niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpierdol



Bo fajne dupy znajdują dobrą pracę, rozwijają się, chodzą na imprezy, znajdują chłopaka, zakładają rodziny. A niedojebane jamochłony angażują się w różne lewicowe organizacje studenckie, walczą o klimat, farbują włosy na niebiesko i zapuszczają na pizdach bobery w obronie madki ziemi. Kończą jako lesby-bezkidki z psieckiem z BMI40 i kolczykiem w obwisłych cycach.
Zgłoś
Avatar
outline 2023-06-30, 10:37
Kwasem kurwa, a nie maślanką. Te chore zjeby wiecznie ludziom życie utrudniają.
Zgłoś
Avatar
test4321 2023-06-30, 10:37 5
Poradnik aktywisty:
1) chcesz protestować przeciwko rządowi - zablokuj w wakacje hel lub inne turystyczne miejsce, by turyści stali godzinami w korku (upewnij się, że żaden z przedstawicieli rządu akurat nie podróżuje na blokowane miejsce)
2) protestujesz przeciwko korporacjom naftowym - zablokuj centrum mieasta by ludzie nie mogli wrócić z pracy do domu (upewnij się, że zarząd korporacji nie będzie miał problemu z powodu blokady)
3) protestując przeciwko zaagranicznym siecią handlowym - demoluj przypadkowe samochody

Pamiętaj, każdy protest jest wymierzony przeciwko przeciętnym obywatelom a rząd i korporacje nie mogę odczuć negatywnych skutków protestu!
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-06-30, 11:31
Typ z zaburzeniami, nie kontroluje agresji, powinien zostać odizolowany od społeczeństwa.
W niewolniczym katolsko faszystowskim polusowym społeczeństwie wyrugowano ze łbów coś takiego jak sprzeciw.
Knury z bebechami mają podwawelską i można z nimi zrobić co się chce, co zresztą robią świętojebliwe brunatne pisiory.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-06-30, 12:14
Olejem silnikowym 5W30 ze starego trafica powinien lać.
Zgłoś