18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadoli

Wrzucam link do materiału na stronie Z.Stonogi na temat J.Kaczyńskiego.

Pan stonoga niedawno w programie "Skandaliści" oświadczył iż jest z WSI (prawda to czy nie, nie wiem to jego słowa) w każdym razie tłumaczyłoby to informacje jakie posiada. Przechodząc do sedna sprawy na swojej stronie umieścił artykuł pod tytułem "Operacja BUS" w którym opisuje jakoby w ramach ww. operacji w latach 90-tych rozpracowywał młodych polityków w tym m.in J.Kaczyńskiego. Główny bohater tej historii miał rzekomo spotykać się w mieszkaniu znajdującym się na terenie WAT-u z kolegami i uprawiać seks w tym oralny.

Wrzucam bo jestem ciekaw dyskusji jaka się odbędzie (o ile się odbędzie). Pan stonoga chyba chce udostępnić materiały które w tej sprawie posiada przed wyborami samorządowymi co z uwagi na PR PiS i ich światopogląd oraz "religijność" może być hmm... ciekawe i spotkać się z delikatnym niezrozumieniem ich wyborców..

Link
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-01-30, 12:28
kyrodian napisał/a:

Powiedz gdzie tankowales, to sam sie przejade. 4.20, nie widzialem takiej ceny od 10 lat. Nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Nasze społeczeństwo umiera, myślisz, ze da się myśleć o przyszłości nie inwestując w teraźniejszość?



Zignoruję Twoje wcześniejsze wypociny, bo nie są warte uwagi, ale skoro czepiasz się takiego szczegółu, to proszę. W listopadzie 2016 roku cena paliwa PB95 w województwie śląskim wynosiła 4,28 zł. Blisko wspomnianych 4,20? A jest jeszcze lepiej. Średnia cena PB95 w Polsce w marcu 2016 wynosiła 3,90 zł! W lutym 2015 było 4,29 zł. Potem był gwałtowny wzrost cen, ale praktycznie od razu zaczął się systematyczny spadek do wspomnianych 3,90 zł. Zaznaczam, że były to ceny średnie, więc można było tankować za jeszcze mniejsze pieniądze. Ale skoro tak niskich cen nie widziałeś przez 10 lat, to może przez ten okres nie jeździłeś samochodem?
Zgłoś