18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Być może część z was zna tego youtubera. Blackpillowy kanał Szarpanki z Życiem był zamykany przez YT kilkukrotnie z powodu ignorowania wytycznych jutuba co do propagowania ideologii woke/BLM/LGBTQXYZ etc, ze starych filmów zostało trochę reuploadów a obecnie Doktor prowadzi kanał o nazwie Kanał Jeden. Nieszczęśnik miał pecha pójść do niewłaściwej kebabowni i Abdullahy rzuciły się na niego z maczetą, wynik macie na filmiku.

Zgłoś
Avatar
pharmasone 2024-08-24, 17:59
zaatakowali od przodu jak już - gdzie masz blizne typie ? na czole czy na potylicy?
Zgłoś
Avatar
SkręciłemWąs 2024-08-24, 18:36 2
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



[ Dodano 2024-08-24, 18:40 ]
No bardzo dobrze wypierdalaj se do tej Afryki tylko jak już ciebie pogłaszczą maczetami zamiast kutasami to obyś to wrzuciła na serwis to my się pośmiejemy z twojej krzywdy jak ty z szarpanki. Pluje na ciebie chociaż pewnie to lubisz

[ Dodano 2024-08-24, 18:41 ]
pharmasone napisał/a:

zaatakowali od przodu jak już - gdzie masz blizne typie ? na czole czy na potylicy?



[ Dodano 2024-08-24, 18:43 ]
Może dostał pierw z tyłu a potem z przodu, nie każdy jak ty jest wprawiony w byciu branym na dwa baty. Większość przyjmuje po kolei zapytaj swojej starej szlauficy bo ojca pewnie nie znasz.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-08-24, 19:16 1
Chuj mu w dupę. Zjebał się pewnie i wpierdol obskoczył. Tyle.
Rżnięcie twardziela przed kamerą w konfrontacji z byciem pizdą w realnym świecie i tyle.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-24, 19:38
Anna Nowakowska to troll Bossnr1.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-24, 21:26
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



koleżanko masz prawdopodobnie niesamowicie cipsko rozepchane skoro standardowe białe polskie pałki cię nie zadowalają. To można zoperować z tego co się orientuje, udaj się do dowolnego chirurga specjalizacji ogólnej (nie onkologicznej, oni od czego innego są)
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-24, 23:25
To on jest za, czy przeciwko lgbt? Nie wiem jakie są wytyczne youtuba, ale podejrzewam, że jak google, każdego białego przerobiliby najchętniej na kakaowego.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-25, 1:30
Budrys2000 napisał/a:

Kebab to był 10 lat temu.
Teraz to jest kebabopodobne gówno.
Szanujcie swoje kichy.
Lepiej pojeść rosołu u babci.


Tak, masz rację. Dobrze, że często jestem w Niemczech i mogę zjeść porządny, smaczny kebab u Turka z dobrze przyprawionego mięsa, a nie to jałowe polskie gówno, któremu jakikolwiek smak daje jedynie sos. Niestety, polski kebab to szajs, nieważne, czy robi go Turek, Hindus, czy Ukrainiec. Ale to dlatego, że taki najlepiej się sprzedaje. Jakusze, Grażyny, Sebiksy i Karyny taki chcą żreć, to taki jest.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-08-25, 2:02 1
AnnaNowakowska napisał/a:

No i dobrze tak temu mizoginowi, nikt mi nie będzie mówił komu mam dawać, mam swoje upodobania lubię czarnoskórych, lubię Brazylijczyków oni przynajmniej mają duże pały i potrafią zadowalać kobiety w przeciwieństwie do polaków z małymi siurkami i przedwczesnym wytryskiem.



Murzyni mają normalne pały, a Brazylijczycy mają małe kuśki. Polacy też mają normalne pały, tylko potomkowie z najazdów, ruskich, mongolskich itp. dostali w spadku taki problem. Z drugiej strony większość polek i tak ledwie zipie po godzinie czy dwóch. Jak złapią jeszcze kilka orgazmów, to już w ogóle, najlepiej by poszły spać. W dupę boli, codziennie to za często, dobrze, że lubią jeszcze w ryja dostać, ale i tak, żeby broń Borze nie było widać, bo się mąż będzie pytał.
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-25, 2:36
Następny kręci gramy na tiktoku, bo mu kebaba z pomidorem nie dali
Zgłoś
Avatar
Akinori456 2024-08-25, 10:16 1
Dlaczego ten lokal nie został zamknięty, a pracownicy trzeciego świata nie zostali postawieni pod sąd?!?!?!
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-08-25, 12:13
Gościu ich prowokował i straszył to mu kulturalnie spuścili wpierdol. Pozwalali byście się obrażać jakiemuś chujowi, który aby zaistnieć na YT wkurwia wszystkich dookoła? Na pewno nie. Jest akcja, jest reakcja.
Zgłoś
Avatar
CanesVenatici 2024-08-25, 12:59
na innych portalach tez sie udziela pod innymi nickami Anna gdzie indziej Ewa ta sama treść wypowiedzi i świeżo dołączyła
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-25, 14:19
MoNsTeR.pl napisał/a:

Gościu ich prowokował i straszył to mu kulturalnie spuścili wpierdol. Pozwalali byście się obrażać jakiemuś chujowi, który aby zaistnieć na YT wkurwia wszystkich dookoła? Na pewno nie. Jest akcja, jest reakcja.



On tak nie robi. Jego filmy mają charakter satyryczny.



Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-25, 22:03 2
Dużo zdrowia dla Pana Szarpanki. Człowiek legenda, bohater na jakiego nie zasługujemy
Zgłoś
Avatar
Anfa 2024-08-25, 23:44
@AnnaNowakowska:

Nie rób z siebie takiej nawiedzonej frustratki bo mi aż wstyd, że dzielę z tobą jedną płeć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie