18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2024-07-24, 8:42 10
Niektórym debilom jak nie zrobisz kolczatki to tak jakby nie było szlabanu. Jedzie pajac i nawet się nie rozejrzy. Tu akurat jechał drugi zespół ale może być i tak, że za pociągiem wlecze się odczepiony wagon. Stąd zwykle szlabany podnoszą się z pewnym marginesem czasu.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-24, 9:30 18
Widać, że nie ogląda sadola. Użytkownicy sadola nawet stojąc na pasach, gdy mają zielone, to patrzą z 5 razy we wszystkie strony, czy nic nie jedzie
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-07-24, 9:59 12
spike2222 napisał/a:

Widać, że nie ogląda sadola. Użytkownicy sadola nawet stojąc na pasach, gdy mają zielone, to patrzą z 5 razy we wszystkie strony, czy nic nie jedzie



A żebyś kurwa wiedział!!! Już mi to 2 razy życie uratowało.
Wiem że te filmy są sadystyczne bo są ale pokazują życie takim jest bez tej cukierkowej ideologii i w takim wypadku człowiek lepiej żeby sie uczył na błędach cudzych niż być potem trupem lub kaleką do końca życia przez głupią nieuwagę czy brak ostrożności
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-24, 10:58 3
Quassar napisał/a:

A żebyś kurwa wiedział!!! Już mi to 2 razy życie uratowało.
Wiem że te filmy są sadystyczne bo są ale pokazują życie takim jest bez tej cukierkowej ideologii i w takim wypadku człowiek lepiej żeby sie uczył na błędach cudzych niż być potem trupem lub kaleką do końca życia przez głupią nieuwagę czy brak ostrożności



Ale po co się stresować?
Słonko świeci, ptaszki latają, żona dziś się nie przypierdala, że znów coś zjebałem, można beztrosko wleźć pod samochód
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-24, 10:58 4
Co łączy dostawcę pizzy i ginekologa?

- Obaj mogą co najwyżej powąchać.
Zgłoś
Avatar
Antymajka 2024-07-24, 11:17 1
@Quassar: święte słowa. Sadol bywa pouczający
Zgłoś
Avatar
maki1981 2024-07-24, 11:22 2
spike2222 napisał/a:

Widać, że nie ogląda sadola. Użytkownicy sadola nawet stojąc na pasach, gdy mają zielone, to patrzą z 5 razy we wszystkie strony, czy nic nie jedzie



W ostatnim półroczu dwa razy uniknąłem przez to potrącenia na pasach więc to nie jest śmieszne tylko prawdziwe...
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-07-24, 12:34 1
Nie no kurwa to mój dildoch jechał, właśnie dostałem informację że dostawa się opóźni
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-24, 13:05 1
kurwa a ja do tej pory czekam na pizze
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-07-24, 13:20 3
Kurwa, szybko te tory i kierunek zmienił Pan Maszynista, żeby piździka pierdolnąć
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-24, 17:28 1
Jakbym za każdym razem stał jak pizda rozglądając się przed szlabanem, to bym stracił 10 sekund x 2 x 265 x 70 czyli prawie 7 dni. To jest kurwa tydzień życia.
Pomyślcie następnym razem, jak będziecie bezmyślnie czekać na pociąg który nie nadjedzie.
Zgłoś