18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
W................r 2024-07-31, 7:55 2
Ja pierdole jaki pajac. Podpierdolił źle zaparkowany samochód wydaje mu sie że dzięki temu jest bohaterem a tak naprawdę pokazał jakim jest chujkiem z jakiej rodziny pochodzi na dodatek pokazał swój ryj 😂 Przecież karma aż się prosi żeby szczyl z porotem trafił na sadola w wersji nie soft.
Zgłoś
Avatar
Salazar 2024-07-31, 8:00 3
jak taki zaczyna od kapowania, to na czym skończy? nieśmiertelny dialog "Psy"
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-31, 8:22 2
Kiedyś jako cieć na osiedlu ganiałem cały dzień takiego ubogiego alfonsa. Miał ze dwie kurwy, białe stare bmw, chodził z pedalską saszetką, ubrany w ciżemki, obcisły dres. Po złośliwości na koniec zastawił wyjazd inwalidzie. Wezwałem tych kocmołuchów, a oni że następnym razem dostanę mandat 500 zł za nieuzasadnione wezwanie, bo nie stoi na inwalidzkim, tylko uniemożliwia wyjazd, ale to nie szkodzi bo już jest ciemno a inwalida nigdzie teraz nie jedzie. Przeprosiłem ich grzecznie za nadgorliwość i zacząłem spisywać numery ich chujowozu. Oburzeni, co ja robię, podziękowałem jeszcze raz za interwencję i wytłumaczyłem że muszę mieć co w książkę służby wpisać. Fuknęli, pojechali. Miałem przełożonego starego psa, więc podjebaliśmy tych cweli na Policję, ale pewnie nic to nie dało.
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-07-31, 8:52 1
trzeba uważać bo chuj na pewno rudy a się przefarbował, a tak poważnie to strasznie niemiła pizdeczka z niego
Zgłoś
Avatar
blackburn 2024-07-31, 9:11 6
Najbardziej przejebane jest to, że dziś, co 2 to taki jebany konfident. Jeden cie podpierdoli w robocie, drugi na straz miejska, a 3 do urzedu/skarbowki lub gdzieś indziej. Jebani nieudacznicy, zbawcy świata
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-07-31, 9:12 2
Pierdolony podpierdalacz, konfidenci w dupę rżnięci. Co go kurwa obchodzi czyjeś auto. już widzę jak go będą wielbić na dzielni
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-07-31, 9:15 2
co za kurwa stulejarz jebany
Zgłoś
Avatar
Pitfas 2024-07-31, 9:19 2
Jaką trzeba być kurwą...ale jak widać, jest jeszcze sprawiedliwość
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-07-31, 9:47 2
Jeszcze pysk kapuś pokazuje, okaże się, że właściciel auta to jakiś sebix będzie i dostanie czop wpierdol
Zgłoś
Avatar
baran1996 2024-07-31, 9:50 2
Co pedał pierdolony
Zgłoś
Avatar
razak 2024-07-31, 10:55 2
dobrze ci tak donosicielu pierdolony, kiedyś donosicielstwo było piętnowane. W dzisiejszych czasach rudy liczył na nagrodę.
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2024-07-31, 11:02
Konfident pierdolony, dobrze mu tak xD
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-07-31, 11:31
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Zgadzam się w 100%. Szkoda że nie można dać 2 piw. Rase panów od plebsu różni właśnie podejście do prawa. Ci pierwszy je tworzą by trzymać motłoch za ryj, ci drudzy sa tylko żeby w ramach tego prawa służyć tym pierwszym. Trzeba strzyc i doić bydło a jak padnie zrobić mydło. Zawsze jednak zastanawiam się dlaczego motłoch słucha się i przestrzega tego prawa? Może dla nich to coś w stylu sacrum? W 5 minut każdy system można by obalić i zmienić gdyby tylko prole miały świadomość tego co się dzieje, a tak wystarczy pare % które trzymaja ich za ryj.
Co do gościa to porażka całkowita, takie sytuacje zawsze obracają się przeciwko sygnaliście. Ale ziobro zaskoczenia, gość to fajnopolak, wychowany pod kloszem ktoś mu wmawia co jest fajne i on nie analizując tego bezmyślnie to powtarza. Tacy ludzie jak on to spełnienie marzeń władzy, spolegliwy do bólu, posłuszni, jeszcze donoszący na innych którzy nie są tacy sami. Żenada.



Rasa panów która jeden z drugim pajacu poruszacie się pewnie komunikacją miejską , albo mieszkacie na wsi i dobrze że krowy nie noszą staników to wiecie jak cycki wyglądają. Sami nie macie problemów z parkowaniem w zatłoczonych miastach. gdzie jeśli chcesz stanowić prawo i stajesz sobie byle gdzie to jeśli ktoś cię skutecznie anonimowo podpierdoli albo będzie patrol i przykręcą ci żółtą blokadę na koło albo odcholują to wtedy będziesz posłusznie zachowywał się zgodnie z procedurą.
Zgłoś
Avatar
jan_maria_rokita 2024-07-31, 13:25
Na bank zabierają mu kanapki w szkole
Zgłoś
Avatar
zzssaa 2024-07-31, 15:48 1
Biedny chłopaczek

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie