18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-30, 22:38 5
I teraz całą Polska wie że to kapuś. Jebać*
Zgłoś
Avatar
Ssmans 2024-07-30, 22:41 2
turor napisał/a:

Sygnalista, Tusk robi co może by wprowadzić niemiecką tradycję



Liż rowa Jarkowi lubi to
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-07-30, 22:43 3
Pewnie jakiegos pracownika strazy
Zgłoś
Avatar
Zpider 2024-07-30, 22:43 5
Stop 60

Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-30, 22:45 3
Ssmans napisał/a:

Liż rowa Jarkowi lubi to



Chuj tam z lizaniem, ciekaw jestem skąd wiesz, że lubi ?
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2024-07-30, 22:55 10
Kiedyś za czasów polskiego państwa podziemnego donosicielom przysługiwała kula w łeb, a teraz jedynie 300zł. "Sygnalista" - dobre sobie. Jak nisko trzeba upaść, żeby chodzić po mieście i składać donosy na nieznajomych ludzi.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-30, 23:00 3
Siriuz napisał/a:

Powinni mu jeszcze dopierdolić



Twój wpis był zbyt długi, więc go przyciąłem - teraz jest dobrze.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-30, 23:01 5
Wacław napisał/a:

Płaczesz że mało miejsc parkingowych, to raczej dobrze zaparkował



O miejsca parkingowe to płaczą kierowcy (w czym też słuszność mają). Ja płaczę o samochody zaparkowane gdzie się tylko da. To różnica.
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-07-30, 23:02 5
W czym problem? , ryj konfitury widoczny , można z nim porozmawiać na wiele ciekawych tematów.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-30, 23:07 4
Powstają aplikacje do kupowania i tacy bezmyślni idioci cieszą się tym że mogą ich użyć , przecież mówi jaka zajebista jest to aplikacja. To nie w domu go tak wychowali tylko jego mózg jest w tej jebanej komórce.
Nawet nie umie się wypowiedzieć po co to zrobił .
Zgłoś
Avatar
PawełAntoni 2024-07-30, 23:11 11
Andrzejas napisał/a:

Na wsi macie dużo miejsca. My, w miastach, mamy ciasno. Bardzo dobrze, że powstają narzędzia do walki z plagą źle zaparkowanych aut. Niestety w Straży Miejskiej nadal pracują idioci, którzy oblali testy do Policji. Ja tam ziomeczkowi za złe nie mam. Przez płot nikomu nie zaglądał. W publicznej przestrzeni się dojebał do imbecyla i bardzo, kurwa, dobrze. 300zł należy odjąć z pensji komendantowi tamtejszej straży.



Czyli też podpierdalasz.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-30, 23:12 4
PawełAntoni napisał/a:

Czyli też podpierdalasz.



Oczywiście! Uważaj, jak parkujesz po Wrocławiu.

[ Dodano 2024-07-30, 23:16 ]
Pawehan napisał/a:

(...) Nawet nie umie się wypowiedzieć po co to zrobił .



Służę pomocą i wytłumczę Ci za niego: Żeby kurwy, co parkują byle gdzie, dostawały kurwicy jaką fundują innym użytkownikom ciasnych miast. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
siewie 2024-07-30, 23:20 4
Pałą pałą i jeszcze raz pałą takie kurwa gnojki lac ja pierdole co to będzie za 5 lat taka menda jeszxze swoją mordę pokazuje i się z tym nie kryje pedal pierdolony pluje w mordę takim kurwa konfiturom pierdolonym
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-30, 23:26
Straż miejska nie może ustalić właściciela pojazdu ? To co oni kurwa mogą ,jak nic nie mogą?

[ Dodano 2024-07-30, 23:30 ]
Andrzejas napisał/a:

Oczywiście! Uważaj, jak parkujesz po Wrocławiu.
Służę pomocą i wytłumczę Ci za niego: Żeby kurwy, co parkują byle gdzie, dostawały kurwicy jaką fundują innym użytkownikom ciasnych miast. Tylko tyle i aż tyle.



Wiem że jest ciasno w Krakowie bo często sam śmigam ,stoję w korkach i zaparkować czasem nie ma gdzie .Zawsze się pcham jak najbliżej miejsca docelowego, bo z buta nie chce zapierdalać. Ale parkuje zgodnie z prawem.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-30, 23:30 7
Pawehan napisał/a:

To co oni kurwa mogą



Mogliby dopierdolić temu konfidentowi. Chyba nawet oni poczuli się zażenowani, widząc, że ktoś może być większą kurwą od nich.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie