18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
"Mam nadzieję, że wszystkim w Polsce starczy wyobraźni, by oszczędzić kłopotów gościom i polskim kibicom. Są nowocześniejsze metody rozładowywania napięć. Pałka to ostateczność, ale policjanci pałki też będą mieli i w razie potrzeby będą je używali" Donald Tusk

Zgłoś
Avatar
kózka 2012-05-20, 21:51
On jest największą pałką
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-05-20, 22:12
do twarzy mu z sierpem. if you know what i mean
Zgłoś
Avatar
serenity 2012-05-20, 22:12
Pierdolicicie Chipolicicie - i tak gówno zrobicie!!! Bo to Polska właśnie!
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-20, 22:14
Mam w dupie tuska, bo zrobił z tego kraju bagno, ale to że chce pałować kiboli to bardzo dobrze. Jak ktoś wszczyna burdy, to nie należy mu się nic innego niż cios w morde od policji - zwłaszcza kibicom z anglii.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-05-20, 22:17 1
butelki z benzyną i kamienie
Zgłoś
Avatar
whitecik 2012-05-20, 22:20
od czytania tych wypocin aż mi się morda uśmiecha, ciekaw jestem jakbyście internetowi obrońcy kraju strajkowali w realu Idźcie zablokować wyjścia ze stadionów kiedy będzie grać, anglia, chorwacja lub irlandia, żadna pałka nie będzie potrzebna, bo wam kibice pokażą gdzie wasze miejsce - przed kompem z myszką w łapie i jajami na brodzie
Zgłoś
Avatar
avlar 2012-05-20, 22:27 3
No i bardzo dobrze od tego jest policja. Mój dzieciak marzył o meczu na euro udało się kupić dwa bilety i nie mam zamiaru denerwować się, że jakiś pojeb ze sztandarem solidarności lub inna hołota w szalikach da upust swojej głupoty i sympatii do władzy.
Zgłoś
Avatar
McColley 2012-05-20, 22:27 3
Nie dziwota, że PO trzyma się jeszcze w tym parlamencie, namnożyli urzędników i niech każdy urzędas z rodziną zagłosuje i mamy cudowny wynik poparcia dla PO.
Oni wszyscy bardzo chcą by zostało tak jak jest, bo jak zmieni się układ po polecą głowy i stołki.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-05-20, 22:53 4
Co za głupota, czy czytelnicy są tylko wtedy usatysfakcjonowani jak Tusk powie, że coś jest do dupy?

przytaczam przykłady:
- katastrofa pociągów: wina tuska
- brak katastrof: wina tuska, bo za wolno jeżdżą

- niedokończone autostrady: wina tuska
- dokończone autostrady: wina tuska, bo za późno dokończone

- droga żywność: wina tuska
- tańsza żywność: wina tuska, bo polscy rolnicy tracą

- spadł deszcz: wina tuska
- nie spadł deszcz: wina tuska, bo za sucho

Nudni jesteście.
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-05-20, 23:11
Jestem przeciwnikiem Tuska i jego gabinetu uważam jednak, że euro nie jest czasem na strajki. Akurat w tej wypowiedzi premiera nie dostrzegam nic złego. Należy się pokazać Europie jak z najlepszej strony, brakuje mi u nas po prostu cwaniactwa, po co ciągle pisać w gazetach itp, że jesteśmy nieprzygotowani do mistrzostw ? Każdy wie, iż efekt końcowy przygotowań jest średni, ale czy nie lepiej tego przemilczeć ? W Austrii nikt nie pisał na kilka dni przed mistrzostwami, że nie było krzesełek na jakimś tam stadionie. Do tematu niewybudowanych autostrad, złej infrastruktury kolejowej powróćmy po Euro. Irytuje mnie fakt, że z każdej strony słychać fale narzekań na rząd Tusk a mało kto z narzekającej grupy pójdzie potem na wybory, smutna Polska rzeczywistość...
Zgłoś
Avatar
wesolmat 2012-05-20, 23:11
weźcie skończcie z tą polityką tutaj... niedługo nawet w lodówce prócz martwych płodów będzie Tusk i Kwaczyński
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-20, 23:15 1
Dobrze mówi. Rozwydrzoną hołotę, która nie potrafi się zachować trzeba potraktować pałą, gazem, gumowymi kulami albo armatką wodną. Zaraz robi się spokój.
Zgłoś
Avatar
ReCoNNeCT 2012-05-20, 23:35 1
@Miles87

Widzę, że media nieźle manipulują twoją banią... Piszesz, że żyje ci się dobrze.. Mi się wydaje, że to dlatego, że masz bogatego starego, a nie dlatego, że od razu po studiach (o ile je masz, ale z tego co napisałeś to w to wątpię)znalazłeś prace. Bo jak pewnie wiesz to w Polsce ciężko o dobrze płatną robotę.

Ps. Nie jestem ani za po, ani za pis.

Co do tematu to zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego on wciąż żyje?
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-05-21, 0:57
Pothead napisał/a:

Pałka to ostateczność, ale policjanci pałki też będą mieli i w razie potrzeby będą je używali" Donald Tusk


On naprawdę tak powiedział? Kurwa, chyba razem z Bronkiem uczył się języka polskiego...
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-05-21, 2:00
Brawo, strajkujmy na Euro. Lepiej żeby oberwali wszyscy dookoła a wy kurwa strajkowali zamiast zarabiać. Weźcie debile wybijcie mu szybę w domu to kurwa go jakoś to ruszy, a to że sobie zapierdalacie gdzieś tam w strajku to raczej nikogo kto robi syf w Polsce nie rusza bo nawet tego nie widzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie