18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Być może część z was zna tego youtubera. Blackpillowy kanał Szarpanki z Życiem był zamykany przez YT kilkukrotnie z powodu ignorowania wytycznych jutuba co do propagowania ideologii woke/BLM/LGBTQXYZ etc, ze starych filmów zostało trochę reuploadów a obecnie Doktor prowadzi kanał o nazwie Kanał Jeden. Nieszczęśnik miał pecha pójść do niewłaściwej kebabowni i Abdullahy rzuciły się na niego z maczetą, wynik macie na filmiku.

Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-08-26, 10:43
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



A co gorsze mały penis czy szybki wytrysk ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-26, 11:29
Ciekawe czy buda ubezpieczona od pożaru bo w kozojebczych biznesach nieszczęścia się zdarzają.
Co te Mielno robi z ludzi
Zgłoś
Avatar
kpold3004 2024-08-27, 22:55
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Znaczenie słowa Polaca w Brazylii oraz Argentynie wszystko tłumaczy. Od kiedy zacząłem spotykać się z kobietami z innych krajów to nigdy do was nie wrócę. Tu nie chodzi tylko o to, że w łóżku z rodakiem leżycie jak kłoda na tirze. Jesteście mało ambitne, bez hobby, polotu, małostkowe. Takie właściwie nijakie jak Golf IV czy Audi A3, wasze ulubione auta. Zresztą już ciekawiej się gada z autem niż z wami. Dla tego polecam Sadolom zakładać badoo czy inny szajs w Berlinie, Oslo czy gdzie indziej i tam sobie polecieć, pojechać. Naprawdę, szkoda czasu na nasze rakotwórcze witaminki
Zgłoś
Avatar
RoRscHacH8601 2024-09-05, 21:46
" to jest szokujące(…)" przyjebali mu sztachetą i maczetą na łeb, filmik ląduje na sadolu a on mi mówi że TO było szokujące, no qurwa trzymajcie mnie bo się wyjebie z krzesła.
Zgłoś