18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dostał...
MetanaPL • 2013-08-08, 17:06
Wkońcu dostał po mordzie. Szkoda, że nie od jakiegoś karka, ale nie ma co narzekać.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-08, 21:14
Bardzo dobrze dziewczyna zrobiła, tacy jutubowi kretyni powinni być traktowani w równie chamski sposób w jaki się zachowują...
Zgłoś
Avatar
rocknroll 2013-08-08, 21:14
Po chuja wrzucać tu tego osła ?
Zgłoś
Avatar
AdioChooJ 2013-08-08, 21:20 1
Przestańcie kurwa spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak pizda Polsce...
Zgłoś
Avatar
upagowno 2013-08-08, 21:21 1
Przecież się cieszył, że dostał po mordzie i zapewne tego oczekiwał więc nie rozumiem o co te Wasze wywody
Zgłoś
Avatar
kovacić 2013-08-08, 21:32
"Przestańcie kurwa spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak pizda Polsce..."

Tam jak i tu są ludzie, którzy podchodzą do tego "na luzie" i się spinają, więc nie pierdol głupot, że tylko w Polsce jest źle.
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-08-08, 21:35
Jeśli ten film miał byc dowcipny to juz wole oglądać baby z chujami.
Sorry
Bo mimo, ze maja często potęzne członki, są mniejszymi chujami niz ten gościu na filmie i ten drugi, który to kręcił.

Żenua, kurwa. Pomyśleć, że ja tez jestem facetem...
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-08-08, 21:36 1
kurwa okularnik cwaniaczek, pewnie walił pamięciówę jak wrócił do domu,powinna mu mocniej przyjebać
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-08-08, 21:37 2
Aaaaaaaa.... KURWA! już wiem skąd znam tę mordę. Stałem dziś za tym typem w biedronce w kolejce do kasy, i zastanawiałem się kto to kurwa jest... A ten chudy zjeb przed nim to pewnie ta druga ciota. Kurwa, wiedziałem że trzeba mu było profilaktycznie wyjebać.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-08-08, 21:46 1
On i ten drugi Rafgor czy jak mu tam kompromitują Katowice! 2 dziwnych typów, którym się wydaje, że robienie z siebie idiotów jest fajne. Spotkam jednego albo drugiego to rozpierdole im te kamerki i się skończy. Serdecznie przepraszam za tych dwóch cymbałów w imieniu wszystkich Ślązaków.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-08, 21:49 3
AdioChooJ napisał/a:

Przestańcie kurwa spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak pizda Polsce...



To co tu jeszcze robisz? Won do hameryki.
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-08-08, 22:01 2
AdioChooJ napisał/a:

Przestańcie kurwa spinać dupy. Zwykłe polaczki spinaczki, luzu trochę kuźwa, wystarczy popatrzeć na ameryke, wszyscy podchodzą do wszystkiego z luzem, ale wy oczywiście wolicie żyć w smutnej jak pizda Polsce...



Ale kolego to nie jest tak, że my spinamy dupy, po prostu irytują nas takie żałosne występki.
I nie zasłaniaj kretyńskiego zachowania smutną polską, to już Sebastian Wardęga zna umiar i potrafi zachować się jak trzeba.

Oczywiście nie będę porównywał tych dwóch osób bo ten lamus z filmiku robi to tylko, żeby zebrać, suby, lajki i żeby gwazdorzyć, a Wardęga... No tutaj można by dyskutować po co to robi. Ale ja jego odbieram pozytywnie.

Uprzejmie apeluje do Ciebie: zamknij ryj! Skoro polska Ci smutna to świat stoi otworem. I nie wmawiaj innym czy są smutni czy nie.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
kondziomegaa 2013-08-08, 22:04
hahahah ahhh widze że sadol nie ma pojęcia o wapniaku itp itd , którego to nie wszystkie żarty polegają na chamstwie i prostocie. Polecam wszystkie filmiki, a dopiero potem komentarze.
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2013-08-08, 22:41
@kovacić hahahaha na Ameryke,kurwa za dużo telewizji się naoglądałeś i filmów hamerykańskich,mój wujo 4 lata pracował w stanach i mówił że w niektórych dzielnicach strach wychodzić po 20 z domu bo jakiś czarnuch cię odstrzeli,ewentualnie spuści wpierdol i obrabuje,jego obrabowali 2 razy,panuje tam bieda,bezdomnych jest 2 razy tyle co u nas, tak jest w większości stanów-ćpuny gangi i rozpierdol,zresztą co ja ci będę tłumaczył jak lepiej włączyć telewizje i zobaczyć jaka to Ameryka jest piękna i jak tam jest fajnie-w tv ci nie powiedzą prawdy-żelazna zasada
Zgłoś
Avatar
Viking87 2013-08-08, 22:57
ałosny palant , takie dna mentalne powinnymić refunowaną kastracje , zeby nie zniżali pli genetycznej dla następnch pokoleń.
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-08-08, 23:01
@AdioChooJ za ''polaczka'' wielki afroamerykański chuj Ci w dupe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie