18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
"Mam nadzieję, że wszystkim w Polsce starczy wyobraźni, by oszczędzić kłopotów gościom i polskim kibicom. Są nowocześniejsze metody rozładowywania napięć. Pałka to ostateczność, ale policjanci pałki też będą mieli i w razie potrzeby będą je używali" Donald Tusk

Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-05-21, 9:14 1
Ludzie porąbało Was? dajcie już spokój z tym jaki to Tusk jest zły i w ogóle be! zgadzam się z nim, jak ktoś rzuca krzesełkami i chce zjebać masową ogólnonarodową imprezę zasługuję na napierdalanie pałą po dupsku, albo najlepiej krzesłem po mordzie. Nie może być tak,że cała Polska jest zakładnikiem kilku pojebów robiących z siebie ofiary masowego masońsko-socjalistycznego spisku.

ps. i wcale nie chodzi tu o obronę Tuska!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-05-21, 10:33 1
Mózgi wam Tyskczycy wyprano...
Czytał ktoś z was do jasnej cholery ich program wyborczy ktorym się tak obnosili? NIC. N-I-C z niego nie zostało zrealizowane. "Najzabawniejszym" przykładem jest wysokośc podatków, gdzie PO grzmiało o ich obniżeniu, a kiedy doszło do działa Srusk powiedział że kłamie każdy kto obiecuje obniżenia podatków i podniósł go oraz cały czas kurczy ilość rzeczy obłożonych podatkiem 8% na rzecz tego 23procentowego...
Więc nie krzyczcie że ludzie wiedzieli co wybierają... Tusk to kłamca złodziej i socjalista a nie liberał...

Strajki an Euro? No jasne że tak!
Ofc. jestem przeciwnikiem związków zawodowych które się tym zajmują, ale wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Te tępe dranie z rządu nie proszą o spokój by było bezpiecznie dla wszystkich, oni chcą spokoju by nikt nie mówił o tych wszystkich przekrętach jakie podczas organizacji Euro zrobiono...

Tylko tępe bydło które zgadza się na takie rządy nie chce nic z tym zrobić. Póki dostajecie swoje siano jest wam dobrze... Ale siano się w pewnym momencie skończy a ci panowie czmychną z kraju...

Żeby nie było to palikotowcą, pisowcom i komunistą z SLD i PSL'u też się pierze mózgi różnymi dziwnymi obiecankami...
Ogarnijcie się wreszcie...
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-05-21, 10:35
Witkens napisał/a:

Ludzie porąbało Was? dajcie już spokój z tym jaki to Tusk jest zły i w ogóle be! zgadzam się z nim, jak ktoś rzuca krzesełkami i chce zjebać masową ogólnonarodową imprezę zasługuję na napierdalanie pałą po dupsku



Jesteś niedoinformowany bo kibice(typu ultrasi) klubów piłkarskich mają wyjebane na euro. Polecam poczytać większe fora kibicowskie.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-05-21, 13:16 1
@opec
Śmieszny jesteś człowieku. Dałeś się nabrać na telewizyjną propagandę i plucie Palikota o "chamstwie i sraniu po trawnikach". Zacznijmy od tego, że ludzie słuchają czegoś takiego i w to wierzą, bo już nie pamiętają, że Palikot to cham numer jeden w tym kraju. Przecież to złoty człowiek jest, no nie?
"Zamiast protestować mogą po prostu inaczej zagłosować w przyszłych wyborach" - sorry kolego, ale do przyszłych wyborów jeszcze trochę czasu, a póki co, ekipa Donka zaciska nam pasa tak mocno, że ja nie mam już czym oddychać, a są ludzie którzy są w gorszej sytuacji.
Wiesz po co było blokowanie sejmu? Wyjaśnię to prosto, tak żebyś zrozumiał: mamy pracować do 67 roku życia, po osiem godzin przez cały tydzień. W piątek posłowie zaczęli wychodzić z sejmu po godzinie 11, "pracę" zaczęli o 8. Wychodzą, bo oni już mają weekend, po co dalej siedzieć. Blokada miała jeden cel: skoro my mamy pracować po 8 godzin do 67roku życia, to niech oni posiedzą trochę dłużej, tyle. Prosta logika, może nic to nie dało, ale za to ile frustracji (chociażby Niesiołowski i jego napad agresji, co swoją drogą bardzo mi się podobało, bo było widać jak mocno posłowie i inne poślinione rzeczy trzęśli dupami).
Teraz kwestia rzekomego "pobicia" posła - sam się pobił. Wyrwał ludziom sztandar, pikiete czy co tam z rąk i przypieprzył się kijem (przy tym szarpaniu właśnie). A jeśli mu ktoś to ułatwił - chwała mu za to

No i teraz wisienka na tym gównianym torcie: Wałęsa mówi "trzeba było pałować tą hołotę". Chyba tyle wystarczy. Kojarz fakty, uruchom mózg, otwórz oczy i zobacz, że cała ta wspaniała scena polityczna jedzie nas w dupę bez wazeliny.
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-05-21, 16:42
Miles87 napisał/a:

ale wy pisowcy macie najebane a ja i tak bede głosować na PO i na Tuska bo mi się aktualnie żyje zajebiście w tym kraju więc człon wam w rzyć.


dobrze ci sie zyje bo jestes studentem ktorego utrzymuja starzy
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-05-21, 16:45
rydzo2008 napisał/a:


dobrze ci sie zyje bo jestes studentem ktorego utrzymuja starzy



Pewnie jeszcze dobrze z gimnazjum nie wyszedł. Co nie zmienia faktu, że bogaty tatuś ustawi synusia i żyje im się dobrze. (Pewnie będzie coś zaraz apropo zazdrości o kase czy coś w tym stylu, ale szczerze - jak mam reprezentować taki poziom jak ten koleś, to jednak zostanę w szarej, średniej strefie).
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-05-21, 17:02
Cossmos napisał/a:



Pewnie jeszcze dobrze z gimnazjum nie wyszedł. Co nie zmienia faktu, że bogaty tatuś ustawi synusia i żyje im się dobrze. (Pewnie będzie coś zaraz apropo zazdrości o kase czy coś w tym stylu, ale szczerze - jak mam reprezentować taki poziom jak ten koleś, to jednak zostanę w szarej, średniej strefie).


proste a tatusia ustawił dziadek
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-21, 17:44
Cytat:

Co za głupota, czy czytelnicy są tylko wtedy usatysfakcjonowani jak Tusk powie, że coś jest do dupy?

przytaczam przykłady:
- katastrofa pociągów: wina tuska
- brak katastrof: wina tuska, bo za wolno jeżdżą

- niedokończone autostrady: wina tuska
- dokończone autostrady: wina tuska, bo za późno dokończone

- droga żywność: wina tuska
- tańsza żywność: wina tuska, bo polscy rolnicy tracą

- spadł deszcz: wina tuska
- nie spadł deszcz: wina tuska, bo za sucho

Nudni jesteście.


-jesteś głupi - wina tuska
Zgłoś
Avatar
ReCoNNeCT 2012-05-22, 16:24 1
cykor21 napisał/a:

Co za głupota, czy czytelnicy są tylko wtedy usatysfakcjonowani jak Tusk powie, że coś jest do dupy?

przytaczam przykłady:
- katastrofa pociągów: wina tuska
- brak katastrof: wina tuska, bo za wolno jeżdżą

- niedokończone autostrady: wina tuska
- dokończone autostrady: wina tuska, bo za późno dokończone

- droga żywność: wina tuska
- tańsza żywność: wina tuska, bo polscy rolnicy tracą

- spadł deszcz: wina tuska
- nie spadł deszcz: wina tuska, bo za sucho

Nudni jesteście.



Boże, dlaczego ludzie głosujący na platformę mają tak wąski zakres widzenia ? Jeśli chodzi o te twoje wypociny to ma tyle do powiedzenia: żal. Tusk to kłamca jebany i tyle. Nie ponosi odpowiedzialności za to co mówi, a ludzie i tak na niego głosują... Przykład:
„Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony” - Donald Tusk, 2007
Jeszcze coś: od kiedy jesteśmy przyjacielami niemiec/rosjan?
Zgłoś