18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Być może część z was zna tego youtubera. Blackpillowy kanał Szarpanki z Życiem był zamykany przez YT kilkukrotnie z powodu ignorowania wytycznych jutuba co do propagowania ideologii woke/BLM/LGBTQXYZ etc, ze starych filmów zostało trochę reuploadów a obecnie Doktor prowadzi kanał o nazwie Kanał Jeden. Nieszczęśnik miał pecha pójść do niewłaściwej kebabowni i Abdullahy rzuciły się na niego z maczetą, wynik macie na filmiku.

Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-08-24, 9:50 19
I wszystko do neta, jebać takich gosci
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 9:50 5
No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-24, 10:03 13
ten jakiś dr. szarpanka o którym wszyscy słyszą pierwszy raz naoglądał sie innych youtuberów...
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-08-24, 10:25 158
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



To nie są małe pały tylko ty po prostu masz pizdę jak wiadro a cycki wyglądają jak skarpety z piachem.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-24, 10:33 96
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Pierdol się z koniem on ma wielką pałę a przynajmniej nie będziesz produkować czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-24, 10:38 62
banerr napisał/a:

Pierdol się z koniem on ma wielką pałę a przynajmniej nie będziesz produkować czarnuchów.


Kurwa banerr leżę ja jebie @annanowakowska odklejona od rzeczywistości brudną czarną palą. Zbiornik na HIV.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-24, 10:49 10
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Kto pytał?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-24, 10:53 2
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Masz rację.
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 10:53 2
juderaus napisał/a:

To nie są małe pały tylko ty po prostu masz pizdę jak wiadro a cycki wyglądają jak skarpety z piachem.



Tak to sobie tłumacz przegrywie z mikro paróweczką 16cm
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-24, 11:02 25
AnnaNowakowska napisał/a:

Tak to sobie tłumacz przegrywie z mikro paróweczką 16cm



generalnie nie wpierdalam się w takie pedalskie pyskówki ale jebie na kilometr pedałskimi zainteresowaniami...
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 11:09 3
Halman napisał/a:

generalnie nie wpierdalam się w takie pedalskie pyskówki ale jebie na kilometr pedałskimi zainteresowaniami...



No jebie od ciebie
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-08-24, 11:11 10
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Grunt , to mieć priorytety w życiu 😅
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-24, 11:15 22
AnnaNowakowska napisał/a:

No jebie od ciebie



tak ale normalnością bo przyjmij do wiadomości że normalna umysłowo kobieta nie mierzy murzyńskiego kutasa tylko wybiera mężczyznę który zapewni jej i ich dzieciom wszystko co może najlepszego
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-24, 11:28 9
Halman napisał/a:

tak ale normalnością bo przyjmij do wiadomości że normalna umysłowo kobieta nie mierzy murzyńskiego kutasa tylko wybiera mężczyznę który zapewni jej i ich dzieciom wszystko co może najlepszego



Anna to facet, a raczej pedałek po co z nim dyskutujesz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie