18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Andrzejas 2024-07-30, 23:31 3
Mieszkam w mieście całe życie. Przez całe życie nie mam też potrzeby parkowania w centrum, gdzie miejsca na to nie ma, co oczywiście jest poronione. Miasto woli sprzedać grunty pod biurowce, niż postawić parking piętrowy, jak robią Hamerykanie. Jak kupię sobie kiedyś dom na przedmieściach, albo na wsi, to kupię sobie też samochód, bo stanie się on niezbędny. Parkować w centrum dalej nie będę potrzebował skoro do tej pory wytrzymałem. Widzę problemy obu stron i je rozumiem. Analogicznie nie czaję nowych przepisów nakazujących zatrzymać się kierowcy przed przejściem, gdy tylko ktokolwiek do niego podchodzi. Tak samo te zasrane progi zwalniające bym zdelegalizował, bo utrudniają samochodom zapierdalanie a tylko ono jest ratunkiem na miejskie korki. Uważam, że każdy ma wyznaczone na drodze swoje miejsce i powinien się go trzymać. Zero tolerancji dla rowerzystów popierdalających jezdnią, gdy obok jest ścieżka. Zero tolerancji dla kierowców parkujących i jeżdżących po chodnikach. Zero tolerancji dla pieszych spacerujących po ścieżkach rowerowych i wbijających na pewniaka na jezdnię.

Każdy z nas ma swoje miejsce. Każdy niech je zna i nie przeszkadza zapierdalać innym.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-30, 23:36 2
dżonyłojlker napisał/a:

Mogliby dopierdolić temu konfidentowi. Chyba nawet oni poczuli się zażenowani, widząc, że ktoś może być większą kurwą od nich.



Gdyby wszyscy tak parkowali . W małych miasteczkach są jeszcze gorsze kurwy parkingowe , Jakiś porządek musi być
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-30, 23:44 7
Jestem anarchistą z urodzenia. Cała rodzina była taka. Pozwolio im to dorobić się fortuny, z której teraz ja korzystam. Akcję z parkowaniem na zakazie jebię z natury, bo tylko podludzie lubią się poniżać dostosowując się do obowiązującego prawa.

Pomyślcie, jak do prawa podchodzi Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Lech Wałęsa, lub znany wszystkim Falandysz? Znany od falandyzacji prawa. Wszyscy oni są wybitnymi jednostkami i równo lali na zasady prawne. To jest cechą nadludzi, którzy ustalają zasady dla debili. Debil dostanie mandat za położenie opony na chodniku, a drugi dostanie mandat za donoszenie. Chuj im wszystkim w dupę, to jest motłoch. A jego należy trzymać za mordę. Dlatego my możemy więcej, bo jesteśmy ponad tym całym plebsem.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-30, 23:49
A on czasem nie ma zielonych tablic ? Skończył mi się prąd i dla tego taka tolerancja dla upośledzonego elektryka Już taką akcję raz w Krakowie widziałem . Elektryk po prostu zablokował na wielickiej koło Limanowskiego cały pas korek na 500 metrów Kobita mało nie zeszła tam przy tym aucie , ciekawe czy jeździ dalej elektrykiem czy w końcu kupiła sobie normalny samochód.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-30, 23:50 2
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-31, 0:12 1
Ciekawe czy w Niemczech by tak zaparkował.....
Pewnie typowy warszawski cwaniak , jest jeszcze sporo tego gówna do wytępienia.
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-07-31, 0:16 7
smc napisał/a:

Jestem anarchistą z urodzenia. Cała rodzina była taka. Pozwolio im to dorobić się fortuny, z której teraz ja korzystam. Akcję z parkowaniem na zakazie jebię z natury, bo tylko podludzie lubią się poniżać dostosowując się do obowiązującego prawa.

Pomyślcie, jak do prawa podchodzi Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Lech Wałęsa, lub znany wszystkim Falandysz? Znany od falandyzacji prawa. Wszyscy oni są wybitnymi jednostkami i równo lali na zasady prawne. To jest cechą nadludzi, którzy ustalają zasady dla debili. Debil dostanie mandat za położenie opony na chodniku, a drugi dostanie mandat za donoszenie. Chuj im wszystkim w dupę, to jest motłoch. A jego należy trzymać za mordę. Dlatego my możemy więcej, bo jesteśmy ponad tym całym plebsem.



Zgadzam się w 100%. Szkoda że nie można dać 2 piw. Rase panów od plebsu różni właśnie podejście do prawa. Ci pierwszy je tworzą by trzymać motłoch za ryj, ci drudzy sa tylko żeby w ramach tego prawa służyć tym pierwszym. Trzeba strzyc i doić bydło a jak padnie zrobić mydło. Zawsze jednak zastanawiam się dlaczego motłoch słucha się i przestrzega tego prawa? Może dla nich to coś w stylu sacrum? W 5 minut każdy system można by obalić i zmienić gdyby tylko prole miały świadomość tego co się dzieje, a tak wystarczy pare % które trzymaja ich za ryj.

Co do gościa to porażka całkowita, takie sytuacje zawsze obracają się przeciwko sygnaliście. Ale ziobro zaskoczenia, gość to fajnopolak, wychowany pod kloszem ktoś mu wmawia co jest fajne i on nie analizując tego bezmyślnie to powtarza. Tacy ludzie jak on to spełnienie marzeń władzy, spolegliwy do bólu, posłuszni, jeszcze donoszący na innych którzy nie są tacy sami. Żenada.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2024-07-31, 0:31
Rudy jak nic ,ciebie też ktoś podjebie chłopcze
Zgłoś
Avatar
Guthwulf1 2024-07-31, 1:33 1
Pawehan napisał/a:

Straż miejska nie może ustalić właściciela pojazdu ? To co oni kurwa mogą ,jak nic nie mogą?
Wiem że jest ciasno w Krakowie bo często sam śmigam ,stoję w korkach i zaparkować czasem nie ma gdzie .Zawsze się pcham jak najbliżej miejsca docelowego, bo z buta nie chce zapierdalać. Ale parkuje zgodnie z prawem.



Jak jest na wschodnich blachach to nikt tego nie ustali, a jak konfitura strzeliła nieczytelną fotkę to niech się pofatyguje zeznać czy obie zrobił w tym samym miejscu i czasie, jak się chce czuć taki spełniony. Prawda jest taka, że to co wygeneruje jakaś g*wniana aplikacja nie jest żadnym dowodem - w teorii mógł zrobić fotkę np rok temu ( czy po upływie karalności wykroczenia ) a zmienić datę w aplikacji. Jak chce się bawić w takie fotki to niech i się bawi w zeznania - nawet w sądzie jak trzeba, a jak nie chce się stawiać to niech płaci kary porządkowe.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-31, 1:42 2
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-31, 2:37 1
Teraz widać co wyrosło z pokolenia wychowanego na teletubisiach Podpierdalacze z autyzmem
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-07-31, 4:10 1
Powinni 50h prac spolecznych dopierdolic za bycie menda
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-07-31, 4:55 4
Ależ w komentarzach obrodziło sebixami jp na 100%. Nie spodziewałem się was aż tylu! Jak słyszę lub widzę cokolwiek o jebanych konfiturach, sześćdziesionach itd, to chce mi się śmiać i płakać jednocześnie. Tak, bywam mocnym zwolennikiem donoszenia na cwaniaczków, którzy myślą, że im wolno wszystko. Nie zawsze, ale często bym im dopierdalał mandaty w tysiącach. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie trafił na drodze na jakiegoś imbecyla, któremu powinni zabrać prawko i wdupic 10000 mandatu za to co odpierdala. Ja co drugi dzień na takiego trafiam. Całe szczęście nie miałem okazji trafić na takiego czołowo…
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-31, 5:02 1
Ale kurwa i jeszcze jego mordę pokazują. Kiedyś od takich spraw było ORMO a teraz pedały się tym zajmują
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-31, 6:34 4
Dobrze frajerskiej szmacie! Pokarało za sprzedawanie na straż mieską!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie