18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Siriuz 2024-07-30, 21:48 162
Powinni mu jeszcze dopierdolić 40h prac społecznych skoro tak się pali do takiej roboty
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-07-30, 21:54 135
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-07-30, 22:00 6
O chuj, może jeszcze kurwą pomożesz.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-30, 22:00 43
Sygnalista, Tusk robi co może by wprowadzić niemiecką tradycję
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-30, 22:05 83
Rozumiem i pochwalam doneszenie na bandytów drogowych, ale kapować na jakiegoś fleję parkingowego??? Co później? Donoszenie na sąsiadów, że mają za dużo pieniędzy, bo kupili nowe meble albo na lokalnego sklepikarza, że wystawił reklamę na chodnik? Zastanawiam się jak ukształtowały się takie kapusie? Z nienawiści rodziców do innych ludzi, czy może z braku poczucia własnej wartości.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-07-30, 22:06 123
I chuj w dupę kapusiowi jebanemu
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-07-30, 22:06 53
Bohater, na jakiego nie zasługujemy i jakiego nie potrzebujemy.
Zgłoś
Avatar
PawełAntoni 2024-07-30, 22:14 11
Poszło w eter nie podpierdala bo dostaniesz mandat. Pewnie mają pełno takich sygnalistow że z robotą nie wyrabiają. Młody a głupi.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-30, 22:17 18
O jaki młody wykształcony z dużego miasta typ, taki elokwentny nawet zdjec nie umie zrobic,
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-30, 22:23 38
joti napisał/a:

Rozumiem i pochwalam doneszenie na bandytów drogowych, ale kapować na jakiegoś fleję parkingowego??? Co później? Donoszenie na sąsiadów, że mają za dużo pieniędzy, bo kupili nowe meble albo na lokalnego sklepikarza, że wystawił reklamę na chodnik? Zastanawiam się jak ukształtowały się takie kapusie? Z nienawiści rodziców do innych ludzi, czy może z braku poczucia własnej wartości.



Na wsi macie dużo miejsca. My, w miastach, mamy ciasno. Bardzo dobrze, że powstają narzędzia do walki z plagą źle zaparkowanych aut. Niestety w Straży Miejskiej nadal pracują idioci, którzy oblali testy do Policji. Ja tam ziomeczkowi za złe nie mam. Przez płot nikomu nie zaglądał. W publicznej przestrzeni się dojebał do imbecyla i bardzo, kurwa, dobrze. 300zł należy odjąć z pensji komendantowi tamtejszej straży.
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-30, 22:31 14
Andrzejas napisał/a:

Na wsi macie dużo miejsca. My, w miastach, mamy ciasno. Bardzo dobrze, że powstają narzędzia do walki z plagą źle zaparkowanych aut. Niestety w Straży Miejskiej nadal pracują idioci, którzy oblali testy do Policji. Ja tam ziomeczkowi za złe nie mam. Przez płot nikomu nie zaglądał. W publicznej przestrzeni się dojebał do imbecyla i bardzo, kurwa, dobrze. 300zł należy odjąć z pensji komendantowi tamtejszej straży.



Płaczesz że mało miejsc parkingowych, to raczej dobrze zaparkował
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-07-30, 22:35 11
joti napisał/a:

Rozumiem i pochwalam doneszenie na bandytów drogowych, ale kapować na jakiegoś fleję parkingowego??? Co później? Donoszenie na sąsiadów, że mają za dużo pieniędzy, bo kupili nowe meble albo na lokalnego sklepikarza, że wystawił reklamę na chodnik? Zastanawiam się jak ukształtowały się takie kapusie? Z nienawiści rodziców do innych ludzi, czy może z braku poczucia własnej wartości.



W domu chuja tak wychowali
Zgłoś
Avatar
Cherriesboy 2024-07-30, 22:37 9
kurwa kurwie kurwą
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-30, 22:37 14
Już chuj jakby nie było przejścia bo się typ rozpierdoli na cały chodnik i chuj z resztą .... Ale ten tylko zjechał na krawężnik .... I tak nikt nie chodzi koło tego znaku na bank ..... No ale chuj spełnił się i czuję dumę dobrze wykonanej pracy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie