18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam Sadoli

Wrzucam link do materiału na stronie Z.Stonogi na temat J.Kaczyńskiego.

Pan stonoga niedawno w programie "Skandaliści" oświadczył iż jest z WSI (prawda to czy nie, nie wiem to jego słowa) w każdym razie tłumaczyłoby to informacje jakie posiada. Przechodząc do sedna sprawy na swojej stronie umieścił artykuł pod tytułem "Operacja BUS" w którym opisuje jakoby w ramach ww. operacji w latach 90-tych rozpracowywał młodych polityków w tym m.in J.Kaczyńskiego. Główny bohater tej historii miał rzekomo spotykać się w mieszkaniu znajdującym się na terenie WAT-u z kolegami i uprawiać seks w tym oralny.

Wrzucam bo jestem ciekaw dyskusji jaka się odbędzie (o ile się odbędzie). Pan stonoga chyba chce udostępnić materiały które w tej sprawie posiada przed wyborami samorządowymi co z uwagi na PR PiS i ich światopogląd oraz "religijność" może być hmm... ciekawe i spotkać się z delikatnym niezrozumieniem ich wyborców..

Link
Zgłoś
Avatar
Belial 2017-01-26, 23:42 10
Stonoga jest równie wiarygodny co Michnik.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-01-26, 23:44 3
Przecież w pisie maja jakichś tam homosiów tylko akurat normalniejszych, bo każdy wie ale nie robią z tego PRu.
Kaczor być może jest pedziem być może nie, co za różnica, normalnego człowieka to nie obchodzi. Bardziej zastanawia mnie kim trzeba być, by się tym interesować..
A Pan Stonoga.. cóż jaki jest każdy widzi. Kiedyś przez krótki moment myślałem, że faktycznie może coś dobrego zdziałać. I z tego co dalej widzę, facet ma całkiem dobre intencje, lubi pomagać.. tyle, że przy tym jest alkoholikiem i pojebanym cholerykiem o IQ oseska..
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-01-26, 23:56 2
Hvsarz napisał/a:

Przecież w pisie maja jakichś tam homosiów tylko akurat normalniejszych, bo każdy wie ale nie robią z tego PRu.
Kaczor być może jest pedziem być może nie, co za różnica, normalnego człowieka to nie obchodzi. Bardziej zastanawia mnie kim trzeba być, by się tym interesować..
A Pan Stonoga.. cóż jaki jest każdy widzi. Kiedyś przez krótki moment myślałem, że faktycznie może coś dobrego zdziałać. I z tego co dalej widzę, facet ma całkiem dobre intencje, lubi pomagać.. tyle, że przy tym jest alkoholikiem i pojebanym cholerykiem o IQ oseska..



Chcesz powiedzieć że Antoni (zbaw nas panie od jego widzeń) Jest normalnym homosiem? Bo normalny człowiek, nawet homo nie otacza się osobami typu Janninger czy Misiewicz.

Paranoik z tak dużymi uprawnieniami, dla mnie to brzmi jak małpa z brzytwą.
Zgłoś
Avatar
kooloo 2017-01-26, 23:58 2
Ja tam nikomu do dupy nie zaglądam, a jak ktos sie nie obnosi ze swoim pedalswem to juz ma umnie plus .
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-01-27, 0:05 7
Czytając sympatyków zabawnej formacji politycznej dla zgrywu ochrzczonej filuterną nazwą 'prawo i sprawiedliwosc' ma się wrażenie że nawet gdyby karypel z maciorem mieli harem misiewiczów finansowany z kasy zajebanej ze skoków to okazałby sie to detalem bez znaczenia...
Zgłoś
Avatar
Belial 2017-01-27, 0:14
kooloo napisał/a:

Ja tam nikomu do dupy nie zaglądam, a jak ktos sie nie obnosi ze swoim pedalswem to juz ma umnie plus .



Oto jest zdrowe podejście do sprawy. I tak na to patrzy (przypuszczam) każdy niezainfekowany żadną ideologią człowiek (a przynajmniej powinien mieć takie podejście).

SQRW3L_ponury, ale gdzie niby istnieją zwolennicy/sympatycy Prawa i Sprawidliwości (w tym ja, jako umiarkowany kaczysta), którzy wyrażaliby cokolwiek, co osobie takiej jak ty dawałyby choćby cień podstaw do odniesienia wrażenia, iż "nawet gdyby Doktor Kaczyński z Ministrem Macierewiczem mieli harem Misiewiczów finansowany z kasy zajebanej ze skoków, to okazałby się to detalem bez znaczenia"? W twoim imaginarium?
Zgłoś
Avatar
ciemniak96 2017-01-27, 0:24 1
Ja tam też nikomu do tyłka nie zaglądam. Ale tutaj sytuacja jest zupełnie inna. PiS promuje się jako chrześcijańska partia konserwatywna jeśli nagle okazuje się że ich przywódca jest homoseksualista to chyba logiczne że można zwątpić w uczciwość i szczerość wobec wyborców
Nie zawsze na wszystko patrzy się tak samo. . .
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-01-27, 0:36
Kriski napisał/a:



Chcesz powiedzieć że Antoni (zbaw nas panie od jego widzeń) Jest normalnym homosiem? Bo normalny człowiek, nawet homo nie otacza się osobami typu Janninger czy Misiewicz.


Nie, Antoni jest akurat człowiekiem "w miarę" inteligentnym tzn, trochę powyżej przeciętnej, bardzo elokwentny tyle, że cierpi na różne paranoje, które prawdopodobnie powinien leczyć i wierzy w różne dziwne rzeczy. Ale ma to też małe plusy, w końcu paranoik zajmujący się obronnością jest lepszy niż beztroski pizduś.
Owych Panów nie znam osobiście. Jedynie prawdopodobnie tak jak Ty - z newsów, więc nie mogę ani ich pochwalić ani skrytykować. Ale rozumiem, że Ty oczywiście wiesz wszystko na pewno prawda? Czy po prostu jesteś ograniczony na tyle, że sugerujesz się ich wiekiem?

ciemniak96 Akurat w uczciwość i szczerość to nie tyle "można zwątpić" ale trzeba być idiotą by w nie wierzyć Tylko po prostu tu jest czepianie się kompletnie niewłaściwej i nieistotnej kwestii. O ile Kaczyńskiego nie tylko nie cierpię jako człowieka, nie szanuje go za jego chorobliwy pęd do władzy i fakt, że on nawet nie ma poglądów.. bo zwyczajnie się na niczym nie zna, tylko chce mieć władze o tyle.. ani mnie to ziębi ani grzeje czy komuś tam coś opierdalał czy ktoś jemu. Dla mnie to jest tak samo istotna "sensacja", jakby ktoś opublikował materiał, że Komorowski czy Czarzasty jedli na śniadanie grzyby z bananem.
A co do konserwatyzmu.. to już zależy jak ktoś to postrzega, bo pedzie zawsze były - ot choćby słynny Aleksander Wielki. To dopiero byłby ktoś konserwatywny jakby się odwoływał do jego czasów...
Zgłoś
Avatar
NoPuke 2017-01-27, 0:39 4
A myślicie czemu tak bardzo zależało im na jak najszybszym rozwiązaniu WSI i przechwyceniu ich archiwów (wręcz po trupach), tak samo jak nigdy światła dziennego nie ujrzą wszystkie akta z domu Kiszczaka, chyba że akurat na rękę im będzie opublikowanie niektórych z nich, jak zauważycie jedyne które publikują/publikowali dotyczą tylko Wałęsy bo akurat to im było mocno na rękę, a co z resztą. Grzeje mnie kto tam komu targał kapucyna, nie mniej jednak nie życzę sobie żeby strażnikiem moralności w tym kraju były osoby moralnie mocno wątpliwe. Czy to się tyczy pedofili w sutannach czy tego karakana, czy nawet dudy z jego siostrą-córką.
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2017-01-27, 0:41
Zgadza sie.

Nie jestem zwolennikiem żadnej partii która jest lub byla w sejmie wg partii politycznych. Ten materiał nie służy szkalowaniu zadnej z nich (robia to sami sobie). Ale akurat sprawa dotyczy partii ktora ma wladze absolutna i reklamuje się swojemu elektoratowi jako skrajnie chrzescijanska formacja. A okazuje sie ze lider tej partii czyli w zasadzie wladca kraju w tym momencie (oczywiście jeżeli to prawda) jest homosiem.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-01-27, 0:41 2
HEKTOR1226 napisał/a:

Witam Sadoli

Wrzucam link do materiału na stronie Z.Stonogi na temat J.Kaczyńskiego.

Pan stonoga niedawno w programie "Skandaliści" oświadczył iż jest z WSI (prawda to czy nie, nie wiem to jego słowa) w każdym razie tłumaczyłoby to informacje jakie posiada. Przechodząc do sedna sprawy na swojej stronie umieścił artykuł pod tytułem "Operacja BUS" w którym opisuje jakoby w ramach ww. operacji w latach 90-tych rozpracowywał młodych polityków w tym m.in J.Kaczyńskiego. Główny bohater tej historii miał rzekomo spotykać się w mieszkaniu znajdującym się na terenie WAT-u z kolegami i uprawiać seks w tym oralny.



Czytałeś ten artykuł? A jeśli tak, to zrozumiałeś co czytasz? Przecież to jest list do Stonogi, wysłany przez rzekomego pracownika WSI... pomijam to, że ten list mógł wysłać sam do siebie
Zgłoś
Avatar
Kriski 2017-01-27, 0:43 2
Hvsarz napisał/a:


Nie, Antoni jest akurat człowiekiem "w miarę" inteligentnym tzn, trochę powyżej przeciętnej, bardzo elokwentny tyle, że cierpi na różne paranoje, które prawdopodobnie powinien leczyć i wierzy w różne dziwne rzeczy. Ale ma to też małe plusy, w końcu paranoik zajmujący się obronnością jest lepszy niż beztroski pizduś.
Owych Panów nie znam osobiście. Jedynie prawdopodobnie tak jak Ty - z newsów, więc nie mogę ani ich pochwalić ani skrytykować. Ale rozumiem, że Ty oczywiście wiesz wszystko na pewno prawda? Czy po prostu jesteś ograniczony na tyle, że sugerujesz się ich wiekiem?

ciemniak96 Akurat w uczciwość i szczerość to nie tyle "można zwątpić" ale trzeba być idiotą by w nie wierzyć Tylko po prostu tu jest czepianie się kompletnie niewłaściwej i nieistotnej kwestii. O ile Kaczyńskiego nie tylko nie cierpię jako człowieka, nie szanuje go za jego chorobliwy pęd do władzy i fakt, że on nawet nie ma poglądów.. bo zwyczajnie się na niczym nie zna, tylko chce mieć władze o tyle.. ani mnie to ziębi ani grzeje czy komuś tam coś opierdalał czy ktoś jemu. Dla mnie to jest tak samo istotna "sensacja", jakby ktoś opublikował materiał, że Komorowski czy Czarzasty jedli na śniadanie grzyby z bananem.
A co do konserwatyzmu.. to już zależy jak ktoś to postrzega, bo pedzie zawsze były - ot choćby słynny Aleksander Wielki. To dopiero byłby ktoś konserwatywny jakby się odwoływał do jego czasów...



Paranoik z tak dużymi uprawnieniami, dla mnie to brzmi jak małpa z brzytwą.
Zgłoś
Avatar
premium122 2017-01-27, 0:43

W 1994 roku stonoga mial 20 lat i wlasnie konczyl technikum elektromechaniczne.
Jak dla mnie do kontrwywiadu i samodzielnego rozpracowywania troche on za mlody.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-01-27, 0:46
Tak na marginesie to żyjecie chyba w jakimś innym świecie, jeśli myślicie, że jakakolwiek informacja sprawi, że fanatycy pis przestaną nimi być. Jeśli nagle by stał się cud i pis zacząłby zmieniać polskę na modłę libertariańską, to fanatycy krzyknęli by "no bo przecież to oczywiste, że tak ma być. To działa tak jak dziś w Chinach, komunistyczne z nazwy ale jednak już nie tak komunistyczne jak za MaoTse Tunga, a mimo tego zwykli prości ludzie często są przekonani, że fakt, iż mogą coś tam sobie robić albo kupić od prywatnej firmy to oczywiście dzięki idei wspaniałego Mao. To nie jest już poparcie polityczne, to jest religia dla tych ludzi i nie ma takiej siły by ich odciągnąć. Podobnie z resztą jak dla zwolenników innych opcji.

premium122 Nie koniecznie. Do służb ogólnie na świecie bardzo często są werbowani studenci, albo w ogóle tuż po skończeniu 18 roku życia (czasem nawet przed). Wystarczy, że taki ktoś ma np dostęp do osób, którymi się służby interesują.
Ale fakt, że to co mówi Stonoga, ciężko jest dojść do tego co jest prawdą a co kłamstwem, mało kiedy przedstawia dowody.
Jednakże sam Stonoga też wcale nie powiedział, że w służbach był, wręcz przeciwnie, twierdzi, że nigdy nie był.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie