18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dostał...
MetanaPL • 2013-08-08, 17:06
Wkońcu dostał po mordzie. Szkoda, że nie od jakiegoś karka, ale nie ma co narzekać.
Zgłoś
Avatar
kovacić 2013-08-08, 23:08
pawel - czy ja napisałem, że ameryka jest piękna? Widzę, że znasz mnie lepiej niż ja sam. Wiem, że w tv mi prawdy nie powiedzą, dlatego jej unikam!
Zgłoś
Avatar
Caribou 2013-08-08, 23:21 1
Nie rozumiem, dlaczego powiedział 'zmarszczysz mi freda?' przecież to ma się nijak do zamysłu, skoro w plecaku miał maskotkę... żart byłby udany gdyby zaproponował coś w stylu 'chcesz zobaczyć mojego freda?' Przy czym to i tak nadal żenujące poczucie humoru, ale przynajmniej nie jawne nagabywanie. Zresztą, czego można się spodziewać po gościu chodzącym po mieście w bezrękawniku Za słabego strzała dostał, mogła mocniej.
Zgłoś
Avatar
byczkos 2013-08-08, 23:21
księżniczka kurwa
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-08-09, 0:07 1
aż mi ten jebany debil humor popsuł... tak kurwa nie znoszę tego typa jak to jest tylko możliwe. nikt i nic mnie tak nie wkurwia jak on i jego "trolling"
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-08-09, 1:18
Jakbym był dziewczyną to nawet bym z nim nie rozmawiał jak ma taką morde
Zgłoś
Avatar
rexopl 2013-08-09, 8:30
Ludzie odkryli youtube i za wszelką cenę chcą być popularni - a gościowi bym zajebał.
Zgłoś
Avatar
Matt3rs 2013-08-09, 8:51
wyglada jak rumun to mu sie nalezalo
Zgłoś
Avatar
rahissss 2013-08-09, 11:21
zaden inny kurwa czlowiek mnie tak nie wkurwia jak ten burak
Zgłoś
Avatar
mastapop 2013-08-09, 11:27
Najgorsze w tym jest to, że ten żałosny proceder jest coraz powszechniejszy. Proponuję wyobrazić sobie sytuację: w parku na ławce siedzi najlepsza dziewczyna jaką w życiu widziałeś, po chwili da się dostrzec, że czyta akurat najlepszą książkę twojego ulubionego pisarza a na ubraniu ma naszywkę twojego ulubionego zespołu... to się musi udać! Podchodzisz z nadzieją miłej rozmowy czy jak tam wolisz numerka (w końcu macie tyle wspólnego) ale zanim skończysz się witać i przedstawiać ona powie "spieprzaj ciulu a swojemu kumplowi powiedz żeby sobie tę kamerkę w dupę wsadził". Próbujesz wytłumaczyć, że nie rozumiesz o co chodzi, dostajesz w pysk i odchodzisz upokorzony zbierając z kostki brukowej roztrzaskane nadzieje...
W tym momencie może abstrakcja ale przy takiej tendencji tylko kwestia czasu. Z resztą, chociażby powyższa fruzia może tak na następny raz zareagować zaczepiona jakkolwiek na ulicy.
To nie idzie w dobrą stronę.
Zgłoś
Avatar
quatero 2013-08-09, 11:54
Zakompleksione Polaczki , ja pierdole .. Bol dupy was sciska jak patrzycie jak gosc podchodzi do dziewczyn i jak gdyby nigdy nic pyta sie o loda, czy tam o chuja muja ? Jak was to nie smieszy to nie ogladac i wypierdalac , byc moze angielski pedalski humor was rozsmieszy cos w stylu monty pythona
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-09, 12:25 1
quatero napisał/a:

Zakompleksione Polaczki , ja pierdole .. Bol dupy was sciska jak patrzycie jak gosc podchodzi do dziewczyn i jak gdyby nigdy nic pyta sie o loda, czy tam o chuja muja ? Jak was to nie smieszy to nie ogladac i wypierdalac , byc moze angielski pedalski humor was rozsmieszy cos w stylu monty pythona



Oho widzę gimbaza trzyma razem

Jak co to polaczek to nie nazwa własna i piszemy z malej w przeciwieństwie do nazwy Monthy Python
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-09, 17:49
@ quatero - koci bobku.

Regulamin serwisu - 4.5

~Conscribo - też to zauważyłem. Jakaś epidemia idiotów bez wychowania, liczących na kasę i sławę.

Jak można być tak tępym zauroczonym sobą egoistą żeby nie brać do siebie negatywnych komentarzy i ciągnąć swój upośledzony show dalej?
Zgłoś