18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Donald ..., polityk
b................i • 2013-06-24, 10:45
Tak mnie wzięło wczoraj na krzyżówki. Jedno hasło, nie pozwoliło oprzeć się pokusie...
Inne hasła już rozwiązane wiec nie uzupełniać.
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-06-24, 10:58 7
Wyślij to do Jarka, za odwagę dostaniesz jakąś relikwię ze Smoleńska.

"uważaj na seryjnego samobójcę" - pierwszy
"a teraz szczekajcie lewaki" - pierwszy
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-06-24, 11:02 3
co to jest "chuy" ?
Zgłoś
Avatar
brapol 2013-06-24, 11:42 2
Mocne jak chuj ! Dałbym piwo, ale nie wiem czy jesteś pełnoletni i możesz dostać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-24, 12:19
Gorgor napisał/a:

Wyślij to do Jarka, za odwagę dostaniesz jakąś relikwię ze Smoleńska.


Prędzej go opierdoli za używanie brzydkich słów, bo to niezgodne z wizerunkiem Polaka-katolika
Zgłoś
Avatar
b................i 2013-06-24, 12:49
chu"y" dla cenzury na przykład... no dobra paskudnie pisze ;/
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-24, 13:04 4
ja bym w tych czterech kratkach zmieścił "skurwysyn"
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2013-06-24, 13:13
źle, tam powinno być "RUDY"
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-24, 13:15
BongMan napisał/a:


Prędzej go opierdoli za używanie brzydkich słów, bo to niezgodne z wizerunkiem Polaka-katolika



Myślę, że Jarek zrobiłby tu wyjątek. Toż on kocha nienawidzić Tuska .
Zgłoś
Avatar
rlkp 2013-06-24, 13:24 1
No tak dzisiejsza młodzież, jest zbyt uboga w wiedzę, aby normalnie rozwiązać krzyżówkę to stara się swoją głupotą, debilizmem, popisać przed innymi bo to jedyny sposób zwrócenia na siebie uwagi.

Ludzi takich jak ty, powinno się za głupotę skazywać na prace społeczne, wtedy miałbyś przynajmniej możliwość zrobienia czegoś pozytywnego dla innych.

Nie jestem sympatykiem PO, PiS, i innych partii, jedynie jestem osobą, którą wkurwiają takie szczeniackie zachowania...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-06-24, 13:34
Temat o Tusku, a ciemnogród znowu o Kaczyńskim gada... Z każdym dniem tracę wiarę w Polaków. Uwierzę w to społeczeństwo dopiero jak Ruch Narodowy wygra wybory.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-24, 13:37
MareKSG napisał/a:

Temat o Tusku, a ciemnogród znowu o Kaczyńskim gada... Z każdym dniem tracę wiarę w Polaków. Uwierzę w to społeczeństwo dopiero jak Ruch Narodowy wygra wybory.



Ciemnogród? Tusk jest sprzężony z Kaczyńskim. Bez Kaczyńskiego nie ma poparcia dla Tuska, a bez Tuska nie ma poparcia dla Kaczora. Tak jest, pogódź się z tym kolego.
Zgłoś
Avatar
npsl 2013-06-24, 14:40
kto uzupełnia krzyżówkę małymi literkami...?
Zgłoś
Avatar
nie weszlo 2013-06-24, 15:05 1
Mam taki sam długopis!
Zgłoś
Avatar
b................i 2013-06-24, 15:15
rlkp napisał/a:

No tak dzisiejsza młodzież, jest zbyt uboga w wiedzę, aby normalnie rozwiązać krzyżówkę to stara się swoją głupotą, debilizmem, popisać przed innymi bo to jedyny sposób zwrócenia na siebie uwagi.

Ludzi takich jak ty, powinno się za głupotę skazywać na prace społeczne, wtedy miałbyś przynajmniej możliwość zrobienia czegoś pozytywnego dla innych.

Nie jestem sympatykiem PO, PiS, i innych partii, jedynie jestem osobą, którą wkurwiają takie szczeniackie zachowania...



Ty jesteś jakiś niedowartościowany czy po prostu miałeś zjebane dzieciństwo? Co Ciebie interesuje jak uzupełniam krzyżówki? To było moje skojarzenie tak wpisałem i jak się pewnie domyślasz nie zgadzało się hasło więc poprawiłem. Wcześniej zrobiłem zdjęcie i umieściłem je tutaj.
Po profilu widzę, ze masz 2 lata więcej ode mnie wiec się tutaj nie wywyższaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie