18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadoli

Wrzucam link do materiału na stronie Z.Stonogi na temat J.Kaczyńskiego.

Pan stonoga niedawno w programie "Skandaliści" oświadczył iż jest z WSI (prawda to czy nie, nie wiem to jego słowa) w każdym razie tłumaczyłoby to informacje jakie posiada. Przechodząc do sedna sprawy na swojej stronie umieścił artykuł pod tytułem "Operacja BUS" w którym opisuje jakoby w ramach ww. operacji w latach 90-tych rozpracowywał młodych polityków w tym m.in J.Kaczyńskiego. Główny bohater tej historii miał rzekomo spotykać się w mieszkaniu znajdującym się na terenie WAT-u z kolegami i uprawiać seks w tym oralny.

Wrzucam bo jestem ciekaw dyskusji jaka się odbędzie (o ile się odbędzie). Pan stonoga chyba chce udostępnić materiały które w tej sprawie posiada przed wyborami samorządowymi co z uwagi na PR PiS i ich światopogląd oraz "religijność" może być hmm... ciekawe i spotkać się z delikatnym niezrozumieniem ich wyborców..

Link
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2017-01-27, 1:34
Krzyks

Tak czytałem. Kilka dni temu zaraz po jego wystapieniu w "skandalistach" jeżeli masz rację to sory choć musze to sprawdzić bo z reguły nie trace az tak wątku tego co czytam. Co do tego czy napisal go sam czy jego ciocia to zrobila albo Szarik z Rudego 102 wali mnie to. Widzisz ze gdzieś zaswiadczam co do jego autentycznosci? Przytaczam źródło informacji które każdy może zweryfikować i sam ocenić. Jego autentyczność w swoim czasie potwierdzi sam autor jeżeli taki jest. A w zwiazku z informacjami jakimi dysponuje Stonoga na przestrzeni ostatnich lat poprostu jestem skłonny temu zawierzyć i dlatego wrzuciłem ta informacje by każdy z was mógł przeczytać i sie wypowiedzieć. Nie przypinaj temu łatki faktu tylko po to by moc zablysnac i go obalić bo to nie czyni Cie madrzejszym.

Hvsarz

Obejrzyj program o ktorym pisze. Jednak stwierdzil ze był. Oczywiście jaka jest prawda wie on sam.
Zgłoś
Avatar
d................t 2017-01-27, 3:15 3
HEKTOR1226 napisał/a:

sprawa dotyczy partii ktora ma wladze absolutna



Jedyną partią, która kiedykolwiek w Polsce po 89r miała władzę absolutną była PO.
Jednym z największych wyznaczników siły władzy są media oraz poparcie "jewropejskiego", żydowskiego oraz finansowego establishmentu.

Teraz dla uzmysłowienia Ci tej bardzo prostej rzeczy porównajmy rządy PO i PIS w kontekście poparcie i władzy absolutnej:

PO i ich poparcie (za czasów ich rządów) - na zielono zaznaczam poparcie, na czerwono - opozycję wobec rządu:

Media Publiczne (TVP, Polskie Radio)
Media niepubliczne:
Telewizja: TVN, Polsat
Radio: Radio Zet, Radio RMF FM
Gazety: Newsweek, Wyborcza, Fakt
Portale internetowe: onet.pl wp.pl interia.pl o2.pl
Władze unii europejskiej (większość parlamentarna, sekretarze, komisja)
Międzynarodowa finanansjera (holdingi bankowe w głównej mierze zacząrządzane przez środowiska żydowskie, Sorosów, Sachsów, itp)
Agencje ratingowe
Sejm
Senat
Prezydent
Władza samorządowa na poziomie wojewódzkim
Trybunał Konstytucyjny
Policja
Sądy
Spółki skarbu państwa
Banki


PIS i ich poparcie (za czasów ich rządów) - na zielono zaznaczam poparcie, na czerwono - opozycję wobec rządu, na żółto - pół na pół - przepychankę:

Media Publiczne (TVP, Polskie Radio)
Media niepubliczne:
Telewizja: TVN, Polsat
Radio: Radio Zet, Radio RMF FM
Gazety: Newsweek, Wyborcza, Fakt
Portale internetowe: onet.pl wp.pl interia.pl o2.pl
Władze unii europejskiej (większość parlamentarna, sekretarze, komisja)
Międzynarodowa finanansjera (holdingi bankowe w głównej mierze zacząrządzane przez środowiska żydowskie, Sorosów, Sachsów, itp)
Agencje ratingowe

Sejm
Senat
Prezydent

Władza samorządowa na poziomie wojewódzkim
Trybunał Konstytucyjny
Policja
Sądy

Spółki skarbu państwa
Banki

P.S. Gdybyś był tak jak piszesz - bezstronny, to (skoro powołujesz się na pana Stonogę), w pierwszej kolejności należałoby posadzić kilkunastu polityków i ludzi powiązanych z PO na podstawie afer taśmowych. Tam akurat były niezaprzeczalne nagrania, a nie domysły.

P.S.2. Wkurwia mnie PIS, ale jeszcze bardziej wkurwiało mnie PO.
Z dwojga złego wolę jednak Polskie, niż żydoeuropejskie.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-01-27, 4:30
Już wam tu kiedyś w komemtarzu pisałem o pamiętnej akcji "Hiacynt" i jej owocach w postaci teczek z lojalkami podpisamymi przez wszystkich znanych ówczesnej władzy i interesukących dla niej homoseksualistów.

Zauważcie, że z "pedalstwem" walczą tylko gównopartyjki prowadzone przez ogolonych na łyso koksów, w samym Pisie to jest temat tabu. Pisowska nagonka dojebie każdemu, ale gejów jakoś nie tyka. Owszem, czasem któremus działaczowi wyrwie się jakiś komentarz, ale temat jest szybko wyciszany.
Zgłoś
Avatar
vass 2017-01-27, 5:14 1
Ja tam nie muszę wiedzieć kto jest w PISie pedziem i tak na nich nigdy nie głosowałem, ani nie zagłosuję.
Wystarczy zauważyć skąd Antoni wczoraj jechał (od Rydzyka) do Jarosława. Już wiadomo kto w Polsce rządzi.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-01-27, 12:28 2
HEKTOR1226 napisał/a:

Krzyks

Tak czytałem. Kilka dni temu zaraz po jego wystapieniu w "skandalistach" jeżeli masz rację to sory choć musze to sprawdzić bo z reguły nie trace az tak wątku tego co czytam. Co do tego czy napisal go sam czy jego ciocia to zrobila albo Szarik z Rudego 102 wali mnie to. Widzisz ze gdzieś zaswiadczam co do jego autentycznosci? Przytaczam źródło informacji które każdy może zweryfikować i sam ocenić. Jego autentyczność w swoim czasie potwierdzi sam autor jeżeli taki jest. A w zwiazku z informacjami jakimi dysponuje Stonoga na przestrzeni ostatnich lat poprostu jestem skłonny temu zawierzyć i dlatego wrzuciłem ta informacje by każdy z was mógł przeczytać i sie wypowiedzieć. Nie przypinaj temu łatki faktu tylko po to by moc zablysnac i go obalić bo to nie czyni Cie madrzejszym.

Hvsarz

Obejrzyj program o ktorym pisze. Jednak stwierdzil ze był. Oczywiście jaka jest prawda wie on sam.



Widzisz, wrzuciłeś czyjś (nie ważne czyj) list do Stonogi opisując, że to jest jego artykuł, a teraz komentujesz moją uwagę również bez sprawdzenia. Czepiam się rzetelności, ludzie wierzą w to co Stonoga mówi/pisze, nie weryfikują, ale przekazują dalej.
To czy był w WSI, czy też nie wali mnie. Zresztą, ile on miał lat? Kto by mu powierzał takie zadania? Dla mnie jest po prostu niewiarygodny. Swego czasu zamieszczał pewne dokumenty na FB, wiesz chociaż, że to były fałszywki? Parę razy zadałem mu kilka pytań, początkowo starał się odpowiadać, ale w końcu pytania stały się niewygodne i pokasował posty. Nie bronię tu PISu, bo też mają swoje za uszami, ale w pewnych sprawach (choćby temat imigracji) wolę popierać ich politykę niż PO.
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-01-27, 12:49 2
krzyks napisał/a:



Nie bronię tu PISu, bo też mają swoje za uszami, ale w pewnych sprawach (choćby temat imigracji) wolę popierać ich politykę niż PO.



Tak gadasz jak by był jakikolwiek ciapaty był chętny do przyjechania do Cebulandi. Polityka PO w temacie imigracji była o niebo lepsza bo pozwalała w zamian za udawanie pomocy załatwiać nasze interesy a założę się po 1-2 miesiącach nawet gdyby trafili tutaj jacyś uchodźcy to by stąd uciekali.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-01-27, 13:38 1
sumka napisał/a:



Tak gadasz jak by był jakikolwiek ciapaty był chętny do przyjechania do Cebulandi. Polityka PO w temacie imigracji była o niebo lepsza bo pozwalała w zamian za udawanie pomocy załatwiać nasze interesy a założę się po 1-2 miesiącach nawet gdyby trafili tutaj jacyś uchodźcy to by stąd uciekali.



Czy Ty wiesz o jakich i czyich interesach piszesz? Sorosa, ale nie naszych.
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-01-27, 13:55
krzyks napisał/a:



Czy Ty wiesz o jakich i czyich interesach piszesz? Sorosa, ale nie naszych.



Opowiesz nam o tym jak dotacje unijne zostaną wstrzymane
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-01-27, 15:21 1
sumka napisał/a:



Opowiesz nam o tym jak dotacje unijne zostaną wstrzymane



Jeśli jednocześnie przestaniemy płacić do UE, to w czym problem?

uwazamrze.pl/artykul/981500/doplacamy-do-unii

A co do Sorosa i jego roli w tym wszystkim... to, że walnie się przyczynił do zalania UE masą uchodźców wiedzą chyba wszyscy.
Proponuję zapoznać się z czymś, o czym wie niewielu.

jow.pl/plan-szokowej-terapii-sorosa-wersji-sachsa-nazwiskiem-balcerowicza/

Miłej lektury
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2017-01-27, 21:47
Krzyks

Drogi kolego chyba nie do końca się rozumiemy ja mówię wyraźnie i kilkukrotnie o tym że nie potwierdzam w żaden sposób autentycznosci tego listu/artykułu. Wrzucam go bo jestem ciekaw opinii i dyskusji na ten temat. A ty usilnie próbujesz wmówić mi nie wiem coś w rodzaju ukierunkowanego na uwiarygodnienie Stonogi plagiatu. Uważam że to nie uczciwe. Gdzie tu rzetelność skoro nie czytasz ze zrozumieniem. Co do opcji politycznej i mojej stronniczosci to jestem negatywnie nastawiony na wszystkie partie media i ludzi z nimi powiazanymi. Moja opcja to monarchia. Nie zmienia to faktu ze w tym konkretnym przypadku nie moge być stronniczy bo jak podkreslam od początku nie wiem na ile jest prawdziwa ta informacja a wrzucam ja ze względu na chęć poznania opinii. Nie ma tu drugiego dna i go nie szukaj.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-01-28, 1:50 1
PostFactum napisał/a:



SQRW3L_ponury, ale gdzie niby istnieją zwolennicy/sympatycy Prawa i Sprawidliwości (w tym ja, jako umiarkowany kaczysta), którzy wyrażaliby cokolwiek, co osobie takiej jak ty dawałyby choćby cień podstaw do odniesienia wrażenia, iż "nawet gdyby Doktor Kaczyński z Ministrem Macierewiczem mieli harem Misiewiczów finansowany z kasy zajebanej ze skoków, to okazałby się to detalem bez znaczenia"? W twoim imaginarium?



W Polsce istnieją. Ten news i odpowiedzi pod nim dały mi asumpt do wysnucia tej śmiałej acz wielce prawdopodobnej tezy.

Odnośnie kaczystów to nie wiem jak bardzo jesteś reprezentatywny dla populacji tychże - sądzac po cięzkości pióra od standardów zbytnio nie odbiegasz - ale skoro określiłeś sie 'umiarkowanym' i wali cie zarówno potencjalne pedalstwo rządzacych jak i kasa zarąbana ze skoków - to dość łatwo jest sobie wyobrazić sytuację w której finansowany z tychże skoków klubik istniejący dla zaspokojenia chuci wspomnianych męzów stanu nie byłby niczym zdrożnym dla reszty twojej (tej lepszej moralnie/etycznie i już totalnie pozbawionej hipokryzji ) konfraterii...

ps. teraz już chyba nawet dla ciebie powinno być jasne skąd wział się rzeczony 'cień podstaw' który cie tak żywo zainteresował

pps. w razie dalszych kłopotów z ogarnięciem tematu ewentualnie mogę sylabizować - tak wiec pisz śmiało gdyby kłopoty sie powtórzyły

deliriumpermanent napisał/a:



Jedyną partią, która kiedykolwiek w Polsce po 89r miała władzę absolutną była PO.



Absurd. Zdaje sie że nie zauważyłeś drobnej acz znaczącej róznicy... platfusy miały koalicjanta parlamentarnego a wsioorki z psl-u to coś zgoła innego niż wewnętrzne struktury pislamskiej koalicji (czyt. partyjki ziobry i gowina) - wiec całe twierdzenie że platforma miała wiecej władzy niż pis jest absurdalne zważywszy na fakt że pis rzadzi absolutnie samodzielnie a platfusy musiały brać pod uwagę zdanie takich etycznych tuzów jak np. pan bury

Platfusy rzedziły licho - ale pislam to po prostu głupie kierujące sie nieracjonalnymi przesłankami stado baranów gotowych wybaczyć/zignorować najgorsze nawet draństwo u swoich w imię debilnie pojmowanej lojalności - nie znam w Polsce partii która byłaby mniej sensowna u steru władzy niż pis i która naraża Plaków na wieksze straty - w kazdym wymiarze...
Zgłoś
Avatar
kyrodian 2017-01-29, 2:31 1
SQRW3L_ponury napisał/a:



Absurd. Zdaje sie że nie zauważyłeś drobnej acz znaczącej róznicy... platfusy miały koalicjanta parlamentarnego a wsioorki z psl-u to coś zgoła innego niż wewnętrzne struktury pislamskiej koalicji (czyt. partyjki ziobry i gowina) - wiec całe twierdzenie że platforma miała wiecej władzy niż pis jest absurdalne zważywszy na fakt że pis rzadzi absolutnie samodzielnie a platfusy musiały brać pod uwagę zdanie takich etycznych tuzów jak np. pan bury

Platfusy rzędziły licho - ale pislam to po prostu głupie kierujące sie nieracjonalnymi przesłankami stado baranów gotowych wybaczyć/zignorować najgorsze nawet draństwo u swoich w imię debilnie pojmowanej lojalności - nie znam w Polsce partii która byłaby mniej sensowna u steru władzy niż pis i która naraża Plaków na wieksze straty - w kazdym wymiarze...



Obiecałem sobie więcej niczego tutaj nie komentować, ale to co napisałeś to jest czysta ignorancja. PSL po 89 roku wchodził w koalicję z każda partią rządzącą która ich potrzebowała lub chciała. Nie weszli w koalicje z PiS w 2006 dlatego, że... Proponowali praktycznie te same rozwiązania, co suma sumarum powinno ich jednoczyć, ale PSL po prostu zawsze chce coś dla siebie np samorządy czy stołeczki . Teraz nie mogli tego zrobić bo za bardzo związali się ze strukturami PO. Mimo to, nawet w tej chwili głosują często za projektami tak znienawidzonego przez Ciebie PiSu. Jeżeli chodzi o sam PSL to masz pojęcie mniejsze od przydrożnego kamienia, na temat tego co sobą reprezentują. Ich interesuje TYLKO i wyłącznie aby być sprzedajną częścią władzy. Jeżeli mówisz takimi mocnymi słowami jak "absurd" czy "irracjonalizm" to proszę doedukuj się w tym temacie.
Ja tez z dwojga złego wole PiS, bo to jak sztucznie napędzany był nasz wzrost PKB ( chociażby słynny eksport przez Polskę telefonów komórkowych) czy miliard afer za których konsekwencji nie poniósł absolutnie nikt to zakrawa na kpinę. Wyzywasz nas od stada baranów, ale nie ma obecnie żadnej innej alternatywy dla naszego kraju. I nawet średnie ustawy, czy brak właściwej kontroli nad 500+ jest lepsze niż cały ten szajs który zrobiło PO. Dostałem za to po kieszeni, ale rozumiem w jakim celu i cieszę się, że w końcu coś ruszyło oprócz portfeli kliki która do tej pory żeruje. Może w końcu zacznie znowu działać jakiś przemysł czy stoczniowy, czy zbrojeniowy, bo to nakręca gospodarkę najbardziej, a do tego właśnie dąży PiS. Robi to lepiej lub gorzej, ale robi to dla samodzielności kraju, a nie wspólnej, unijnej czyt. niemieckiej. Unia oprócz swobodnego przepływu ludności nie dała nam niczego pozytywnego. To jak wiele straciliśmy przez limity mleczne, cukrowe. Nieuczciwej konkurencji produkcyjnej to są niczym nieporównywalne kwoty, z tym co otrzymaliśmy.
Jeszcze pół roku temu powiedziałbym z dwojga złego wole PiS niż PO. Teraz powiem, że wole PiS, bo robią coś dla rozwoju całego kraju, a nie ograniczonej i uprzywilejowanej grupie przy władzy.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-01-29, 15:27 2
kyrodian

Szkoda że nie dotrzymałeś obietnicy - oszczędziłbyś sobie blamażu utaplanego w kompromitacji . Odnośnie PSL-u to fakt że byli wiecznym obrotowym wszelkich koalicji świadczy tylko o tym że ZADNA władza oprocz obecnej (w której nie ma pslu jakbyś nie zoczył) nie miała WIEKSZEJ i bardziej niezależnej (od nikogo - czyt. prezydenta) władzy - A TO BYŁA GŁÓWNA TEZA Z KTÓRĄ POLEMIZOWAŁEM - wiec nie tłumacz jak ameba pantofelkowi rzeczy trywialnych lub nieadekwatnych bo to nie mój poziom. Odnośnie tych komunałów dla ćwiercinteligentów nt. złej unii tudzież rojeń o własnych czołgach czy statkach - w świetle tego w jakim lesie jesteśmy obecnie w tej materii - to szkoda wogóle komentować bo to poziom wiedzy ekonomicznej godny gimnazjalisty. Gdzie byśmy byli bez Unii i bez jej standardów dobitnie pokazuje porównanie z Ukrainą startującą z prawie dokładnie takie samego pułapu na początku lat 90.

ps. ostatnie zdanie rozbawiło mnie setnie - nie wiem jak wielkiej klasy trzeba być naiwniakiem by nie dostrzegać że pis jest co najmniej tak samo przepełnionym hipokryzją i nepotyzmem środowiskiem politycznym co platfusy i wsioorki - ja uważam że bardziej bo jesli ktoś jest w pisie lojalny to chocby był superidiotą jak np. min. spraw zagranicznych i tak bedzie kryty a jego debilizmy niezauważane badz zmilczane (jak choćby komuchostwo piotrowicza, alimenciarstwo kurskiego itd.). Natomiast główna róznica jest taka ze w poprzednich latach zarobki rosły, płaca minimalna została podniesiona dwukrotnie i była deflacja więc ceny spadały. Teraz mamy już inflację czyli ceny w górę. Podstawowe artykuły spożywcze podrożały w ciągu roku o kilkanaście procent. Złotówka jest najsłabsza wobec dolara od 15 lat a to przekłada się na ceny wszystkiego co pochodzi z importu. Dofinansowanie nierentownych kopalń jest przerzucane na wzrost cen energii. Nowe prawo wodne winduje ceny wody a nowy podatek bankowy winduje ceny usług tych instytucji. Za ubezpieczenie OC płaci sie dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Benzyna przed wyborami kosztowała 4,20 , teraz przy tej samej cenie ropy już ociera się o 5 zł. Słaba złotówka to także wyższe raty kredytu mieszkaniowego. Duda w kampanii obiecał przewalutowanie i co? A to dopiero początek bo pis się rozkręca w koryciarstwie, a PKB słabnie. Więc nowe podatki są nieuniknione zwłaszcza jak zostanie obniżony wiek emerytalny i liczba emerytów zwiększy się o milion a liczba pracujących którzy składają się na te emerytury o ten milion się obniży. I mógłbym tak jeszcze długo wymieniać... Własnie dlatego uważam że pis jest najgorszą partią do rządzenia tym krajem a ktoś kto tego nie dostrzega po prostu nie jest obiektywny bo to są po prostu czyste fakty.
Zgłoś
Avatar
kyrodian 2017-01-30, 5:41
Powiedz gdzie tankowales, to sam sie przejade. 4.20, nie widzialem takiej ceny od 10 lat. Nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Nasze społeczeństwo umiera, myślisz, ze da się myśleć o przyszłości nie inwestując w teraźniejszość?
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-01-30, 7:34 1
kyrodian Rozumiem to doskonale - tylko nie bardzo widze związek pomiędzy dodatkowym zadłużaniem kraju na rzecz fundowania (m.in. również dzieciatym bogaczom lub patologii) po 5 stówek od łepka (kompletnie bez żadnej kontroli na co własciwie ta kasa idzie) a mysleniem o przyszłości... jeszcze mniej widzę dbania o teraźniejszość w zabagnianiu stosunków ze wszystkimi krajami poza takimi ekonomicznymi tuzami jak panstwo orbana (czy ostatnio łukaszenki) ale najmniej mnie cieszy że drobne cwaniaczki z peło zostali zastąpieni przez jeszcze drobniejszych (bynajmniej nie w kwestii skali i ilości przekrętów) cwaniaczków z pisu z których spora częsc sprawia w dodatku wrażenie wyjątkowo ograniczonych etycznie...
a tankowałem blisko granicy z Ukrainą - szkoda że tylko ten fakt zaslużył na Twoją atencję bo nawat dgyby to było 4,50 to zupełnie nie zmieniłoby skali ani wydzwieku tego co napisałem zarówno odnośnie paliwa jak i reszty...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie