18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
"Mam nadzieję, że wszystkim w Polsce starczy wyobraźni, by oszczędzić kłopotów gościom i polskim kibicom. Są nowocześniejsze metody rozładowywania napięć. Pałka to ostateczność, ale policjanci pałki też będą mieli i w razie potrzeby będą je używali" Donald Tusk

Zgłoś
Avatar
B................o 2012-05-20, 16:20 1
To jest coś niesamowitego. Plujecie na media, że kłamią przekręcają, że wszyscy nas okłamują i nami sterują. Sami robicie to samo. Przekręcając i tworząc wymyślone bzdury przesiąknięte nienawiścią ale też bezdenną głupotą :/
Zgłoś
Avatar
Pothead 2012-05-20, 16:29 29
Bamboleiro napisał/a:

Przekręcając i tworząc wymyślone bzdury przesiąknięte nienawiścią ale też bezdenną głupotą :/



Wskaż gdzie dokładnie jest tu wymyślona bzdura, przesiąknięta nienawiścią i bezdenną głupotą, bo nie wiem o co chodzi
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-20, 16:30 21
Cytat:

To jest coś niesamowitego. Plujecie na media, że kłamią przekręcają, że wszyscy nas okłamują i nami sterują. Sami robicie to samo. Przekręcając i tworząc wymyślone bzdury przesiąknięte nienawiścią ale też bezdenną głupotą :/


broń go, jak za pare lat pójdziesz do pracy, to zobaczysz jaki on wspaniały
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-05-20, 16:31 1
donaldin tuskin i jego marzenia
Zgłoś
Avatar
kesnall 2012-05-20, 16:42 4
zamiast sie wyżalać w internecie, powinniśmy coś zrobić ;]
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-05-20, 16:48 11
Tak wszyscy srają na jego temat , a ja się kurwa pytam kto na niego głosował !?
Zgłoś
Avatar
opec 2012-05-20, 17:14 1
Władza została praworządnie wybrana a wybory nie były fałszowane. Zamiast protestować mogą po prostu inaczej zagłosować w przyszłych wyborach. To co się działo ostatnio pod sejmem było żenujące. Niech sobie robią pochody i pikiety, ale jeśli ktoś blokuje wyjście, robi sobie ogniska na publicznych drogach, tworzy korki, bije posła (chuj mnie obchodzi jakiej partii) to sam mam ochotę wsiąść na wóz i urwać tej hołocie łeb z wodnej armatki.

Potem i tak wszystko muszą sprzątać niewinni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Pothead 2012-05-20, 17:21 16
opec napisał/a:

Władza została praworządnie wybrana a wybory nie były fałszowane. Zamiast protestować mogą po prostu inaczej zagłosować w przyszłych wyborach.



Ludzie zostali oszukani i mają prawo, a nawet powinni protestować! Czy przed wyborami Tusenko mówił coś o podnoszeniu podatków, rozroście administracji, ACTA czy "reformie" emerytalnej?
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-05-20, 17:24
najpierw się przymilał, teraz pałą straszy...
Zgłoś
Avatar
opec 2012-05-20, 17:34
Racja. Zostali oszukani i mogą to pokazać w następnych wyborach. Ba, protestować też mogą. Świta z Torunia wbrew pozorom protestowała całkiem kulturalnie, urządzając marsze gdy na rok odcięli im telewizje

Chodzi mi po prostu o to, że jak np. straż graniczna urządzi sobie włoski strajk to Ci z sejmu i tak mają to w dupie, a cierpią drobni przedsiębiorcy którzy nijako napędzają ten kraj, a nie mogą wywieźć swojego towaru.

Strajk "solidarności" pod sejmem to była jakaś farsa. Zamknęli łańcuchami szlabany, porobili kukiełki które spalili na drodze... A kiedy poszli zostawili po sobie GIGANTYCZNY syf. Tony papierków, butelek, dogasających śmieci itp. No w cholere, jak po festynie. Musiała po nich sprzątać straż pożarna, podczas gdy ten wóz mógł być potrzebny przy jakimś wypadku aby ocalić komuś życie.

A posłowie i tak mają to w dupie. Przeczekali sobie w sejmowych pokojach które mają lepszy standard niż większość polskich mieszkań.

Samodestrukcja ssie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-20, 17:58 11
Euro to będzie test Polaków na Polskość - jeżeli wyjdziemy na ulice, obalimy ten rząd i wprowadzimy "swoje" reformy (skupiające się na redukcji wydatków publicznych, ograniczaniu biurokracji i zwiększaniu swobód w prowadzeniu działalności gospodarczej a także zmniejszaniu danin publicznych aby przyciągnąć inwestorów - a nie na odwrót) to zdamy ten egzamin, jeżeli dalej będziemy trwać w chocholim tańcu i potrzymywać tą dziwną stagnację "jest źle, no ale może w przyszłych wyborach za 4 lata się coś zmieni" to ja daje sobie spokój z patriotyzmem i wyjeżdzam do jakiegoś normalnego kraju
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-05-20, 18:19 3
kurwa ja bym chciał żeby w warszaiw 8 czerwaca bylo 4 razy lepiej niz na 11 listopada tak bardzo tego pragne
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-05-20, 20:22 1
ale wy pisowcy macie najebane a ja i tak bede głosować na PO i na Tuska bo mi się aktualnie żyje zajebiście w tym kraju więc człon wam w rzyć.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-05-20, 21:05 4
Miles87@ kto nie darzy sympatią PO nie znaczy, że popiera PiS, ale chyba jesteś zbyt ograniczony żeby to zrozumieć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie