18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Być może część z was zna tego youtubera. Blackpillowy kanał Szarpanki z Życiem był zamykany przez YT kilkukrotnie z powodu ignorowania wytycznych jutuba co do propagowania ideologii woke/BLM/LGBTQXYZ etc, ze starych filmów zostało trochę reuploadów a obecnie Doktor prowadzi kanał o nazwie Kanał Jeden. Nieszczęśnik miał pecha pójść do niewłaściwej kebabowni i Abdullahy rzuciły się na niego z maczetą, wynik macie na filmiku.

Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 13:39
Burek13 napisał/a:

Tylko pedał Anna takie wysrywy z dupy rozjebanej czarnym kutasem może takie bzdety wypisywać
Półki tylko dla Polaków



Polki to was nie chcą. Polska to kraj inceli prawiczkóŵ, nieudaczników. Co drugi z was lat 25-35 mieszka z mamą i zarabia 3,5k netto ahahaha. My Polki was nie chcemy.
Zgłoś
Avatar
Ropel13 2024-08-24, 13:51 5
Za darmo to byś w łeb nie dostał. Cwaniakowales to cię zgasili
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-08-24, 13:55 4
Kebab to był 10 lat temu.
Teraz to jest kebabopodobne gówno.
Szanujcie swoje kichy.
Lepiej pojeść rosołu u babci.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-24, 14:01 3
AnnaNowakowska napisał/a:

Polki to was nie chcą. Polska to kraj inceli prawiczkóŵ, nieudaczników. Co drugi z was lat 25-35 mieszka z mamą i zarabia 3,5k netto ahahaha. My Polki was nie chcemy.



ale ty Aniu nie jesteś kobietą

a teraz możesz mnie zgłosić, za mowę nienawiści
Zgłoś
Avatar
LejBrudasa 2024-08-24, 14:18 1
Odczepcie się od biernej czarnej i arabskiej mniejszości wy faszyści!
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-24, 14:26 1
czego te zakały społeczeństwa, jakim są jutubery nie zrobią dla sławy... obskoczył wpierdol, a teraz będzie już z górki.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-08-24, 14:30 1
Chuj mu w dupę. Brak opisu sytuacji, lewa morda. Dobrze, że dosta
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-24, 15:03 2
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Aniu ten pan mówi o tych ludziach ciemnych co legalizują aktualnie w Iraku śluby z 12 letnimi dziewczynkami... A ty tutaj nam o BBC opowiadasz. Żeby dużego BBC spotkać musisz jechać do Afryki centralnej tam posiadają najwieksze. Tyle że my mówimy o Polsce i pedofilach muzułmańskich.
Ps swoją drogą wielka szkoda ze nie poznałaś wśród swoich znajomych żadnego białego z normalnym przyrodzeniem... poza tym jeden kolega dobrze skomentował twoja wypowiedź , że najważniejsza jest osobą a nie przyrodzenie... trzymaj się nie dopieszczona niewiasto
Zgłoś
Avatar
kamczak 2024-08-24, 15:06 1
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Dobry bejt, niestety trafnie opisujący nasze obecne księżniczki
Zgłoś
Avatar
zonkollo 2024-08-24, 15:29 4
AnnaNowakowska napisał/a:

Polki to was nie chcą. Polska to kraj inceli prawiczkóŵ, nieudaczników. Co drugi z was lat 25-35 mieszka z mamą i zarabia 3,5k netto ahahaha. My Polki was nie chcemy.



Bo taki czarnuch ma wlasnie mieszkanie i wogole pracuje ahahahahaha Spierdalaj pedale do rpa niech cie tam hivem zaraza , jednego dalna mniej .
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-08-24, 15:40 3
juderaus napisał/a:

To nie są małe pały tylko ty po prostu masz pizdę jak wiadro a cycki wyglądają jak skarpety z piachem.



Ignorujcie tego trolla drodzy uzotkownicy, nic lepszego nie da sie z tym zrobic..

[ Dodano: 2024-08-24, 15:41 ]
W sensie AnneNowakowska, czy co to to jest... ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
Raflan 2024-08-24, 15:50
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Czarny ląd czeka na ciebie
Zgłoś
Avatar
murhaf 2024-08-24, 16:28
Kozaczyl pajac to I wylapal wierdol. A teraz wyplakuje sie na necie buhahaha
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-08-24, 17:33 1
Kurwa to nie wiesz że u ciapatych się nie je? Tyle fajnych polskich restauracji, czasem i jakiś niby kraftowy kebab polak robi, to nie, najlepiej do ciapaka na kepsa ze śmietnika.
Zgłoś
Avatar
pharmasone 2024-08-24, 17:59
zaatakowali od przodu jak już - gdzie masz blizne typie ? na czole czy na potylicy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie