18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Być może część z was zna tego youtubera. Blackpillowy kanał Szarpanki z Życiem był zamykany przez YT kilkukrotnie z powodu ignorowania wytycznych jutuba co do propagowania ideologii woke/BLM/LGBTQXYZ etc, ze starych filmów zostało trochę reuploadów a obecnie Doktor prowadzi kanał o nazwie Kanał Jeden. Nieszczęśnik miał pecha pójść do niewłaściwej kebabowni i Abdullahy rzuciły się na niego z maczetą, wynik macie na filmiku.

Zgłoś
Avatar
argen64 2024-08-24, 11:29 2
Ameryki nie odkrył. Jest takie stare powiedzenie wśród tubylców i turystów w tej nadmorskiej miejscowości:
- Mielno zabija
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-24, 11:42 4
A ci jeszcze odpisują trzydniowemu marnemu trollowi
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-24, 11:58 5
Tak, na bank każdy klient zostaje tam pobity, na pewno specjalnie ich nie sprowokował żeby dostać wpierdol 🤦‍♂️ atencyjna pizda
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-24, 12:15
pazuzu napisał/a:

Tak, na bank każdy klient zostaje tam pobity, na pewno specjalnie ich nie sprowokował żeby dostać wpierdol 🤦‍♂️ atencyjna pizda



Pewnie ktoś im powiedział kto to jest i jakie poglądy prezentuje na YT. On się m. in. dosyć mocno naśmiewał z Juleczek lecących na habibich.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2024-08-24, 12:16 1
To jakiś doktór rehabilitowany?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-24, 12:25 3
Bez powodu nie dostał, pewnie zasłużył. W ogóle, to pierwszy raz o nim słyszę.
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-08-24, 12:37 3
juderaus napisał/a:

To nie są małe pały tylko ty po prostu masz pizdę jak wiadro a cycki wyglądają jak skarpety z piachem.



Podejrzewam między twoimi nogami by pies z buda przeleciał

[ Dodano: 2024-08-24, 12:39 ]
juderaus napisał/a:

To nie są małe pały tylko ty po prostu masz pizdę jak wiadro a cycki wyglądają jak skarpety z piachem.



Wybacz to miało iść do tej ani co lubi mieć kanał między nogami

[ Dodano: 2024-08-24, 12:40 ]
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Już widzę jak między twoimi nogami pies z budą by przeleciał albo nawet koń ze stajnią
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-24, 12:41 3
pazuzu napisał/a:

Tak, na bank każdy klient zostaje tam pobity, na pewno specjalnie ich nie sprowokował żeby dostać wpierdol 🤦‍♂️ atencyjna pizda



No jeszcze żaden ciapak nigdy nie próbował zaatakować bez powodu Polaka. Tak jak żaden turas właściciel kebaba nigdy nie wrzucał ghb do drinków w klubach żeby wyruchać nieświadomą młodą polkę.

Teraz niemal każdy youtuber jeździ po ciapackich knajpach i prowokuje do ataku maczetami. Chuj tam parę blizn, przynajmniej noname dostanie 4,37 zł z reklam od YT.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-24, 12:47 1
Polak_mały napisał/a:

No jeszcze żaden ciapak nigdy nie próbował zaatakować bez powodu Polaka. Tak jak żaden turas właściciel kebaba nigdy nie wrzucał ghb do drinków w klubach żeby wyruchać nieświadomą młodą polkę.
Teraz niemal każdy youtuber jeździ po ciapackich knajpach i prowokuje do ataku maczetami. Chuj tam parę blizn, przynajmniej noname dostanie 4,37 zł z reklam od YT.



Czyli chcesz powiedzieć że ciapci napierdalają swoich klientów i nikt tego nie zgłasza na policje i oni tak prowadza swoje knajpy tyle lat ? Rozumiem że "gwiazda" tego filmiku już złożyła zeznania i dziś albo jutro ludzie z tego kebaba zostaną aresztowani.Czy może jednak nie bo sam se przyjebał czymś w łeb żeby zrobic filmik i później jakis debil to wrzuca na sadola i powiększa zasiegi
Zgłoś
Avatar
arnoldgolonka 2024-08-24, 12:53 2
Kupując kebeba, zatrudniasz Araba!
Zgłoś
Avatar
Spoderman 2024-08-24, 12:54 1
Trzeba będzie tworzyć białe grupy.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-24, 12:57
pazuzu napisał/a:

Czyli chcesz powiedzieć że ciapci napierdalają swoich klientów i nikt tego nie zgłasza na policje i oni tak prowadza swoje knajpy tyle lat ? Rozumiem że "gwiazda" tego filmiku już złożyła zeznania i dziś albo jutro ludzie z tego kebaba zostaną aresztowani.Czy może jednak nie bo sam se przyjebał czymś w łeb żeby zrobic filmik i później jakis debil to wrzuca na sadola i powiększa zasiegi



Poczekamy, zobaczymy. Nie było mnie na miejscu, więc nie wiem jak było. Ja tam nigdy nie przyjebałbym sobie w łeb i naraził się na sąd za antyreklamę dla kilku subów. Ale każdy mierzy swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-24, 13:12 2
arnoldgolonka napisał/a:

Kupując kebeba, zatrudniasz Araba!


Ja kupuję od Turka, a to się nie rymuje.

Już wiem: Kupując ogórka, zatrudniasz Turka!

[ Dodano 2024-08-24, 13:15 ]
Spoderman napisał/a:

Trzeba będzie tworzyć białe grupy.


W internecie sobie twórzcie, innych nie umiecie. Tylko w sieci jesteście mocni, a w realu pizdy.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-08-24, 13:20 3
AnnaNowakowska napisał/a:

Tak to sobie tłumacz przegrywie z mikro paróweczką 16cm



Bana trollowi konto ma trzy dni, tfuu ci na ryj mały gnoju
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-08-24, 13:32 4
Spar1988 napisał/a:

Bana trollowi konto ma trzy dni, tfuu ci na ryj mały gnoju



Tylko pedał Anna takie wysrywy z dupy rozjebanej czarnym kutasem może takie bzdety wypisywać
Półki tylko dla Polaków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie